IZSKATĀS AGRESĪVS? PIERADINI VIŅU!

Jaguar jaunu iespēju laiks ar fantastisku ieguvumu līdz pat 24 000 EUR

JAGUAR XJ

NEPARASTĀ GREZNĪBA

XJ DROŠĪBA UN AIZSARDZĪBA

Progresīvo drošības sistēmu klāsts ir izstrādāts tā, lai pasargātu jūs un jūsu pasažierus ikviena brauciena laikā.

AIZSARGĀJOŠS VIRSBŪVES KORPUSS

XJ pastiprinātā virsbūve ir radīta, lai jebkurā brīdī aizsargātu jūs un jūsu pasažierus. Tā alumīnija virsbūves paneļi un viengabalainā šasija ir ķīmiski savienoti un sakniedēti, radot īpaši stingru un izturīgu korpusu, kas palīdz aizsargāt pasažierus sadursmes gadījumā.

AUTO NOVIETOŠANAS PALĪGS

Parūpējieties par to, lai saņemtu informāciju par blakus esošiem objektiem ar akustisko brīdinājumu no priekšējā un aizmugurējā auto novietošanas palīga, ko papildina vizuāls indikators skārienekrānā.

Papildu drošībai un ērtībai atpakaļgaitas novietošanas kamera ar vadību ietver atpakaļskata kameru un informāciju skārienekrānā, parādot vietu, kur automobilis tiks novietots.

AKLĀ PUNKTA UZRAUDZĪBA

Papildu pārliecībai, mainot joslas uz automaģistrāles, aklā punkta uzraudzības ierīce izmanto radara sensorus, lai brīdinātu vadītāju par jebkuru transportlīdzekli, kas atrodas aklajā punktā. Konstatējot transportlīdzekli, attiecīgajā ārējā atpakaļskata spogulī iedegas oranža ikona.

1. DROŠĪBAS GAISA SPILVENU UN KAKLA AIZSARDZĪBA

XJ ir radīts, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību sadursmes gadījumā: divi priekšējie drošības gaisa spilveni, divi drošības gaisa spilveni sēdekļu ārmalās un sānu drošības gaisa spilveni virs priekšējiem un aizmugurējiem sānu logiem. Turklāt sensori priekšējos sēdekļos nosaka vadītāja un pasažiera augumu un svaru, kas ļauj drošības jostām samazināt drošības gaisa spilvenu radīto triecienu, aktivizējot inovatīvo "soft landing" (saudzīgas saskares) tehnoloģiju. Turklāt sēdekļu prettrieciena tehnoloģija avārijas gadījumā acumirklī pārbīda galvas balstus uz priekšu.

2. GĀJĒJU KONTAKTA SISTĒMA™

Palīdziet aizsargāt gan tos cilvēkus, kas ir iekšpusē, gan arī tos, kas ārpusē. Ja XJ nonāk saskarē ar kādu kājāmgājēju, iekšējie sensori instinktīvi nedaudz paceļ dzinēja pārsegu, lai novērstu gājēja sadursmi ar dzinēja komponentiem zem pārsega.

3. BĒRNU SĒDEKLĪŠI

Pats svarīgākais ir jūsu bērna drošība jebkurā vecumā. Jaguar ir izstrādājis un pārbaudījis visiem vecumiem paredzētu aprīkojuma klāstu. No jaundzimušo un zīdaiņu sēdeklīšiem līdz paaugstinājuma spilveniem vecākiem bērniem. Visu aprīkojumu ir viegli uzstādīt, noņemt un tīrīt.

4. UZLABOTA DROŠĪBA

Nodrošiniet sava XJ maksimālu drošību. Darbiniet slēdzeni attāli ar tālvadības pulti. Jūs varat arī aizslēgt vai pat divkārši aizslēgt durvis ar pogu durvju rokturī. Turklāt durvis aizslēdzas automātiski, kad jūs sasniedzat iepriekš iestatīto ātrumu. Visbeidzot, jūsu XJ pastāvīgi sargā signalizācija un dzinēja imobilaizers.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible