Atbrīvojiet savu radošo garu. Atklājiet Jaguar F-PACE.

Atbrīvojiet savu radošo garu. Atklājiet Jaguar F-PACE.

F-PACE pieejams šeit un tagad.

Laipni lūdzam pasaulē, kur elegance iet vienā solī ar sniegumu un stils veido lielisku saderību ar funkcionalitāti. Jaguar F-PACE nav tikai ekskluzīvi grezns SUV – tas ir automobilis, kas sniedz iedvesmu ikdienas gaitās, atraisot Jūsu kaisli un neizmērojamo radošumu.

Vai izskatat iespēju iegādāties Jaguar F-PACE? Mums ir ideāls piedāvājums tieši Jums. Tikai šobrīd šo neatvairāmo, jaudīgo un dinamisko pilsētas SUV varat iegādāties ar īpašiem līzinga nosacījumiem: 0,99 % likmi un 3 mēn. EURIBOR*.

Nepalaidiet garām izdevību iegādāties ekskluzīvo F-PACE un piepildīt savu ikdienu ar patiesu braukšanas baudījumu.

DIZAINS

DIZAINS

Pateicoties oriģinālajiem dizaina risinājumiem, F-PACE izskats, braukšanas stils un raisītās sajūtas nav salīdzināmas ar kādu citu SUV. Pilnveidots arī dzinēja pārsegs, kas ieskauj precīzi izstrādāto un izteiksmīgo priekšējo režģi, ko iedvesmojis mūsu zīmolam raksturīgais monogrammas raksts. Salons ir īsts greznības iemiesojums. Sēdekļiem izmantoti ekskluzīvi Luxtec, DuoLeather vai Windsor ādas materiāli, kas pieejami dažādās krāsās un lieliski saskan ar augstās kvalitātes apdares elementiem.
SNIEGUMS

SNIEGUMS

F-PACE izceļas ar patiesi iespaidīgām sportiskām īpašībām. Tā 8 ātrumu automātiskā pārnesumkārba ir neticami reaģējoša, darbojas gludi un efektīvi. Sistēmā Jaguar Drive Control izvēloties režīmu Dynamic*, paātrinājums un ātrumu pārslēgšanas punkti kļūst vēl asāki un jutīgāki. Turklāt, izmantojot sistēmu Configurable Dynamics*, dinamiku varat iestatīt tā, lai dzinēja reakcija, pārnesumu kārbas pārslēgšanās punkti un stūres mehānisms atbilstu Jūsu braukšanas stilam.
SAVIENOJUMS

SAVIENOJUMS

Iespaidīgā un nemanāmi integrētā infoizklaides sistēma Pivi nodrošina iespēju veikt 80 procentus no ierastajām darbībām vien ar vienu vai diviem pieskārieniem. Un tas viss – sākuma ekrānā. Sistēma, kas izgatavota pēc viedtālruņa prototipa, ir aprīkota ar intuitīvu 11,4 collu skārienjutīgo ekrānu, kas ļauj Jums piekļūt nepieciešamajai informācijai ātri un vienkārši. Papildus tam, bezvadu savienojums nodrošina iespēju sistēmai pieslēgt arī viedtālruni, lai varat izmantot visas saderīgās lietotnes.
5 GADU GARANTIJA

5 GADU GARANTIJA

Iegādājoties Jaguar automobili, tam tiek piešķirta arī piecu gadu vai 150 000 km (ņemot vērā to, kas tiek sasniegts pirmais) ražotāja garantija*. Ja ražošanas kļūdas dēļ būtu nepieciešams labot vai nomainīt kādu detaļu, to bez maksas paveiks Jaguar pilnvarotā servisa meistari, izmantojot tikai oriģinālas daļas.

Vai esat gatavi atklāt Jaguar F-PACE? Šobrīd noliktavā pieejami vairāki F-PACE modeļi, kas iegādei pieejami jau tagad.


Sazinieties ar mums, lai ieplānotu savu izmēģinājuma braucienu un tuvāk iepazītu F-PACE.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)