PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS JAGUAR I-PACE

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

ELEKTRISKS SNIEGUMS

Saviļņojoša jauda un dinamika. Nulle izpūtēja emisiju. Viss, ko Jūs varētu gaidīt no Jaguar pilnībā elektriskā snieguma SUV.

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS

Elektriskajā režīmā nobraucamo attālumu var ietekmēt tādi faktori kā gaisa temperatūra un braukšanas ātrums. Izmantojiet nobraucamā attāluma kalkulatoru, lai izzinātu, cik tālu Jūsu I-PACE Jūs var aizvest.
UZZINĀT VAIRĀK

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS

470 KM

(292 jūdzes)††

Ar pilnu uzlādi nobrauciet līdz 470km (292 jūdzēm) lielu attālumu*.
WLTP rādītāji. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties atkarībā no Jūsu braukšanas stila.

UZLĀDES LAIKS

8,5 stundas*


Izmantojot 11 kW maiņstrāvas (AC) lādētāju, pilna automobiļa uzlāde var tikt sasniegta sākot no 8,5 stundām*. Ideāli piemērots, lai lādētu automobili nakts laikā. Nepieciešamais laiks aprēķināts, ņemot vērā, ka izmantota 11 kW AC mājas uzlādes stacija.

EMISIJAS

0 CO2


Izbaudiet nulli izpūtēja emisiju.

PAĀTRINĀJUMS

4,8 (4,5)

sekundes

Paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h sasniedz 4,8 sekundēs (0–60 mph 4,5 sekundēs).

TEHNOLOĢIJA

Nemanāmi integrētās tehnoloģijas padara I-PACE funkciju un Jūsu savienoto iekārtu pārvaldīšanu ļoti vienkāršu.

Mūsu infoizklaides sistēmu Pivi Pro lietot ir tikpat vienkārši kā Jūsu viedtālruni. Galvenā informācija, piemēram, navigācija1, plašsaziņas līdzekļi un kontakti, ir vien viena pieskāriena attālumā.
INFOIZKLAIDES SISTĒMA PIVI PRO
INFORMĀCIJA ĪSUMĀ
MERIDIAN SKAŅAS SISTĒMA
PAKOTNE ONLINE AR WI-FI UN DATU PLĀNU
JAGUAR LIETOTNE GO I-PACE

JAGUAR LIETOTNE GO I-PACE

Lietotne GO I-PACE attēlo to, kā Jaguar I-PACE iekļautos Jūsu dzīvē. Tā, imitējot reālu braucienu ar automobili, sniedz Jums faktus un rādītājus, kas ietver braucienu kartes, attēlo akumulatora uzlādes līmeni un enerģijas izlietojumu, maršrutā pieejamos uzlādes punktus un Jūsu izmaksu ietaupījumus.
LEJUPIELĀDĒT iOS IERĪCĒ LEJUPIELĀDĒT ANDROID IERĪCĒ
LIETOTNE JAGUAR REMOTE

LIETOTNE JAGUAR REMOTE

Lietotne Jaguar Remote4 ļauj Jums mijiedarboties ar savu I-PACE, izmantojot viedtālruni. Tādējādi varat pārbaudīt sava automobiļa uzlādes līmeni, uzlādes statusu, lādēšanas likmi, atlikušo EV nobraucamo attālumu un citus rādītājus. Varat attālināti uzsākt un apturēt automobiļa lādēšanu, pārvaldīt uzlādes tarifus un uzstādīt maksimālo uzlādes līmeni.
JAGUAR OPTIMIZĒTĀ PALĪDZĪBA UN SOS ZVANA FUNKCIJA

JAGUAR OPTIMIZĒTĀ PALĪDZĪBA UN SOS ZVANA FUNKCIJA

Pateicoties Jaguar optimizētajai palīdzībai, Jūs varat veikt tiešo zvanu Jaguar palīdzības komandai, ja gadījusies ķibele ar automobili. Nopietnākos nelaimes gadījumos SOS ārkārtas zvans automātiski savienos Jūs ar ārkārtas reaģēšanas komandu. Viņi norīkos avārijas dienestus uz Jūsu atrašanās vietu.

PRAKTISKUMS UN DROŠĪBA

Vislabāk uzlādi veikt nakts laikā. Kamēr Jūs guļat un atpūšaties, I-PACE droši uzlādējas un, Jums mostoties, ir gatavs nākamajai dienai.

