DIZAINS

Jaguar dizains paplašina iespēju robežas; tā iedvesmotājs ir mūsu dibinātājs sers Viljams Laionss. Pirms 90 gadiem viņš uzstāja, lai katrā uzņēmuma ražotajā automobilī būtu apvienots tāds sniegums un skaistums, kāda nav nevienam citam. Viņa bezkompromisa redzējums noteica jaunu etalonu, ko ievērojam vēl šodien.

KOMFORTS UN TEĀTRIS

Aiens Kallums paskaidro Jaguar pieeju automobiļu salonam: “Mēs tiecamies radīt tādu salona vidi, kas ne tikai pilda savas funkcijas, bet arī rada teātra un notikuma sajūtu. Esmu ļoti lepns par savu komandu, kas ar tādu pārliecību un skaidrību šo mērķi ir sasniegusi visos mūsu pašreizējos produktos.”

Aplūkojiet XJ salonu

Aplūkojiet F-TYPE salonu

Aplūkojiet XF salonu

PROJECT 7

Aiens Kallums vadīja nelielu darba grupu Jaguar dizaina nodaļā, kas ar lielu entuziasmu radīja un izstrādāja vienvietīgo sporta automobili ar kodēto nosaukumu "Project 7". Kā viņš pats saka, “šis ir Jaguārs savā tīrākajā formā gan aprisēs, gan krāsā, itin visā. Automobilis, kas radīts viena cilvēka priekam, lai brauktu ātri; tas sagādā prieku.”

Aplūkojiet konceptautomobiļus

SNIEGUMS UN SKAISTUMS

Viegla alumīnija konstrukcija ar lielu vērpes noturību ir ideāla F-TYPE un XJR modeļu platforma, jo abi ir radīti, lai nodrošinātu sporta automobiļa sniegumu. Alumīnija konstrukcijai ir izšķiroša nozīme šo automobiļu sniegumā, vadāmībā un braukšanas sniegtajās sajūtās. Arī to izskatā. Alumīnijs ļauj mūsu dizaineriem radīt šādas līnijas no sākotnējām skicēm.

Aplūkojiet XJ

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible