JAGUAR E-PACE

PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

PAKOTŅU VARIANTI

Izvēlieties no četriem atšķirīgiem pakotņu variantiem, lai nevainojami pielāgotu E-PACE savam dzīvesveidam.

PAKOTNE BLACK

Skatienus piesaistošā pakotne Black piešķir E-PACE atšķirīgu izskatu. Narvik Black stila virsbūves akcenti redzami gan sānu ventilācijas atverēs, gan priekšējā režģa apmalē un režģa uzgaļos, gan arī īpašajā Jaguar logotipā un E-PACE emblēmā.
PAKOTNE TECHNOLOGY

PAKOTNE TECHNOLOGY

Pateicoties ClearSight salona atpakaļskata spogulim, ierīču bezvadu lādētājam, uznirstošajam vējstikla displejam un interaktīvajam vadītāja displejam, pakotne Technology padara braucienus vēl savienotākus un intuitīvākus.
PAKOTNE CONVENIENCE

PAKOTNE CONVENIENCE

Tiem, kuriem patīk piedzīvojumi, lieliski būs piemērota pakotne Convenience, kas ietver papildu kontaktligzdas un elektriski ar žestiem kontrolējamu aizmugurējo bortu. Arī bezatslēgas piekļuve un brīvā laika atslēga ļauj piekļūt automobilim ātrāk un vienkāršāk.

VIRSBŪVES APDARES VARIANTI

Izveidojiet tieši tādu Jaguar E-PACE, kas ideāli atbilst Jūsu dzīvesstilam. Pielāgojiet stilu, komfortu un praktiskumu atbilstoši savai gaumei.

DISKI

Izbaudiet personalizācijas brīvību ar savu E-PACE. Mūsu disku piedāvājumā, kurā, ņemot vērā izvēlēto modeļa versiju, pieejami diski izmēros no 17 līdz 21 collai, kā arī stilīgajos apdares variantos, kas ietver Gloss Black stila, Diamond Turned stila un Satin Grey stila apdari, Jūs noteikti atradīsiet sev tīkamo.

DROŠĪBA UN ATBALSTS

Drošība Jūsu E-PACE automobilī vienmēr ir pirmajā vietā.

PAKOTNE DRIVER ASSIST

Tikai viena no E-PACE papildaprīkojuma pakotnēm – pakotne Driver Assist – piedāvā tik plašu braukšanas palīgsistēmu klāstu, kurā ietilpst arī aklās zonas uzraudzības palīgsistēma, aizmugurējā satiksmes uzraudzības sistēma, adaptīvā kruīza kontrole un aizmugurējā sadursmes uzraudzības sistēma. Tās visas ir izstrādātas vienam nolūkam – padarīt Jūsu braucienus vienkāršākus, drošākus un vēl vairāk izbaudāmus.

PERSONALIZĀCIJA

Izbaudiet personalizācijas brīvību ar E-PACE.

INFORMĀCIJAS PANEĻA KAMERA

Jaguar informācijas paneļa kamera ieraksta katra brauciena nobraukumu un negadījumus, kā arī ir izstrādāta tā, lai nemanāmi integrētos Jūsu automobiļa salonā un elektriskajā sistēmā.

JAGUAR KOLEKCIJA

Mūsu ekskluzīvo luksusa klases apģērbu, aksesuāru un dāvanu klāstu ir iedvesmojuši mūsu automobiļi un to dizains.

TURPINĀT IZPĒTĪT

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Izskats, izveicība un dinamiska braukšanas pieredze.
IZPĒTĪT BŪTISKĀKĀS IEZĪMES
JAGUAR E-PACE MODEĻI

JAGUAR E-PACE MODEĻI

Pilnu modeļu klāstu kopā ar plašu lielisku dizaina variantu izvēli, pieejamajām palīgsistēmām un tehnoloģijām varat atrast šeit.
IZPĒTĪT MODEĻUS
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Izpētiet smalkās detaļas. Uzziniet vairāk par dzinēja sniegumu, izmēriem un degvielas patēriņu.
APSKATĪT SPECIFIKĀCIJAS
GALERIJA

GALERIJA

Precizitāte un uzmanība detaļām vienmēr ir bijusi mūsu automobiļu pamatā. E-PACE ir sinonīms izsmalcinātībai, praktiskumam un pārliecinātam braucienam.
APSKATĪT GALERIJU