MĀJAS UZLĀDES STACIJA

MĀJAS UZLĀDES STACIJA

Automobiļa lādēšana mājās nav tikai ērta – arī maksa par elektrību uz vienu kilometru ir zemāka, salīdzinot ar maksu par benzīnu, dīzeļdegvielu vai automobiļa lādēšanu pa ceļam. Lai uzlādētu savu I-PACE mājas apstākļos, mēs iesakām profesionāli uzstādītu mājas lādētāju, kas zināms arī kā pie sienas stiprināma mājas uzlādes stacija vai mājas uzlādes punkts.
UZZINĀT VAIRĀK
VILKŠANA

VILKŠANA

Jūsu Jaguar I-PACE vilktspēja sasniedz līdz 750 kg, pieļaujot līdz 45 kg lielu maksimālo masu sakabes punktā. Atvienojamo vilkšanas stieni iespējams iegādāties Jaguar aksesuāru kolekcijā.
AKTĪVĀ DZĪVESVEIDA ATSLĒGA

AKTĪVĀ DZĪVESVEIDA ATSLĒGA

Ūdens un triecienizturīga, pilnībā jaunā otrās paaudzes aktīvā dzīvesveida atslēga 5 ļauj Jums atslēgt, aizslēgt un iedarbināt automobili. Lai arī kāda veida aktivitātes dabā Jūs vai Jūsu draugi būtu ieplānojuši, vairs nav nepieciešamības ņemt līdzi parasto automobiļa atslēgu.
DROŠĪBAS KORPUSS

DROŠĪBAS KORPUSS

Pilnveidojot I-PACE, izmantota alumīnija un tērauda kombinācija, lai visapkārt akumulatoram izveidotu stingru aizsargkorpusu, kas sniegtu palielinātu drošību visiem automobilī esošajiem pasažieriem.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties plašā klāstā pieejamās funkcijas, kas radītas, lai braukšanu un parkošanos padarītu vienkāršāku un drošāku. Lielais daudzums pieejamo inovatīvo tehnoloģiju ļauj pārliecināties, ka tās visas radītas tādēļ, lai pilnveidotu Jūsu braukšanas pieredzi, vienlaikus garantējot lielāku drošību.

UZBŪVĒT SAVU

Padariet I-PACE par savējo, izmantojot plašā klāstā pieejamos modeļu variantus, dzinējus un specifikāciju pakotnes.

PERSONALIZĒJIET SAVU JAGUAR I-PACE

Pirms sava automobiļa personalizēšanas, izmantojot plašo krāsu, disku un salona papildaprīkojuma klāstu, izvēlieties modeli, dzinēju un specifikāciju pakotni.

TURPINĀT IZPĒTĪT

JAGUAR I-PACE MODEĻI

JAGUAR I-PACE MODEĻI

Apskatīt pilnu modeļu klāstu.
IZPĒTĪT MODEĻUS
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatīt faktus un rādītājus.
APSKATĪT SPECIFIKĀCIJAS
PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

Personalizējiet savu Jaguar I-PACE.
APSKATĪT PAPILDAPRĪKOJUMU UN AKSESUĀRUS
ELEKTRISKAIS JAGUAR

ELEKTRISKAIS JAGUAR

Atklājiet elektriskas braukšanas pieredzi.
UZZINĀT VAIRĀK

Uzlādes laiki var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, taču neaprobežojoties tikai ar to, no automobiļa vecuma, stāvokļa, gaisa temperatūras un pašreizējās akumulatora uzlādes, no izmantojamajām telpām un uzlādes ilguma.​
*Izmantojot 100 kW līdzstrāvas (DC) ātrās uzlādes lādētāju
.
††Apskatīt WLTP rādītājus
Sniegtie rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. Enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

1Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.

2Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.

3Tiek piemērota godīgas lietošanas politika. Ja izlietojat 20 GB datu pirms mēneša beigām, atlikušajās mēneša dienās datu ātrums un funkcionalitāte automobilī var samazināties. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par godīgas lietošanas politiku attiecībā uz šo funkciju, lūdzu, dodieties uz InControl Pivi Pro noteikumiem tīmekļa vietnē jaguar.com/pivi-pro-terms. Atskaņošanas laiks ir atkarīgs no straumēšanas sniedzēja un video satura kvalitātes. HD video skatīšanās ievērojami palielinās datu lietojumu.

4Lietotne Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināti pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja. Lietotni Jaguar Remote nepieciešams lejupielādēt no Apple App Store / Google Play Store.

5Brīvā laika atslēgu iespējams uzlādēt 1 stundas laikā, nodrošinot baterijas darbības laiku līdz 7 dienām.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lai saņemtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka standartaprīkojums var tikt aizstāts, izvēloties alternatīvus apdares līmeņus. Standartaprīkojums var atšķirties arī atkarībā no iegādes valsts, dzinēja veida un transmisijas.

Iebūvētās funkcijas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl funkcijas, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Jaguar mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.

Meridian ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.