Jaguar sportiskā SUV kupeja

Jaguar F-PACE. Dinamiska SUV kupeja. Sportiskas greznības elements.
Sportiska SUV kupeja

Jaguar F-PACE – sportiskā gara iemiesojums

Jaguar lielākais SUV ir neparasts dinamiska dizaina un aizraujošas veiktspējas apvienojums ar iespaidīgām braukšanas īpašībām.
F-PACE izteiksmīgums un izsmalcinātība pilnībā atspoguļo tā sportisko garu un grezno mūsdienīgumu. Vai vēlaties izbaudīt sajūtas, kas jūs nospiež krēslā? Izvēlieties SUV kupeju, kas liks jums atklāt nezināmo.

Atklājiet izsmalcināta SUV sportisko pusi

Izsmalcināta SUV kupeja

Jaguar F-PACE

Izbaudiet SUV kupejas sportisko pusi
  • Sportisks ārējais stils un izsmalcināts interjera dizains
  • Racionalizēts, dinamisks siluets ar slīpu jumta līniju
  • Dinamiski spēkrati izcilai veiktspējai ar 5,0 litru V8 ar kompresoru
  • Četru riteņu piedziņa izcilai braukšanas pieredzei
SUV kupeja ar raksturīgu sportisko dizainu

SPORTISKS DIZAINS

Jaguar F-PACE izsmalcinātais dizains izpaužas ne tikai dinamiskā, atlētiskā siluetā, bet arī izsmalcinātās detaļās, kas piešķir automašīnai sportisku raksturu. Dziļās priekšējās gaisa ieplūdes atveres un slīpi priekšējie lukturi ar J-veida dienas gaitas gaismām atšķir Jaguar SUV kupeju no konkurentiem stila un temperamenta ziņā.
Luksusa SUV kupejas ar augstas kvalitātes interjeru

LUKSUSS INTERJERS

Jaguar F-PACE sportiskais stils atspoguļojas tā salona izsmalcinātajā dizainā. Dizains, kas apvieno eleganci ar minimālismu un dinamiskiem elementiem, augstas kvalitātes materiāli un praktiski risinājumi papildina SUV kupejas spēcīgo tēlu ar sportiskas greznības esenci.
SUV kupejas sportiskā piedziņa

VISU RITEŅU PIEDZIŅA

F-PACE modelis apvieno aizmugurējo riteņu piedziņas sportisko raksturu ar četru riteņu piedziņas drošību un saķeri.
Jaguar SUV kupejanodrošina labāku vadāmību standarta aprīkojumā ar aizmugurējo riteņu piedziņu. Savukārt, Intelligent Driveline Dynamics System jau iepriekš signalizē par iespējamu saķeres zudumu un efektīvi to novērš.
Sportiska SUV kupeja SVR versijā

F-PACE SVR

Jaguar F-PACE SVR versija ir ne tikai greznības elements, bet arī elegantas detaļas un sportisks interjers.
Lai gan šī ir tikai unikālās pieredzes priekšgarša, ko garantē sportiskā SUV kupejas versija. F'PACE SVR ir aprīkots ar pārsteidzošu 5.0 V8 dzinēju ar 550 ZS jaudu, pateicoties tam auto paātrinās līdz 100 km/h tikai 4 sekundēs un tā maksimālais ātrums ir 286 km/h.

*Dažas no aprakstītajām funkcijām var būt papildu aprīkojums, kas pieejams par papildu samaksu. Sīkāka informācija no pilnvarotajiem izplatītājiem.

Veiciet testa braucienu ar sportisko Jaguar F-PACE

Aizpildiet un iesniedziet pieteikuma veidlapu, un mēs ar jums sazināsimies, lai apstiprinātu jūsu reģistrāciju testa braucienam ar Jaguar sporta SUV kupeju.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)