TEHNOLOĢIJAS

Ikviens Jaguar automobilis ir radīts tā, lai tas šķistu kā dzīvs. Tādēļ visas inovācijas un tehnoloģijas Jaguar automobilī tiek izstrādātas, lai sniegtu tādu braukšanas pieredzi, kas vienmēr šķiet instinktīva.

Tas ir mūsu šodienas automobiļu tehnoloģijas un nākotnes automobiļu inovāciju vadmotīvs. Tieši tādēļ katrs Jaguar automobilis šķiet tik īpašs, tik instinktīvs un tik dzīvs.

500 REIŽU SEKUNDĒ

Ar Jaguar automobili katrs pagrieziens šķiet vienmērīgs. Šo neparasto braukšanas sajūtu daļēji nodrošina adaptīvā dinamika. Tā pastāvīgi uzrauga ātrumu, stūrēšanu un automobiļa virsbūves kustības, pielāgojot balstiekārtu 500 reižu sekundē. Šī tehnoloģija ir tik dzīva, ka tā ir 20 reižu ātrāka par cilvēka aci.

ALUMĪNIJS

Vieglās, stingrās konstrukcijas dēļ mēs sākām izmantot alumīniju gandrīz pirms 60 gadiem. Tagad mēs esam pasaules līderi alumīnija tehnoloģijā. Esam izstrādājuši paši savu unikālu vieglmetālu un pasaulē lielāko alumīnija presi, lai izveidotu F-TYPE unikālās žiletes asuma malas. Un nu Jaguar pārdomātā alumīnija arhitektūra radikāli mainīs to, kā mēs radām automobiļus, kas ir dinamiskāki un dzīvāki.

INTUITĪVA TEHNOLOĢIJA

Brīdī, kad iekāpjat Jaguar automobilī, mūsu unikālā intuitīvā tehnoloģija atdzīvojas. Sākot ar dzinēja iedarbināšanas pogu, kas aicina jūs atdzīvināt automobili, un beidzot ar pārnesumu pārslēgsviru, kas paceļas no viduskonsoles – katra detaļa ir veidota tā, lai iedarbotos uz jūsu maņām. Šī sajūta turpinās visa brauciena laikā. Mūsu intuitīvā tehnoloģija, sākot ar pašregulējošo balstiekārtu un beidzot ar pārdomātajiem priekšējiem lukturiem, katru ceļojumu padara dzīvu.

TEHNOLOĢIJU EVOLŪCIJA

Mēs nemitīgi cenšamies paplašināt Jaguar automobiļa iespēju robežas. Ar šo inovāciju palīdzību mēs jums sniegsim jaunus automobiļus, kas pilnībā aprīkoti ar jaunām tehnoloģijām, lai katrs Jaguar automobilis liktos vēl neparastāks.

C-X75

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible