DROŠĪBA UN PRAKTISKUMS

Neapstrīdams vadītāja automobilis.
IZPĒTĪT DROŠĪBU

DROŠA VIETA, KUR ATRASTIES

Šķērsstieņi ir obligāta drošības iezīme Convertible modeļiem, un tie arī izskatās kā daļa no tiem. Pieejami ar Satin Chrome vai Gloss Black stila apdari.

VIETA DIVIEM

PĀRLIECĪBA

PĀRLIECĪBA

F-TYPE ietver visaptverošu gaisa drošības spilvenu sistēmu, kas sargā Jūs un Jūsu pasažieri. Pirms priekšējo gaisa drošības spilvenu pienācīgas izvietošanas īpaši sensori nosaka Jūsu izmēru un svaru. F-TYPE progresīvās drošības jostas spriegotāji strauja paātrinājuma gadījumos automātiski nostiepj drošības jostas.
DZĪVES BŪTISKĀKAJĀM LIETĀM

DZĪVES BŪTISKĀKAJĀM LIETĀM

Vairāk nekā pietiekami daudz vietas nedēļas nogales izbraukumam. F-TYPE garantē pietiekami daudz vietas bagāžas nodalījumā, lai ietilpinātu tajā divu cilvēku rokas bagāžu. Modeļa versijai Coupé papildaprīkojumā pieejamais elektriski kontrolējamais bagāžas nodalījuma vāks atveras un paceļas automātiski, pieskaroties parocīgi novietotajai pogai.

UZVARIET TUMSU

Aprīkota ar F-TYPE papildaprīkojumā pieejamajiem jaunajiem Pixel LED lukturiem, inteliģentā tehnoloģija ļauj sadalīt tālo gaismu staru kūli un novērst citu vadītāju apžilbināšanu. Tā pielāgo arī staru kūļa platumu un dziļumu atbilstoši Jūsu braukšanas ātrumam vai arī, kad nogriežaties sāņus, tas izliecas līdz ar ceļa līkumu, nodrošinot lielāku redzamību jebkurā situācijā.

BEZ PIEPŪLES NOKĻŪSTIET NO PUNKTA A UZ PUNKTU B

F-TYPE ir neapstrīdams vadītāja automobilis. Progresīvās drošības sistēmas un vadītāja palīgsistēmas palīdz Jums koncentrēties uz pilnīgu braukšanas sniegto baudu.

PAKOTNE BLIND SPOT ASSIST

PAKOTNE BLIND SPOT ASSIST

Ja cits automobilis atrodas Jūsu aklajā zonā, kad uzsākat braukšanas joslas maiņu, aklās zonas uzraudzības palīgsistēma konstatē to un pielāgo korektīvu griezes momentu, lai mudinātu Jūs attālināties no konstatētā automobiļa. Kad braucat atpakaļgaitā, aizmugurējās satiksmes uzraudzības sistēma izmanto to pašu sistēmu, lai caur skārienjutīgo ekrānu brīdinātu Jūs par kustīgajiem transportlīdzekļiem.
JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA

JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA

Konstatē nepamatotu automobiļa virzīšanos ārpus konkrētās joslas un pielāgo korektīvu griezes momentu stūrei, lai Jūs pamudinātu atgriezties atpakaļ.
AIZMUGURĒJĀ KAMERA

AIZMUGURĒJĀ KAMERA

Aizmugurējā kamera nodrošina uzlabotu redzamību, braucot atpakaļgaitā. Lai palīdzētu parkošanās laikā, statiskās līnijas, kas norāda Jūsu automobiļa kustības ceļu, parādās Jūsu skārienjutīgajā ekrānā.
KRUĪZA KONTROLE UN ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS

KRUĪZA KONTROLE UN ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS

Kruīza kontrole palīdz saglabāt konstantu ātrumu, neturpinot lietot akseleratora pedāli. Ātruma ierobežotājs ļauj iepriekš iestatīt maksimālo ātrumu.
PARKOŠANĀS PALĪGSISTĒMA

PARKOŠANĀS PALĪGSISTĒMA

Parkošanās palīgsistēma padara paralēlo parkošanos vēl vienkāršāku, iestūrējot un izstūrējot Jūsu automobili piemērotā stāvvietā. Pēc tam, kad esat atlasījis funkciju Drive vai Reverse, Jums atliek vien kontrolēt automobiļa ātrumu. Grafikas un paziņojumi vadīs Jūs caur manevriem.
CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA UN ADAPTĪVAIS ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA UN ADAPTĪVAIS ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS

Vienmēr informē un mērinstrumentu panelī skaidri attēlo informāciju par ātruma ierobežojumiem un apdzīšanas ierobežojumiem. Adaptīvais ātruma ierobežotājs izmanto ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, lai attiecīgi pielāgotu Jūsu automobiļa ātrumu.
AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

Izmantojot iebūvēto kameru sistēmu, tā palīdz izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem un gājējiem. Ja tiek noteikta iespējama priekšējā sadursme, sistēma raida skaņas un vizuālus brīdinājuma signālus. Ja netiek veiktas attiecīgās darbības, lai sadursmi novērstu, sistēma aktivizē bremzes, lai palīdzētu samazināt iespējamās sadursmes smaguma pakāpi.
AUTOVADĪTĀJA UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

AUTOVADĪTĀJA UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

Pārraugot stūres kustības, kā arī bremžu un akseleratora pedāli, autovadītāja uzraudzības sistēma fiksē Jūsu noguruma pakāpi un laicīgi brīdina par nepieciešamību atpūsties.
RIEPU SPIEDIENA UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

RIEPU SPIEDIENA UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

Sistēma nepārtraukti uzrauga spiedienu katram ritenim un brīdina, kad vienai vai vairākām riepām tiek konstatēts ievērojams spiediena samazinājums, tādēļ Jums vairs nav nepieciešamības pārbaudīt riepu spiedienu pašiem.

IZVĒLĒTIES SAVU F-TYPE

Izvēloties starp Coupé un Convertible, nav iespējams nepareizs variants.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.