IZSKATĀS AGRESĪVS? PIERADINI VIŅU!

Jaguar jaunu iespēju laiks ar fantastisku ieguvumu līdz pat 24 000 EUR

JAGUAR XJ

NEPARASTĀ GREZNĪBA

XJ SALONS

XJ salons ir gan mūsdienīgs, gan izsmalcināts, un tas radīts, lai uzrunātu maņas un sniegtu patīkamas izjūtas.

KRĀSAS UN MATERIĀLI JŪSU IZVĒLEI

Komforts un kvalitāte ir nepārspējama – formas izceļoša smalka āda apvienojumā ar dubulto šuvumu, mūsdienīgām virsmām un rūpīgi veidotu Piano Black, oglekļa šķiedras vai īsta koka apdari. Apdares plāksnes ir 0,5 mm biezas, un ideālas precizitātes nolūkā tās tiek grieztas ar lāzeru; tad tās tiek rūpīgi ievietotas tā, lai faktūras abās salona pusēs saskanētu pilnībā. Apdares plāksnes tiek nolakotas, sapresētas un nopulētas vidē ar optimālu temperatūru un mitruma līmeni.

Sēdekļu āda ir pieejama trīs dažādās faktūrās: Bond Grain, Soft Grain un Semi-aniline. Āda tiek pasūtīta no labākajiem ādas piegādātājiem Apvienotajā Karalistē un Itālijā, sniedzot cimdiem līdzīgu mīkstu un dabisku sajūtu; visas ādas iziet garu apdares procesu, lai panāktu materiāla aizsardzību, saglabājot tā unikālo izskatu un raksturu. Lai palielinātu kalpošanas ilgumu, visā XJ salonā tiek izmantots dubultais šuvums, kas ir nešaubīgs Jaguar kvalitātes apliecinājums. Atsevišķos modeļos sēdekļu ādas un durvju apdares šuvums ir pieejams kontrastējošās krāsās, kas automobili padara vēl personiskāku.

PREMIUM AIZMUGURĒJO SĒDEKĻU KOMPLEKTS

Ir pieejama virkne sēdekļu variāciju, piedāvājot elektrisku regulēšanu un atmiņas iestatījumus, kas atceras vēlamo pozīciju. Premium aizmugurējo sēdekļu komplekts, kas ir pieejams tikai garas garenbāzes modeļiem, sniedz īpašu izsmalcinātību. Tajā ietilpst divi atsevišķi lidmašīnas tipa slīpi, apsildāmi un dzesējami aizmugurējie sēdekļi ar trim masāžas funkcijām, četru zonu automātiskā klimata kontrole, elektriski darbināmi sānu logu saulessargi un kāju balsti. Ādas biznesa galdi sniedz papildu komfortu gan strādājot, gan atpūšoties. Lai visi varētu izklaidēties, ir pieejami arī divi 10,2 collu LCD ekrāni ar Rear Media saskarni, kā arī tālvadības pults un divi WhiteFire® digitālo bezvadu austiņu pāri.

Papildus ir pieejama vairāku veidu salona apdare ar nerūsējoša tērauda elementu pedāļu apdari un četru zonu automātisko klimata kontroli. Jūs varat papildināt sava XJ ārējo dizainu arī ar Sport Exterior komplektu.

SPORTA SALONA KOMPLEKTS

XJ Premium Luxury un Portfolio modeļos jūs varat papildināt sava XJ salonu arī ar unikālu sportisku stilu. Komplektā ietilpst uzlaboti Soft Grain ādas Sport sēdekļi ar vadītāja un pasažieru sēdekļu elektriskās regulēšanas iespēju (18/18 veidi), no aizmugures apsildāmi un dzesējami sēdekļi ar trīs iestatījumu vadītāja un pasažieru sēdekļu atmiņu. Papildus ir pieejama divu veidu salona apdare ar nerūsējoša tērauda elementu pedāļu apdari un četru zonu automātisko klimata kontroli.

SPORTA SALONA KOMPLEKTS

Komforts rodas no kontroles. Vienkārša piecvirzienu vadības ierīce uz stūres ļauj jums pārvaldīt bieži lietotas funkcijas, izmantojot virtuālās mērierīču izvēlnes, nenoņemot rokas no stūres un neskatoties skārienekrāna izvēlnēs. Papildu vadības ierīce aiz stūres spieķiem ļauj pārvaldīt kruīzkontroles un interaktīvās balss funkcijas. Un papildu komfortam aukstos ziemas rītos XJ papildaprīkojumā piedāvā apsildāmu stūri.

Augstākajam vadītāja komforta līmenim un labsajūtai garos braucienos varat izvēlēties priekšējos sēdekļus ar piecām atšķirīgām masāžas programmām, kam ir individuālām vēlmēm pielāgojama intensitāte.

AIZSPOGULIJĀ

Ikviens novērtēs gaisīgo, ietilpīgo un tomēr privāto salona telpu – to rada siltumu atstarojošs, tonētā stikla panorāmas jumts. Tas plešas visa automobiļa platumā līdz pat aizmugurējo sēdekļu zonai, filtrē UV starus un pielej salonu ar dabisku gaismu. Un aizmugurējais logs šķiet līgani apvijamies ap automobili, veidojot plūstošu jumta līniju, kas izceļ garo, zemo un plato XJ profilu.

BIZNESA GALDI

XJ tagad ir pat vēl labāka vieta darbam, pateicoties jaunā stila biznesa galdiem, kas pieejami garas garenbāzes modeļos. Tie ir skaisti veidoti, ar ādas apdari vidusdaļā, un tos var nolocīt atpakaļ priekšējo sēdekļu aizmugurē, tiklīdz darbs pabeigts.

SOFT CLOSE DURVJU AIZVĒRŠANA

Automātiskās aizvēršanas funkcija Soft Close ļauj droši aizvērt durvis ar minimālu piepūli un bez nevajadzīga trokšņa. Soft Close palīdzēs šaurās stāvvietās, kā arī visās situācijās, kad nepieciešama saudzīga durvju aizvēršana.

PĀRDOMĀTA KATRA DETAĻA

Patīkamais fosfora zilais apgaismojums palīdz orientēties XJ iekšpusē. Šī maigā gaisma, sākot no viduskonsoles, durvju apdares un durvju rokturiem un beidzot ar analogo pulksteni, ir gan praktiska, gan patīkama. Un jūs varat ar vienu pieskārienu atvērt sīko priekšmetu nodalījumu vai ieslēgt augšējo gaismas konsoli, pateicoties JaguarSense™ tehnoloģijai.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible