JAGUAR I-PACE

PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

VIRSBŪVES PAKOTNES EXTERIOR VARIANTI

Piešķiriet atšķirīgas šķautnes I-PACE dizainam, izvēloties kādu no šīm virsbūves pakotnēm.

VIRSBŪVES PAKOTNE BRIGHT EXTERIOR

VIRSBŪVES PAKOTNE BRIGHT EXTERIOR

Spilgts I-PACE greznā rakstura piemērs. Šī pakotne ietver Chrome stila spoguļu ietvaru, logu apmaļu un priekšējā izkliedētāja apdari.
JUMTU VARIANTI

JUMTU VARIANTI

Veidojiet sava I-PACE stilu, izvēloties fiksēto panorāmas skata vai kontrastējošu Black krāsas jumtu. Panorāmas stikla jumts piepilda salonu ar dabisko gaismu. Kontrastējošs Black krāsas jumts sākas līdz ar priekšējo vējstiklu un stiepjas pāri jumta viduszonai līdz pat spoilerim.
DISKU VARIANTI

DISKU VARIANTI

Jaguar I-PACE pieejams patiešām plašs disku variantu klāsts. Izvēlieties savām vajadzībām un estētikai atbilstošu disku stilu un izmēru. 18 collu diski ir ideāli piemēroti, lai palielinātu automobiļa nobraucamo attālumu. 22 collu diski kalpo kā patiesi stilīgs papildinājums Jūsu automobiļa kopējam izskatam.

SALONA PAKOTŅU VARIANTI

Iegūstiet no savas I-PACE pieredzes vēl vairāk, izmantojot plašā klāstā pieejamās salona pakotņu izvēles iespējas.

Liekot uzsvaru uz labākās integrētās tehnoloģiskās pieredzes nodrošināšanu, pakotne Technology papildina Jūsu I-PACE ar uznirstošo vējstikla displeju, bezvadu ierīču uzlādēšanu ar signāla pastiprinātāju1 un ClearSight atpakaļskata spoguli2.
PAKOTNE TECHNOLOGY
PAKOTNE CONVENIENCE
PAKOTNE PREMIUM INTERIOR UPGRADE
PAKOTNE COLD CLIMATE

DROŠĪBA UN PALĪGSISTĒMAS

Drošības un palīgsistēmas izstrādātas ar mērķi maksimāli palielināt braukšanas sniegto baudījumu, kā arī sniegt papildu drošību, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas.

PAKOTNE DRIVER ASSIST

PAKOTNE DRIVER ASSIST

Pakotne Driver Assist piedāvā tik plašu braukšanas palīgsistēmu klāstu, kurā ietilpst arī aklās zonas uzraudzības palīgsistēma, aizmugurējā satiksmes uzraudzības sistēma, adaptīvā kruīza kontrole ar stūrēšanas palīgsistēmu un aizmugurējā sadursmes uzraudzības sistēma. Tās visas ir izstrādātas vienam nolūkam – padarīt Jūsu braucienus vienkāršākus, drošākus un vēl vairāk izbaudāmus.

PERSONALIZĀCIJA

Piešķiriet savam I-PACE personisku pieskārienu un atrodiet aksesuārus, kas atbilst Jūsu dzīvesveidam.

PRIEKŠĒJIE UN AIZMUGURĒJIE DUBĻUSARGI

Priekšējie un aizmugurējie dubļusargi ar Jaguar logotipu izceļ Jūsu automobiļa līnijas, samazina automobiļa apšļakstīšanas iespējas un nodrošina aizsardzību pret netīrumiem un akmens šķembām.
PRIEKŠĒJIE UN AIZMUGURĒJIE DUBĻUSARGI
PAKOTNE PET CARE AND ACCESS
BAGĀŽAS NODALĪJUMA GRĪDAS TĪKLS
JUMTA VELOSIPĒDA TURĒTĀJS

JAGUAR KOLEKCIJA

Mūsu ekskluzīvo luksusa klases apģērbu, aksesuāru un dāvanu klāstu ir iedvesmojuši mūsu automobiļi un to dizains.

TURPINĀT IZPĒTĪT

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Pilnībā elektriska snieguma SUV.
IZPĒTĪT BŪTISKĀKĀS IEZĪMES
JAGUAR I-PACE MODEĻI

JAGUAR I-PACE MODEĻI

Apskatīt pilnu modeļu klāstu.
IZPĒTĪT MODEĻUS
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatīt faktus un rādītājus.
APSKATĪT SPECIFIKĀCIJAS
ELEKTRISKAIS JAGUAR

ELEKTRISKAIS JAGUAR

Atklājiet elektriskas braukšanas pieredzi.
UZZINĀT VAIRĀK

1Tikai saderīgie viedtālruņi.

2Tiek piemēroti vietējie tiesību akti. Ja bifokālo vai varifokālo lēcu lietotājiem ir grūtības noregulēt ClearSight digitālā atpakaļskata fokusu, jebkurā laikā ir iespējams pārslēgties atpakaļ uz parasto atpakaļskata spoguļa režīmu.

3Brīvā laika atslēgu iespējams uzlādēt 1 stundas laikā, nodrošinot baterijas darbības laiku līdz 7 dienām.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lai saņemtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka standartaprīkojums var tikt aizstāts, izvēloties alternatīvus apdares līmeņus. Standarta iezīmes var atšķirties arī atkarībā no iegādes valsts, dzinēja veida un transmisijas.