JAUNAIS JAGUAR F‑PACE UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDA SUV

JAUNAIS JAGUAR F‑PACE UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDA SUV

Aizraujoša kombinācija, kuru veido uzlādējama hibrīda degvielas ekonomija un Jaguar sniegums.

F-PACE UZLĀDĒJAMO HIBRĪDU SUV KATEGORIJA

Ar jauno F‑PACE uzlādējamo hibrīdu Jūs izbaudīsiet lielāku degvielas ekonomiju un nulli izpūtēja emisijas, braucot elektriskajā (EV) režīmā.

F-PACE UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA SPECIFIKĀCIJAS

UZLĀDES LAIKS 0–80 %

30 minūtes*


F-PACE uzlādējamais hibrīds turpina ērti lādēties, kā arī pārlādējas kustībā.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ

2,4 l/100 km


Iegūstiet no sava ceļojuma vairāk ar degvielu taupošo F‑PACE uzlādējamo hibrīdu.

EMISIJAS

54 g/km


Izbaudiet samazinātās CO2 emisijas ar F‑PACE uzlādējamo hibrīdu.

EV KATEGORIJA

59 km†‡


Jūsu īsie ceļojumi ir ideāli piemēroti elektriskajam (EV) režīmam.

APBALVOJUMUS IEGUVUŠAIS DIZAINS UN HIBRĪDA TEHNOLOĢIJA

F PACE ir viens no tiem nedaudzajiem trasnportlīdzekļiem, kas ir ieguvis gan Pasaules gada automobiļa, gan arī Pasaules gada automobiļa dizaina apbalvojumu. Jaunais Jaguar F PACE uzlādējamais hibrīds turpina iemiesot mūsu progresīvā dizaina un mūsdienīgā luksusa ētosu.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES F-PACE UZLĀDĒJAMO HIBRĪDU?

VIEGLA UZLĀDĒŠANA

VIEGLA UZLĀDĒŠANA

Esat noparkojies savā galapunktā vai atkārtoti uzlādējaties pa ceļam uz to – dažādi varianti ļauj Jums veikt uzlādi neatkarīgi no tā, kur atrodaties.
• Mājas lādētāja izmantošana
• Publiskā un ātrā (DC) uzlādes stacija*
UZLABOTA DEGVIELAS EKONOMIJA

UZLABOTA DEGVIELAS EKONOMIJA

Jaguar F-PACE uzlādējamais hibrīds apvieno akumulatoru ar benzīna dzinēju, nodrošinot optimālu efektivitāti.
• Elektriskais režīms ievērojami samazina degvielas patēriņu
SAMAZINĀTAS EMISIJAS

SAMAZINĀTAS EMISIJAS

F-PACE uzlādējamā hibrīda lepnums ir CO2 ar nulle izpūtēja emisijām, braucot elektriskajā (EV) režīmā, un tam ir vairāki ieguvumi.
• Samazinātas CO2 emisijas
• Mazāka aplikšana ar nodokļiem un mazāks akcīzes nodoklis

TURPINĀT IZPĒTĪT

BRAUCIET ELEKTRISKI AR JAGUAR

BRAUCIET ELEKTRISKI AR JAGUAR

Vienkārša un pieejama uzlādēšana, ievērojams izmaksu ietaupījums un vēl ilgtspējīgāka braukšanas pieredze. Elektrificētā Jaguar pasaule jau gaida.
IZPĒTĪT ELEKTRIKU
IZVĒLE IR JŪSU ROKĀS

IZVĒLE IR JŪSU ROKĀS

Dinamisks, izsmalcināts, jaudīgs. Atklājiet savu F‑PACE uzlādējamo hibrīdu.
IZVĒLĒTIES SAVU MODELI

*Izmantojot 32 kW ātro (DC) uzlādes staciju.


Sniegtie rādītāji ir NEDC2 (Eiropas jaunais braukšanas cikls), kas aprēķināti balstoties uz oficiālajiem ražotāja WLTP testiem un uz ES likumiem. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Patiesie pasaules rādītāji var būt atšķirīgi. CO2 emisiju un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties, ņemot vērā riteņu atbilstību un papildu aprīkojuma iespējas. NEDC2 ir rādītāji, kas aprēķināti, izmantojot Valdības formulu no WLTP rādītājiem, kas ir līdzvērtīgi tam, kādiem tiem būtu jābūt pēc senā NEDC testa. Var aprēķināt piemērojamos nodokļus.

Apskatīt WLTP rādītājus
WLTP ir jaunais oficiālais ES tests, ko izmanto, lai aprēķinātu standarta degvielas patēriņu un CO2 rādītājus pasažieru automobiļiem. Tas mēra degvielas un enerģijas patēriņu, diapazonu un emisijas. Tas ir radīts, lai sniegtu rādītājus, kas ir tuvāki reālajai pasaules braukšanas pieredzei. Testa laikā transportlīdzekļi tiek testēti ar papildu aprīkojumu un ar vēl sarežģītākām procedūrām un braukšanas veidu.


Oficiālo degvielas patēriņa rādītāju diapazons automobilim F-PACE (neieskaitot PHEV) I/100 km (mpg): kombinēts 5,2–8,9 (54,3–31,7). NEDC2 CO2, emisijas 137–202 g/km. PHEV l/100 km (mpg): kombinēts 2,4 (117,7). Pēc NEDC2 noteiktais CO2 izmešu daudzums: 54 g/km. Elektriskā transportlīdzekļa diapazona rādītāji ir noteikti, braucot ar automobili pa standarta maršrutu. Sasniegtais diapazons var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa un akumulatora stāvokļa, patiesā maršruta un vides, kā arī braukšanas stila. Sniegtie rādītāji ir kā oficiālā ražotāja testa rezultāts, kas ir saskaņā ar ES likumiem. Tikai salīdzināšanas vajadzībām. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomija, enerģijas patēriņš un diapazona rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, vides apstākļi, krava un aksesuāri.