VARIANTI UN AKSESUĀRI

F-TYPE. Piemērots Jums.
UZZINĀT VAIRĀK

PRIEKS DETAĻĀS

Uzdrīkstieties parādīt sava F-TYPE tumšo pusi ar šo virsbūves pakotni Black. Priekšējā režģa, logu apkārtējā zona, priekšējais sadalītājs, sānu ventilācijas atveres un aizmugurējā nosegplātne izceļas ar Gloss Black stila apdari. Papildu virsbūves stila elementi, piemēram, Jaguar emblēma un uzraksts, ir pilnībā melni, vēl vairāk uzlabojot šī skatienus piesaistošā sporta automobiļa izskatu.

JŪSU RITEŅU IZVĒLE

PADARIET TO PAR SAVĒJO

Jūsu F-TYPE izceļas ar dinamisku ierašanos, taču arī jauks disku komplekts var piešķirt tam papildu personīgu pieskārienu. Mūsu piedāvājumā atradīsiet spīdīgus, skaisti izstrādātus vieglmetāla diskus izmēros no 18 līdz 20 collām un ar plašu stilu un apdares variantu klāstu.

DISKI

POPULĀRĀKIE APRĪKOJUMA ELEMENTI

Klasiska izvēle modeļa versijai F‑TYPE Coupé.

KRĀSU EKSPLOZIJA

INDIVIDUĀLA KRĀSU PALETE

Atrodiet savu ideālo krāsu ar SVO Premium paleti. 18 krāsu izlasē ietilpst šādas krāsas:

IEDVESMOTS SALONS

COLD

COLD

Tas piešķir vēl vairāk siltuma papildaprīkojumā pieejamajai pakotnei Climate Pack, kas ietver apsildāmu vējstiklu, apsildāmu stūri un divu zonu klimata kontroli.
BLACK

BLACK

Tumšs un izsmalcināts stils. Salona pakotne Black ietver Black krāsas ventilācijas atveres, instrumentu nodalījumu, durvju slēdžu un rokturu apkārtējās zonas, Black krāsas stūres spieķi un pogu rāmīšu, kā arī viduskonsolē esošo Black krāsas kloķu apdari.
LUXURY

LUXURY

Izceliet savu salonu ar salona pakotni Luxury. Tā ietver Premium klases salona apgaismojumu, izgaismotas sliekšņu plāksnes un ādas apdari Extended Leather Upgrade.
PREMIUM

PREMIUM

Kā papildinājumu salona pakotnei Luxury, pakotne Plus piedāvā īpaši greznu ādas apdari Full Extended Leather Upgrade.

VARIANTI UN AKSESUĀRI

SPOGUĻU IETVARI AR SILVER WEAVE CARBON FIBRE APDARI

SPOGUĻU IETVARI AR SILVER WEAVE CARBON FIBRE APDARI

Augstās kvalitātes Silver Weave Carbon Fibre stila spoguļu ietvari garantē snieguma iedvesmotu stilu.
BAGĀŽAS NODALĪJUMA LUKSUSA KLASES PAKLĀJS

BAGĀŽAS NODALĪJUMA LUKSUSA KLASES PAKLĀJS

Mīksts luksusa klases bagāžas paklājs Jet Black krāsā ar Jaguar logotipu. Augstākās kvalitātes 2050 g/m2 Plūksnots audums ar nubuka apmalēm.
VĒJA IZKLIEDĒTĀJS

VĒJA IZKLIEDĒTĀJS

Šis vēja izkliedētājs, ko ir viegli uzstādīt un noņemt, samazina gaisa vilkmi un salonā jūtamo vibrāciju pat tad, kad braucat ar lielu ātrumu. Pieejams kopā ar paliktni, ko rotā Jaguar logotips.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.