Par Jaguar

Ilgtspēja

Jaguar ir senas tradīcijas skaistu, ātru sedanu un sporta automobiļu radīšanā. Lai saglabātu šīs tradīcijas, mums jārūpējas, lai mūsu bizness ilgtermiņā būtu ilgtspējīgs.

Jaguar ilgtspējas pārskats

Mūsu stratēģija efektīvāku dizainu izstrādē aizsākās vairāk nekā pirms desmit gadiem, izstrādājot vieglā alumīnija platformu Jaguar XJ versijai, kas tika laista klajā 2003. gadā. Ar 2006. gadā klajā laisto XK tika sasniegts jauns līmenis alumīnija izmantošanā: modernā konstrukcija bija izturīgākā un stingrākā savā klasē, taču ar daudz mazāku svaru. Šobrīd līdz ar jauno 2010. gada izlaiduma XJ attīstība turpinās – tajā izmantota jaunākās paaudzes tīra alumīnija konstrukcija. Tajā izmantoti moderni materiāli un tehnoloģijas, daudzas no kurām ir atvasinātas no kosmiskās aviācijas nozares, lai radītu izturīgu un vieglu korpusu, kas tiek sakniedēts un savienots bez metināšanas – pirmoreiz arī Jaguar automobilim.

Mēs īstenojām arī virkni vides aizsardzības pasākumu, lai uzlabotu mūsu produktu efektivitāti un samazinātu CO2 izmešus, tostarp ieviešot augstas efektivitātes dīzeļdzinējus un palielinot vieglu un pārstrādājamu materiālu izmantošanu.

Pēdējie sasniegumi šajā jomā būs vērojami pilnīgi jaunajos uzlabotajos benzīna un dīzeļdzinējos, kas ieviesti 2010. gada izlaiduma XK, XF un XJ modeļos. Tie nodrošina daudz lielāku degvielas ekonomiju un mazāku CO2 izmešu daudzumu, vienlaikus panākot būtiski lielāku jaudu un griezes momentu – sniedzot labāko no abiem.

Kā papildu apliecinājums mūsu produktu labajiem vides aizsardzības rādītājiem ir tas, ka jaunais XJ ir ieguvis pilnu vides produkta sertifikātu. Tas balstīts uz izmešu daudzumu visā dzīves ciklā, no ražošanas un materiālu izmantošanas līdz to utilizācijai.

Mūsu vispārējais mērķis ir samazināt mūsu darbības ietekmi uz vidi, pilnveidojot procesus un produktus, izmantojot resursus vislabākajā veidā, samazinot izmešus un atkritumus, kā arī uzlabojot energoefektivitāti.

Mēs to darām, vispusīgi raugoties uz saviem ekonomiskajiem, sociālajiem un vides pienākumiem. Mēs izvērtējam visu mūsu darbību ietekmi, nosakām jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi, un ziņojam par sava snieguma rādītājiem. Mūsu biznesa pamatā ir tiekšanās uz pastāvīgu pilnveidi, kā arī uz tiesisko un normatīvo prasību izpildi vai pārsniegšanu.

Samazināšanas programma
2009. gada aprīlī Jaguar uzsāka CO2 izmešu samazināšanas programmu visu abās mūsu Apvienotās Karalistes rūpnīcās ražoto automobiļu montāžas laikā. Sadarbībā ar oglekļa samazināšanas ekspertiem ClimateCare mēs ieguldām projektos, kas orientēti uz trim darbībām: pāreju no fosilās degvielas uz atjaunojamo enerģiju, atjaunojamu tehnoloģiju veicināšanu un energoefektivitātes uzlabošanu kā vietējās kopienās, tā arī rūpniecībā.
Vienlaikus mēs esam uzsākuši brīvprātīgu programmu Jaguar īpašniekiem, kas vēlas samazināt sava automobiļa (gan jauna, gan lietota) CO2 izmešus. Īpašnieki, kas to vēlēsies darīt, saņems sertifikātu no ClimateCare un pakalpojumu uzņēmuma tīmekļa vietnē, lai redzētu projektus, kuri tiks atbalstīti, pateicoties to ieguldījumam. Lai iegūtu plašāku informāciju par šo programmu, kā arī, ja vēlaties samazināt sava Jaguar automobiļa CO2 izmešus, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni www.jpmorganclimatecare.com/jaguar

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible