JAGUAR E-PACE

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

APSKATĪT GALERIJU

SNIEGUMS

Pateicoties plašajam dzinēju klāstam un uzlabotajai braukšanas dinamikai, E-PACE garantē ideālu stila un snieguma līdzsvaru.

UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

Elektriskajā (EV) režīmā Jaguar E‑PACE uzlādējamais hibrīds (PHEV) ar vienu uzlādi var nobraukt līdz 62 km†† (39 jūdzēm††), kas ir ideāli piemērots attālums ikdienas pārbraucieniem pilsētā. E-PACE uzlādējamais hibrīds ir ideāls kompaktais SUV, lai ar tā benzīna dzinēju dotos garākos braucienos.
UZZINĀT VAIRĀK

E-PACE UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS SPECIFIKĀCIJAS

UZLĀDES LAIKS (0–80 %)

30

minūtes*

E-PACE uzlādējamais hibrīds ir ērti uzlādējams, kā arī spēj sevi atkārtoti uzlādēt brauciena laikā.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ

1,4–1,6

(201,8–176,6) l/100 km (mpg)††

Iegūstiet no sava brauciena vēl vairāk, dodoties ceļā ar ekonomisko E-PACE uzlādējamo hibrīdu.

EMISIJAS

32–36

g/km††

Izbaudiet samazinātās CO2 emisijas, braucot ar E-PACE uzlādējamo hibrīdu.

ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS

62–59

(39–37) km (jūdzes)††

Jūsu īsie pārbraucieni ir ideāli piemēroti elektriskajam (EV) režīmam.

Neatkarīgi no tā, kuru modeļa versiju izvēlēsities, E-PACE vienmēr spēs nodrošināt plašu braukšanas funkciju klāstu, kas uzlabos Jūsu ikdienas braucienu pieredzi.

PILNPIEDZIŅA

PILNPIEDZIŅA

Gādājot par nevainojamu sniegumu dažādos braukšanas apstākļos, pilnpiedziņas (AWD) sistēma inteliģenti kontrolē griezes momenta sadalījumu starp priekšējo un aizmugurējo asi. Optimizējot saķeri, pilnpiedziņas sistēma uzlabo vadāmības dinamiku un piedāvā labāku stabilitāti nelabvēlīgos braukšanas apstākļos, lai varat turpināt izbaudīt savu ceļojumu.
BRAUKŠANAS SNIEGUMS

BRAUKŠANAS SNIEGUMS

Unikāls līdzsvars starp izveicību un braukšanas radīto komfortu – atklājiet patiesu aizrautību, braucot ar šo Jaguar SUV. Plašā klāstā pieejamie uzlabotie dzinēji, kas aprīkoti ar hibrīda tehnoloģijām, garantē, ka viens no tiem noteikti būs piemērots Jums.
ADAPTĪVĀ DINAMIKA

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

Papildaprīkojumā pieejamā adaptīvā dinamika sniedz precīzu dinamiku un līganu braucienu, uzraugot riteņu stāvokli un automobiļa konstrukcijas kustības. Amortizatori pielāgo piekari, lai nodrošinātu optimālu līdzsvaru starp komfortu, izsmalcinātību un izveicību. ​
KONFIGURĒJAMĀ DINAMIKA

KONFIGURĒJAMĀ DINAMIKA

Lai uzlabotu izsmalcinātību un komfortu vai arī automobiļa sniegumu, konfigurējamās dinamikas sistēma ļauj Jums personalizēt Jaguar E-PACE jaudas sadalījumu, pārnesumkārbas pārslēgšanās punktus, stūrēšanas iestatījumus un piekari, tādējādi pielāgojoties Jūsu braukšanas vajadzībām.

TEHNOLOĢIJA

VIENKĀRŠĪBA KĀ STANDARTS

Pivi standartaprīkojumā ietilpst:
  • 11,4 collu skārienjutīgs ekrāns
  • DAB digitālais radio
  • no jauna radīts interfeiss
  • Apple CarPlay®1
  • Android AutoTM2
  • funkcija Remote3
Atjauniniet to uz Pivi Pro4 un braucienos Jūs pavadīs jaunākais iebūvētais mākslīgais intelekts, kas nodrošina tādas funkcijas kā pašmācības navigācijas sistēma, lai gādātu par pilnībā savienotu braucienu.

PRAKTISKUMS UN DROŠĪBA

Neatkarīgi no tā, kuru modeļa versiju izvēlēsities, E-PACE vienmēr spēs nodrošināt plašu braukšanas iezīmju klāstu, kas uzlabos Jūsu ikdienas braucienu pieredzi.

