Izcils sniegums, nepārspējama vadāmība un dinamika.

Izcils sniegums, nepārspējama vadāmība un dinamika.

IEDVESMOJOŠS DIZAINS

Ļaujiet vaļu skaistumam, kas fascinēs visas Jūsu maņas un ikvienu braucienu padarīs par neaizmirstamu baudījumu. Pateicoties izteiksmīgajiem dizaina risinājumiem, F-PACE izskats un raisītās sajūtas nav salīdzināmas ar kādu citu SUV. Pilnveidots arī dzinēja pārsegs, kas ieskauj precīzi izstrādāto un izteiksmīgo priekšējo režģi, ko iedvesmojis mūsu zīmolam raksturīgais monogrammas raksts.
IEDVESMOJOŠS DIZAINS

UZ NĀKOTNI ORIENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS

Vairs nekādu nebeidzamu izvēļņu. Nekādu neērtu vadības komandu. Iespaidīgā un nemanāmi integrētā Jaguar informācijas un izklaides sistēma Pivi nodrošina iespēju veikt 80 procentus no ierastajām darbībām vien ar vienu vai diviem pieskārieniem. Un tas viss – sākuma ekrānā.
UZ NĀKOTNI ORIENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS

NEVAINOJAMS SNIEGUMS

F-PACE izceļas ar patiesi iespaidīgām sportiskām īpašībām. Tā 8 ātrumu automātiskā pārnesumkārba ir neticami reaģējoša, darbojas gludi un efektīvi. Turklāt, kad sistēmā JaguarDrive Control tiek izvēlēts režīms Dynamic Mode, paātrinājums un ātrumu pārslēgšanas punkti kļūst vēl asāki un jutīgāki.
NEVAINOJAMS SNIEGUMS

PRĀTA MIERS

Iegādājoties Jaguar automobili, tam tiek piešķirta arī piecu gadu vai 150 000 km (ņemot vērā to, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija. Ja ražošanas kļūdas dēļ būtu nepieciešams labot vai nomainīt kādu detaļu, to bez maksas paveiks Jaguar pilnvarotā servisa meistari, izmantojot tikai oriģinālas daļas.
PRĀTA MIERS

Lejupielādējiet brošūru un izpētiet modeli Jaguar F-PACE vēl detalizētāk.

Mums ir izcils pieejamo automobiļu klāsts un arī daži īpaši piedāvājumi. Ja tas ir tas, ko meklējat, vai Jūs apsvērtu domu par jauna automobiļa iegādi nākamo trīs mēnešu laikā? Lejupielādējiet mūsu brošūru un uzziniet vairāk.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)