DIZAINS

Skaisti, lūkojoties no jebkura leņķa.
IZPĒTĪT VIRSBŪVI

STĀSTA DIVAS PUSES

Katrai no tām piemīt unikāls raksturs neatkarīgi no tā, vai tā būtu kupejas skaidrība vai brīvība un bezrūpīgā attieksme, ko iemieso kabriolets.

DRAMATISKAS IZJŪTAS

PIXEL LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI AR ZĪMOLAM RAKSTURĪGĀM DIENAS BRAUKŠANAS GAISMĀM

PIXEL LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI AR ZĪMOLAM RAKSTURĪGĀM DIENAS BRAUKŠANAS GAISMĀM

F-TYPE jaunie, atpakaļ pabīdītie priekšējie lukturi ir pagarināti un sapludināti ar automobiļa aerodinamiskajām līnijām. Animētie virziena rādītāji slīd šķērsām pa J formas lukturiem, piešķirot teātra izrādei līdzīgas sajūtas.
LED AIZMUGURĒJIE LUKTURI

LED AIZMUGURĒJIE LUKTURI

Aizmugurē F-TYPE LED aizmugurējie lukturi pietuvojas pavisam tuvu riteņu arkām, vēl vairāk izceļot automobiļa muskuļaino stāju.

SALONA RADĪTĀ EIFORIJAS SAJŪTA

F-TYPE salons ir patiešām aizraujoša vieta, kur atrasties. Vieglie sēdekļi rada mājīguma sajūtu. Vadības ierīces ir intuitīvi sasniedzamas. Instrumenti ir tīri un vienkārši.

SĒDEKĻI

SĒDEKĻI

F-TYPE sēdekļi Performance ir regulējami 12 virzienos, lai varat iekārtoties savā personīgajā iecienītākajā pozā. Turklāt, vēl lieliskāka komforta nodrošināšanai sēdekļi ir aprīkoti arī ar sildīšanas un atvēsināšanas funkciju.
GAISOTNE

GAISOTNE

Pieejamas 5 krāsas, no kurām izvēlēties, lai pielāgotu automobili savam noskaņojumam. Premium klases salona apgaismojums nodrošina papildu personalizēšanas pieskārienu.

IZVĒLĒTIES SAVU F-TYPE

Izvēloties starp Coupé un Convertible, nav iespējams nepareizs variants.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.