Atklājiet Jaguar F-PACE pasauli, kur valda elegances un efektivitātes harmonija.

Jaguar F-PACE tagad pieejams, sākot no 782 € mēnesī*

Jaguar F-PACE nav tikai ekskluzīvi grezns SUV – tas ir automobilis, kas sniedz iedvesmu ikdienas gaitās, atraisot Jūsu kaisli un neizmērojamo radošumu.

JAGUAR F-PACE


R-DYNAMIC SE | D200 AWD AUTOMATIC MHEV

 • • Premium klases LED priekšējie lukturi ar raksturīgajām dienas braukšanas gaismām

 • • Ādas stūre

 • • 12 virzienos elektroniski regulējami priekšējie sēdekļi ar vadītāja sēdekļa atmiņas funkciju un 2 virzienos manuāli regulējamiem galvas balstiem

 • • Meridian™ audiosistēma

 • • 11,4 collu skārienjutīgs ekrāns

 • un daudz citu aprīkojuma veidu maksimālam komfortam un neaizmirstamai braukšanas pieredzei. Piedāvājums spēkā ierobežotu laika periodu.

  IEDVESMOJOŠS DIZAINS

  Pateicoties oriģinālajiem dizaina risinājumiem, F-PACE izskats, braukšanas stils un raisītās sajūtas nav salīdzināmas ar kādu citu automobili.. Pilnveidots arī dzinēja pārsegs, kas ieskauj precīzi izstrādāto un izteiksmīgo priekšējo režģi, ko iedvesmojis mūsu zīmolam raksturīgais monogrammas raksts. Automobiļa salons ir īsts greznības iemiesojums. Sēdekļiem izmantoti ekskluzīvi Luxtec, DuoLeather vai Windsor ādas materiāli, kas pieejami dažādās krāsās un lieliski saskan ar augstās kvalitātes apdares elementiem.
  IEDVESMOJOŠS DIZAINS

  ATKLĀJIET IZCILU VEIKTSPĒJU

  F-PACE izceļas ar patiesi iespaidīgām sportiskām īpašībām. Tā 8 ātrumu automātiskā pārnesumkārba ir neticami reaģējoša, darbojas gludi un efektīvi. Sistēmā Jaguar Drive Control izvēloties režīmu Dynamic, paātrinājums un ātrumu pārslēgšanas punkti kļūst vēl asāki un jutīgāki. Turklāt, izmantojot sistēmu Configurable Dynamics, dinamiku varat iestatīt tā, lai dzinēja reakcija, pārnesumu kārbas pārslēgšanās punkti un stūres mehānisms atbilstu Jūsu braukšanas stilam.
  ATKLĀJIET IZCILU VEIKTSPĒJU

  SASNIEDZIET VAIRĀK

  Vairs nekādu nebeidzamu izvēļņu. Nekādu neērtu vadības komandu. Iespaidīgā un nemanāmi integrētā infoizklaides sistēma Pivi nodrošina iespēju veikt 80 procentus no ierastajām darbībām vien ar vienu vai diviem pieskārieniem. Un tas viss – sākuma ekrānā. Sistēma, kas izgatavota pēc viedtālruņa prototipa, ir aprīkota ar intuitīvu 11,4 collu skārienjutīgo ekrānu, kas ļauj Jums piekļūt nepieciešamajai informācijai ātri un vienkārši. Papildus tam, bezvadu savienojums nodrošina iespēju sistēmai pieslēgt arī viedtālruni, lai varat izmantot visas saderīgās lietotnes.
  SASNIEDZIET VAIRĀK

  PILNĪGS SIRDSMIERS

  Iegādājoties Jaguar automobili, tam tiek piešķirta arī piecu gadu vai 150 000 km (ņemot vērā to, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija. Ja ražošanas kļūdas dēļ būtu nepieciešams labot vai nomainīt kādu detaļu, to bez maksas paveiks Jaguar pilnvarotā servisa meistari, izmantojot tikai oriģinālas daļas.
  PILNĪGS SIRDSMIERS

  Vai esat gatavs atklāt prieku, ko sniedz patiesi iedvesmojoši ceļojumi? Piesakieties izmēģinājuma braucienam un saņemiet lielisku piedāvājumu Jaguar F-PACE iegādei.

  Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

  • Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
  • INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
  • Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)

  *Reprezentatīvais piemērs aprēķināts automašīnai ar pirkuma cenu 69 570 EUR operatīvajā līzingā, ar pirmo iemaksu 15% apmērā, nomas termiņu 5 gadi un atlikušo vērtību 36%, maksimālo atļauto nobraukumu 80 000km. Īpašais līzinga piedāvājums no Citadele - 1,99% + 3m EURIBOR. Piemērā aprēķinātie dati ir informatīvi un var mainīties pēc līzinga pieteikuma izskatīšanas.