IEBŪVĒTĀ TEHNOLOĢIJA

Nemanāmi savienots.
IZPĒTĪT TEHNOLOĢIJU

STILA UN TEHNOLOĢIJAS PIEVILCĪBA

Pateicoties F-TYPE iebūvētajai infoizklaides sistēmai Touch Pro, Jūs būsiet nemanāmi savienots ar pārējo pasauli. Standartaprīkojumā pieejamajam 10 collu skārienjutīgajam ekrānam izmantojiet savelkošus un pavelkošus žestus, lai bez piepūles piekļūtu mūsu audiovizuālajai pieredzei.

IELŪKOJIETIES AIZ RITEŅIEM

Vienkāršs un intuitīvs. Izvēlieties, vai attēlot pilnekrāna 3D karti vai informācijas paneli, kurā apskatīt braukšanas informāciju, navigācijas atjauninājumus un arī to, kas tiek atskaņots – un tas viss jaunajā, augstas izšķirtspējas 12,3 collu interaktīvajā vadītāja ekrānā.

LABI SAVIENOTS

VIEDAS IZVĒLES

VIEDAS IZVĒLES

Prātīgāks un drošāks veids, kā izmantot savu viedtālruni, atrodoties automobilī. Bez piepūles pārlūkojiet bibliotēku un atskaņojiet savu mūziku ar Apple CarPlay®. Vai izmantojiet līdzvērtīgi nemanāmo integrāciju, ko piedāvā Android AutoTM.
ATTĀLINĀTA PIEKĻUVE

ATTĀLINĀTA PIEKĻUVE

Mijiedarbojieties ar savu F-TYPE, lai arī kur Jūs atrastos. Lietotne Jaguar Remote sniedz iespēju pārbaudīt degvielas līmeni, noteikt automobiļa atrašanās vietu un ērti aizslēgt/atslēgt automobili, kā arī pārvaldīt klimatu attālināti.
PRĀTA MIERS

PRĀTA MIERS

Zādzības gadījumā papildparīkojumā pieejamā sistēma Secure Tracker signalizē Jūsu F-TYPE atrašanās vietu un nekavējoties brīdina attiecīgās iestādes, palīdzot atgūt automobili.

JŪSU BRAUCIENS. JŪSU SKAŅU CELIŅŠ.

Neticami pilnīgo skaņu, ko raida F-TYPE skaņas sistēma, nodrošina britu augstās izšķirtspējas skaņas speciālisti MeridianTM. Radīta, izmantojot precīzas digitālās tehnoloģijas, šī modernā skaņas sistēma ir pielāgota, lai nemanāmi iekļautos automobiļa greznajā salonā.

IZVĒLĒTIES SAVU F-TYPE

Izvēloties starp Coupé un Convertible, nav iespējams nepareizs variants.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

InControl raksturīgās iezīmes, iespējas un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Jaguar mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Lietotni Remote nepieciešams lejupielādēt no Apple / Play Store. Visas iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot.

Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.