Linkki testi

XE S

Šis ir vispilnīgākais XE sporta sedans ar F-TYPE līdzvērtīgu jaudu un veiktspēju, ko nodrošina neticamais 3,0 V6 340 ZS benzīna dzinējs ar mehānisko kompresoru. Tā virsbūve neuzkrītoši liecina par iespaidīgo jaudu, kas slēpjas zem tās. S priekšējam buferim ir glancēti melni ielaidumi, sānu sliekšņi ir divos toņos, aizmugures bufera panelis arī ir glancēti melns, bet bagāžas nodalījumam jaunu formu piešķir izskatīgs spoileris. Ar iespaidīgu salona krāsu klāstu un viskvalitatīvāko materiālu izvēli XE S ir tiešām izcils. Standarta aprīkojumā ietilpst 19 collu vieglmetāla diski, bet papildaprīkojumā ir pieejami 18 un 20 collu modeļi.

Diski

SALONS

Izveidojiet ideālo XE S salonu, izvēloties sev tīkamāko no piecām krāsu gammām un pieciem apdares stiliem un elementiem.

XE S

Perforētas Jet ādas sporta sēdekļi ar Light Oyster šuvumu, Jet paneli ar Light Oyster kontrastējošu šuvumu, gravēta alumīnija apdares elementu un glancēti melnu konsoles apdares elementu.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible