SNIEGUMS

Esiet gatavs zosādai.
IZPĒTĪT DZINĒJUS

NO PĀRSTEIDZOŠIEM LĪDZ VIENKĀRŠI ELPU AIZRAUJOŠIEM

F-TYPE tiek darbināts ar Jaguar benzīna dzinējiem, kas patiesi spēj radīt trīsas, un tie visi ietver inovatīvas tehnoloģijas, lai uzlabotu degvielas patēriņu un CO2 emisijas, neietekmējot automobiļa sniegumu.

KLAUSIETIES UZMANĪGI

Visi modeļi, sākot ar 300 ZS 4 cilindru dzinēju līdz 575 ZS V8 dzinējam, ir aprīkoti ar aktīvo sporta izplūdes sistēmu. Izvēlieties padarīt to pārslēdzamu, lai no visiem dzinēja ātrumiem varat atbrīvot trīsošo dārdoņu.

300 ZS I4 dzinējs

300 ZS I4 dzinējs

Jaudīgs sniegums ar izsmalcinātību un efektivitāti. 2,0 litru 300 ZS 4 cilindru turbopūtes kompresora benzīna dzinējs sniedz izcilu jaudu un izveicīgu vadību.
450 ZS V8 dzinējs

450 ZS V8 dzinējs

Paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h sasniedz 4,4 sekundēs. Jūs sagaida nepārspējams dzinēja reakcijas laiks. Izvēlieties aizmugurējo riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu, lai nodrošinātu patiesi lielisku sniegumu. 
575 ZS V8 dzinējs

575 ZS V8 dzinējs

Nodrošina vēl labāku sniegumu jebkādos apstākļos, turklāt saglabājot Jaguar automobiļiem raksturīgo luksusa klases braukšanas komfortu. Pieejams tikai F-TYPE R-DYNAMIC versijā.

IEDVESMOJOŠA PIEREDZE

Īsākā distance starp diviem punktiem ir taisna līnija. Bet kur tajā ir jautrība? Skaisti proporcionāla šasija, ciešā piekare un atsaucīgā stūrēšana veido lielisku kombināciju, kas padara F-TYPE pārsteidzoši izveicīgu, neļaujot zaudēt savienojumu neatkarīgi no tā, pa kādiem ceļiem braucat.

PRIMITĪVS SNIEGUMS

PILNPIEDZIŅA

PILNPIEDZIŅA

F-TYPE pilnpiedziņas sistēma ar Intelligent Driveline Dynamics nodrošina ideāli nosvērtu sniegumu, sniedzot pārliecinātu vadāmību uz ceļa.
GRIEZES MOMENTA VEKTORIZĀCIJA BREMZĒJOT

GRIEZES MOMENTA VEKTORIZĀCIJA BREMZĒJOT

F-TYPE izmanto individuāli kontrolējamo bremzēšanas sistēmu uz disku iekšpusi, lai maksimāli palielinātu veiktspēju, apbraucot pat šaurākos stūrus. Samazinot nepietiekamu vadāmību, tā sniedz sportisku veiklību un papildu pārliecinātības devu vadītājam.
ELEKTRONISKAIS AKTĪVAIS DIFERENCIĀLIS

ELEKTRONISKAIS AKTĪVAIS DIFERENCIĀLIS

Pārvalda griezes momenta nodrošināšanu katram aizmugurējam ritenim, lai parūpētos par plašāku pieejamās jaudas izmantošanu. Tas dod iespēju pagriezties līkumos vēlāk un paātrināšanu sākt ātrāk. Darbojas kopā ar sistēmu Intelligent Driveline Dynamics.

DINAMISKA BRAUKŠANA

KONFIGURĒJAMĀ DINAMIKA

KONFIGURĒJAMĀ DINAMIKA

Personalizējiet braukšanas iezīmes, lai tās atbilst Jūsu izvēlei. Konfigurējamā dinamika ļauj Jums pielāgot stūrēšanas smagumu, kartes pārvadi un ierobežotāja atbildi.
ADAPTĪVĀ DINAMIKA

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

Ātri analizējot ievadītos datus par braukšanas stilu un apstākļiem, adaptīvā dinamika paātrina F-TYPE atbildi, lai vienmēr nodrošinātu optimālu braukšanas pieredzi.

PĀRSTEIDZOŠA BREMZĒŠANAS JAUDA

355 mm PRIEKŠĒJĀS BREMZES 325 mm AIZMUGURĒJĀS BREMZES

355 mm PRIEKŠĒJĀS BREMZES 325 mm AIZMUGURĒJĀS BREMZES

Optimizētas, lai apvienotu gan izturību, gan arī mazu svaru, vienlaikus sniedzot pārliecinošu sniegumu.
380 mm PRIEKŠĒJĀS BREMZES 376 mm AIZMUGURĒJĀS BREMZES

380 mm PRIEKŠĒJĀS BREMZES 376 mm AIZMUGURĒJĀS BREMZES

Ekstrēmi ātrs, reaģējošs un progresīvs bremzēšanas sniegums.
398 mm PRIEKŠĒJĀS BREMZES 380 mm AIZMUGURĒJĀS BREMZES

398 mm PRIEKŠĒJĀS BREMZES 380 mm AIZMUGURĒJĀS BREMZES

Karbona keramikas bremzes. Mūsu jaudīgākā bremžu sistēma, kas spējīga nodrošināt augstākos ilgstoša snieguma līmeņus.

IZVĒLĒTIES SAVU F-TYPE

Izvēloties starp Coupé un Convertible, nav iespējams nepareizs variants.

*Pieejams tikai ar 450 ZS dzinējiem.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.