CLEARSIGHT SALONA ATPAKAĻSKATA SPOGULIS

ClearSight salona atpakaļskata spogulis nodrošina pilnībā netraucētu skatu, kāds paveras no automobiļa aizmugures. Šī reāllaika tehnoloģija straumē video no kameras, kas uzstādīta uz Jūsu E-PACE jumta, garantējot nepārtrauktu redzamību neatkarīgi no tā, kas atrodas Jums aizmugurē.
SALONA IETILPĪBA

SALONA IETILPĪBA

E-PACE sporta automobiļa estētika lieliski nomaskē lielo bagāžas nodalījumu un savā klasē vadošo salona ietilpību. Plašais cimdu nodalījums un dziļie priekšējo durvju nodalījumi būs piemēroti būtiskāko priekšmetu glabāšanai, kamēr lielajā bagāžas nodalījumā ietilpināsiet visu, kas nepieciešams garākiem ceļojumiem.
PREMIUM LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

PREMIUM LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Premium LED priekšējie lukturi ietver dubultas burta J formas zīmolam raksturīgās dienas braukšanas gaismas, garantējot, ka būsiet skaidri pamanāms pat gaišajā dienas laikā. Pateicoties priekšējiem un aizmugurējiem animētajiem virzienrādītājiem, kas pieejami standartaprīkojumā, tie piešķir dinamiku Jūsu braucienam.
AR ŽESTIEM KONTROLĒJAMS AIZMUGURĒJAIS BORTS

AR ŽESTIEM KONTROLĒJAMS AIZMUGURĒJAIS BORTS

Ar žestiem kontrolējams aizmugurējais borts ļauj Jums atvērt un aizvērt bagāžas nodalījumu pat nepieskaroties atslēgas pogai vai automobilim. Jums vien jānovieto sava pēda zem automobiļa aizmugurējā stūra, lai atvērtu vai aizvērtu aizmugurējo bortu.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Jaguar E-PACE tika radīts ar vadītāja palīgsistēmām, lai automobiļa vadīšanu un parkošanos padarītu vienkāršāku, bet braukšanu pa automaģistrālēm vēl baudāmāku. Šīs tehnoloģijas uzlabo braukšanas pieredzi, palīdzot atbrīvoties no lieka stresa par tās norisi.

UZBŪVĒT SAVU

Uzbūvējiet E-PACE, kas būs pilnībā Jūsējais, izmantojot plašā klāstā pieejamos modeļu variantus, dzinējus un specifikāciju pakotnes.

PERSONALIZĒJIET SAVU JAGUAR E-PACE

Pirms sava automobiļa personalizēšanas, izmantojot plašo krāsu, disku un salona papildaprīkojuma klāstu, izvēlieties modeli, dzinēju un specifikāciju pakotni.

TURPINĀT IZPĒTĪT

JAGUAR E-PACE MODEĻI

JAGUAR E-PACE MODEĻI

Pilnu modeļu klāstu kopā ar plašu lielisku dizaina variantu izvēli, pieejamajām palīgsistēmām un tehnoloģijām varat atrast šeit.
IZPĒTĪT MODEĻUS
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Izpētiet smalkās detaļas. Uzziniet vairāk par dzinēja sniegumu, izmēriem un degvielas patēriņu.
APSKATĪT SPECIFIKĀCIJAS
PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

Piešķiriet savam E-PACE personīgā stila pieskārienus vai aprīkojiet to ar praktisku aksesuāru komplektu. Mūsu plašais piedāvājums ļauj Jums optimizēt savu automobili tā, lai tas pilnībā atbilstu Jūsu vajadzībām.
APSKATĪT PAPILDAPRĪKOJUMU UN AKSESUĀRUS
GALERIJA

GALERIJA

Precizitāte un uzmanība detaļām vienmēr ir bijusi mūsu automobiļu pamatā. E-PACE ir sinonīms izsmalcinātībai, praktiskumam un pārliecinātam braucienam.
APSKATĪT GALERIJU


Apskatīt WLTP rādītājus
Sniegtie rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

1Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplayfor.

2Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android Auto. Android Auto piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.android.com/auto/.

3Lietotne Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināti pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja. Lietotni Jaguar Remote nepieciešams lejupielādēt no Apple App Store / Google Play Store.

4Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.

5Dažos tirgos nepieciešams saules gaismu kliedējošs vējstikls.

6Tiek piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt atjaunota.

7Tiek piemērota godīgas lietošanas politika. Ja izlietojat 20 GB datu pirms mēneša beigām, atlikušajās mēneša dienās datu ātrums un funkcionalitāte automobilī var samazināties. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par godīgas lietošanas politiku attiecībā uz šo funkciju, lūdzu, dodieties uz InControl Pivi Pro noteikumiem vietnē www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Atskaņošanas laiks ir atkarīgs no straumēšanas sniedzēja un video satura kvalitātes. HD video skatīšanās ievērojami palielinās datu lietojumu.

8Atskaņošanas laiks ir atkarīgs no straumēšanas sniedzēja un video satura kvalitātes. HD video skatīšanās ievērojami palielinās datu lietojumu. Ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt atjaunota.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Vadītājiem iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl funkcijas, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Jaguar mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.

Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.

Android Auto ir Google LLC preču zīme.

Meridian ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.

NanoeTM ir Panasonic Corporation preču zīme.