IZSKATĀS AGRESĪVS? PIERADINI VIŅU!

Jaguar jaunu iespēju laiks ar fantastisku ieguvumu līdz pat 24 000 EUR

JAGUAR XJ

NEPARASTĀ GREZNĪBA

XJ MULTIMEDIJI

Mūzika, radio, TV un filmas jūsu izklaidei. Tālruņa un navigācijas sistēmas jūsu ērtībai.

JAGUAR SKAŅAS SISTĒMA

Nekādu trokšņu vai kompresijas, tikai aizraujoša mūzika no Jaguar 250 W skaņas sistēmas: 12 skaļruņi ar augstu uzstādītu zemfrekvences skaļruni un augstāko frekvenču skaļruni katrās durvīs. Visās mūsu audiosistēmās ir digitālais, kā arī AM/FM radio, un tās ir saderīgas ar WMA un MP3 atskaņotājiem.

MERIDIAN™ SKAŅAS SISTĒMAS

Ir pieejamas trīs sistēmas, ko XJ modelim ir izstrādājis Meridian – britu audio eksperts: Meridian 380 W audiosistēma, Meridian 825 W Surround audiosistēma un Meridian 1300 W Reference audiosistēma. Visās audiosistēmās izmantotas tādas progresīvās tehnoloģijas kā digitālās skaņas apstrādes (DSP) programmatūra izcilas stereo skaņas radīšanai visā salonā un katra sistēmas elementa optimizēšanai, kā arī Meridian salona korekcija (MCC) mūzikas tīrības un autentiskuma uzlabošanai. Meridian 380 W audiosistēmai ir 14 skaļruņi, tostarp 2 zemfrekvences reproduktori un 2 x 8 collu priekšējo durvju zemfrekvences skaļruņi autentiskam audio baudījumam. Meridian 825 W Surround audiosistēmai ir veseli 20 skaļruņi, tostarp 2 zemfrekvences reproduktori ar Audyssey MultEQ skaņas ekvalizācijas tehnoloģiju, kas nodrošina 7,1 kanāla telpisko skaņu, savukārt Meridian ekskluzīvā Trifield TM tehnoloģija nodrošina perfektu stereoattēlu katram līdzbraucējam neatkarīgi no atrašanās vietas.

Jaunākais papildinājums klāstā ir neticamā Meridian 1300 W Reference audiosistēma, kurā ir veseli 26 skaļruņi. Šajā Ultra Premium skaņas sistēmā izmantota psihoakustika, lai radītu skaņas, kas ir tik dzīvas, ka smadzenes tās uztver kā īstas, un attiecīgi izraisa psiholoģiskas un emocionālas reakcijas.

PASAŽIERU IZKLAIDE

Izklaidējiet pasažierus ar aizmugurē sēdošo izklaides komplektu. Tajā ietilpst divi 8 collu LCD ekrāni priekšējo sēdekļu galvas balstos; vēl lielākam baudījumam ir pieejami uzlabotie 10,2 collu ekrāni, kas ierīkoti priekšējo sēdekļu aizmugurē. Aizmugurējie pasažieri var skatīties TV, DVD vai straumēto video ar Rear Media saskarnes palīdzību. Šajā sistēmā iekļauti divi WhiteFire® digitālo bezvadu austiņu pāri un raidītājs.

VIRTUĀLĀS MĒRIERĪCES

XJ inovatīvais virtuālo mērierīču panelis, kas vienmēr ir gatavs nekavējoties parādīt aktuālāko informāciju, ir arī pielāgojams un ar savu kristāldzidro ekrānu šķiet tikpat īsts un pārliecinošs kā 3 dimensiju versija. Ekrāns automātiski variē displeju, lai sniegtu vadītājam aktuālāko informāciju, piemēram, par priekšā esošo ceļu vai attālumu, ko var nobraukt ar esošo degvielas daudzumu. Vienkārša 5 veidu vadība uz stūres sniedz piekļuvi regulāri izmantojamajām funkcijām, un tā ir pilnībā integrēta ar virtuālajām mērierīcēm.

ZVANĪŠANA UN NAVIGĀCIJA

Jūs vienmēr varēsiet droši sazināties. Zvaniet, izmantojot skārienekrānu vai stūres vadību, kamēr jūsu mobilais telefons ir pievienots brīvroku sistēmai, vai straumējiet audio saturu bezvadu režīmā uz XJ izklaides sistēmu ar Bluetooth® tehnoloģiju. XJ navigācijas sistēma sniedz jums skaidrus, aktuālus norādījumus un, ja nepieciešams, brīdina par sastrēgumiem, piedāvājot alternatīvus maršrutus. Un, ja sāk beigties degviela, skārienekrānā tiek attēlota informācija par tuvākajām degvielas uzpildes stacijām.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible