Nepalaidiet garām lielisku iespēju iegādāties modeli F-PACE izmantojot īpašo līzinga piedāvājumu.

F-PACE pieejams šeit un tagad.

Vai izskatat iespēju iegādāties Jaguar F-PACE? Mums ir ideāls piedāvājums tieši Jums. Tikai šobrīd šo neatvairāmo, jaudīgo un dinamisko pilsētas SUV varat iegādāties ar īpašiem līzinga nosacījumiem: 0,99 % likmi un 3 mēn. EURIBOR*.

Nepalaidiet garām izdevību iegādāties ekskluzīvo F-PACE un piepildīt savu ikdienu ar patiesu braukšanas baudījumu.

DIZAINS

DIZAINS

Pateicoties oriģinālajiem dizaina risinājumiem, F-PACE izskats, braukšanas stils un raisītās sajūtas nav salīdzināmas ar kādu citu SUV. Pilnveidots arī dzinēja pārsegs, kas ieskauj precīzi izstrādāto un izteiksmīgo priekšējo režģi, ko iedvesmojis mūsu zīmolam raksturīgais monogrammas raksts. Salons ir īsts greznības iemiesojums. Sēdekļiem izmantoti ekskluzīvi Luxtec, DuoLeather vai Windsor ādas materiāli, kas pieejami dažādās krāsās un lieliski saskan ar augstās kvalitātes apdares elementiem.
SNIEGUMS

SNIEGUMS

F-PACE izceļas ar patiesi iespaidīgām sportiskām īpašībām. Tā 8 ātrumu automātiskā pārnesumkārba ir neticami reaģējoša, darbojas gludi un efektīvi. Sistēmā Jaguar Drive Control izvēloties režīmu Dynamic*, paātrinājums un ātrumu pārslēgšanas punkti kļūst vēl asāki un jutīgāki. Turklāt, izmantojot sistēmu Configurable Dynamics*, dinamiku varat iestatīt tā, lai dzinēja reakcija, pārnesumu kārbas pārslēgšanās punkti un stūres mehānisms atbilstu Jūsu braukšanas stilam.
SAVIENOJUMS

SAVIENOJUMS

Iespaidīgā un nemanāmi integrētā infoizklaides sistēma Pivi nodrošina iespēju veikt 80 procentus no ierastajām darbībām vien ar vienu vai diviem pieskārieniem. Un tas viss – sākuma ekrānā. Sistēma, kas izgatavota pēc viedtālruņa prototipa, ir aprīkota ar intuitīvu 11,4 collu skārienjutīgo ekrānu, kas ļauj Jums piekļūt nepieciešamajai informācijai ātri un vienkārši. Papildus tam, bezvadu savienojums nodrošina iespēju sistēmai pieslēgt arī viedtālruni, lai varat izmantot visas saderīgās lietotnes.
5 GADU GARANTIJA

5 GADU GARANTIJA

Iegādājoties Jaguar automobili, tam tiek piešķirta arī piecu gadu vai 150 000 km (ņemot vērā to, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija*. Ja ražošanas kļūdas dēļ būtu nepieciešams labot vai nomainīt kādu detaļu, to bez maksas paveiks Jaguar pilnvarotā servisa meistari, izmantojot tikai oriģinālas daļas.

Vai esat gatavi iepazīt modeli F-PACE un iegādāties F-PACE par īpašo līzinga piedāvājumu? Šobrīd noliktavā pieejami vairāki F-PACE modeļi, kas iegādei pieejami jau tagad.

Sazinieties ar mums, lai ieplānotu savu izmēģinājuma braucienu un tuvāk iepazītu F-PACE.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)

Jaguar F-Pace
R-DYNAMIC SE D200 AWD AUTOMATIC MHEV 2000cc 2023
2023 new Jaguar F-Pace Santorini Black D200 AWD AUTOMATIC MHEV R-DYNAMIC SE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
diesel
Dzinēja jauda
200 bhp
CENA
€ 69,570
€ 76,450
Ikmēneša maksājums
€ 782
Jaguar F-Pace
R-DYNAMIC SE D200 AWD AUTOMATIC MHEV 2000cc 2023
2023 new Jaguar F-Pace Santorini Black D200 AWD AUTOMATIC MHEV R-DYNAMIC SE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
diesel
Dzinēja jauda
200 bhp
CENA
€ 70,583
€ 77,563
Ikmēneša maksājums
€ 793
Jaguar F-Pace
R-DYNAMIC SE D200 AWD AUTOMATIC MHEV 2000cc 2023
2023 new Jaguar F-Pace Carpathian Grey D200 AWD AUTOMATIC MHEV R-DYNAMIC SE
Nobraukums, km.
km
Dzinējs
diesel
Dzinēja jauda
200 bhp
CENA
€ 70,814
€ 77,817
Ikmēneša maksājums
€ 796
  • Piemērs operatīvajam līzingam (noma):  aprēķins veikts automašīnai ar cenu 56 940 EUR, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (8541 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.5% no auto vērtības (854.10 EUR), atlikušo vērtību 35% (19 929 EUR) un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās, procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.038%, fiksēts 31.03.2023), kas kopā sastāda 4.028%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 595.79 EUR, ieskaitot PVN.  Papildu nosacījums - klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana.