JAUNAIS JAGUAR F‑PACE SVR

JAUNAIS JAGUAR F‑PACE SVR

Esiet sveicināti mūsu pilnīgā snieguma SUV, kas ietver turbopūtes V8 dzinēju un klasē vadošo veiklību.
APSKATĪT GALERIJU

SNIEGUMS

IZVEICĪBA UN DINAMISMS

IZVEICĪBA UN DINAMISMS

Nodrošinot vēl nebijušu sniegumu, veiklību un dinamismu, F-PACE SVR ir mūsu apbalvojumus ieguvušo modeļu līnijas augšgalā.

F-PACE SVR SPECIFIKĀCIJAS

dzinējs

5,0 litri


Pašā F‑PACE SVR sirdī atrodas Jaguar jaudīgais 5,0 litru V8 turbopūtes dzinējs.

MAKSIMĀLĀ JAUDA

550 (405) ZS (kW)


550 ZS (405 kW) jauda garantēs aizraujošu braukšanas pieredzi ikreiz, kad apsēdīsities pie automobiļa stūres.

MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS

700 Nm (516 lb-ft)


F‑PACE SVR nodrošina palielinātu griezes momentu, kas sasniedz līdz 700 Nm (516 lb-ft).

PAĀTRINĀJUMS NO 0 LĪDZ 100 km/h

4,0 (3,8) sekundes


Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, tostarp tā funkcijai Dynamic Launch, F-PACE SVR spēj attīstīt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h vien 4,0 (3,8) sekundēs.

DIZAINS

VIRSBŪVE

VIRSBŪVE

F-PACE SVR dizains ietver lielākas gaisa ieplūdes atveres, dzinēja pārsega un sānu ventilācijas atveres un aizmugurējo spoileri, tā palīdzot palielināt piespiedējspēku un samazināt pretestību. Rezultātā tiek panākts labāks sniegums un vadāmība.

APSKATĪT GALERIJU
LIELĀKAS GAISA IEPLŪDES ATVERES

LIELĀKAS GAISA IEPLŪDES ATVERES

Jaunais priekšējais buferis piešķir iespaidīgu sportisku stāju, kamēr lielās gaisa ieplūdes atveres palīdz atdzesēt V8 turbopūtes dzinēju. Gloss Black stila režģis ar unikālo Satin Grey stila ārējo malu un SVR logotipu rada nevainojamu izskatu.
PERFORMANCE STILA SĒDEKĻI

PERFORMANCE STILA SĒDEKĻI

Savienojieties ar F-PACE SVR mirklī, kad ieslīgstat Performance stila sēdekļos, kas apšūti ar maigu Windsor ādu un zamša audumu vai daļēja anilīna ādu. Apsildāmie priekšējie un aizmugurējie sēdekļi izceļas ar SVR marķējumu un unikālu perforētu ornamentu.
STŪRE

STŪRE

SVR stila ādas stūre ar speciālu vietu īkšķiem piešķir papildu veiklību un ir aprīkota ar unikālu apšuvumu Flame Red un Light Lunar krāsā, kā arī ar SVR logotipu. Un Pivi Pro 12,3 collu interaktīvais vadītāja displejs nodrošina būtiskāko informāciju.

PAKOTNE SVR BLACK

STILA BŪTĪBA

Padariet izteiksmīgāku dinamisko F-PACE SVR izskatu ar papildaprīkojumā pieejamo SVR pakotni Black. Gloss Black stila apdare un detaļas, sākot no Gloss Black stila režģa apmales un dzinēja pārsega ventilācijas atverēm līdz Jaguar logotipam un F-PACE emblēmai, piešķir Jūsu automobilim papildu šķautnes.

KRĀSA

SV PREMIUM KRĀSU PALETE

Lai ievērojami uzlabotu Jūsu Jaguar individualitāti un izskatu, izvēlieties Ultra Gloss, Satin Matte vai Special Effect stila krāsojumu no SV Premium krāsu paletes.

TURPINĀT IZPĒTĪT

NODAĻA SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

NODAĻA SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Nodaļa Special Vehicle Operations atklāj labāko no Jaguar, piedāvājot plašu, ar SV emblēmām dekorētu ekskluzīvu modeļu klāstu, ierobežota daudzuma kolekcionāru izlaidumus un unikāli izstrādātus projektus.
IZPĒTĪT SV
JAGUAR F-PACE MODEĻI

JAGUAR F-PACE MODEĻI

Pilnu modeļu klāstu varat apskatīt šeit.
IZPĒTĪT MODEĻUS

Apskatīt WLTP rādītājus
Sniegtie rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

*Pēc sākotnējā termiņa beigām sistēmai Connected Navigation būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Vadītājiem iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Jaguar mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.