IZSKATĀS AGRESĪVS? PIERADINI VIŅU!

Jaguar jaunu iespēju laiks ar fantastisku ieguvumu līdz pat 24 000 EUR

JAGUAR XJ

NEPARASTĀ GREZNĪBA

XJ BRAUKŠANAS DINAMIKA

Izcili dzinēji, progresīva pārnesumu pārslēgšanas tehnoloģija un drošības funkcijas braucienu ar XJ padara aizraujošu un baudāmu.

DZINĒJI

XJ piedāvā izcilu dzinēju izvēli, kas būvēti, lai apmierinātu dažādas braukšanas prasības un vienmēr nodrošinātu izcilu sniegumu un vadāmību.

2,0 litru i4 240 ZS Turbocharged benzīna dzinējs ar pārdomāto Stop/Start tehnoloģiju piedāvā gan efektivitāti, gan degvielas ekonomiju, kā arī tādu vadāmību un sniegumu, kādu jūs sagaidāt no Jaguar. Tā CO2 izmešu daudzums ir tikai 199 g/km, un tas var uzņemt ātrumu no 0 līdz 100 km/h tikai 7,5 sekundēs (0 – 60 jūdzes stundā 7,0 sekundēs). Pieejams ar XJ Luxury, XJ Premium Luxury un XJ Portfolio.

2,0 litru i4 240 ZS Turbocharged benzīna dzinējs ar pārdomāto Stop/Start tehnoloģiju piedāvā gan efektivitāti, gan degvielas ekonomiju, kā arī tādu vadāmību un sniegumu, kādu jūs sagaidāt no Jaguar. Tā CO2 izmešu daudzums ir tikai 199 g/km, un tas var uzņemt ātrumu no 0 līdz 100 km/h tikai 7,5 sekundēs (0 – 60 jūdzes stundā 7,0 sekundēs). Pieejams ar XJ Luxury, XJ Premium Luxury un XJ Portfolio.

3,0 litru V6 340PS Supercharged benzīna dzinējā apvienota jauda ar tūlītēju droseles reakciju ātruma uzņemšanai no 0 līdz 100 km/h 5,9 sekundēs (0 – 60 jūdzes stundā 5,7 sekundēs) un uzlabota degvielas ekonomija. Tas ir pieejams ar XJ Luxury, XJ Premium Luxury un XJ Portfolio.

3,0 litru V6 340PS Supercharged AWD benzīna dzinējs ar instinktīvo Jaguar pilnpiedziņas (AWD) tehnoloģiju vadītājam sniedz pārliecību visos apstākļos. Tas var uzņemt ātrumu no 0 līdz 100 km/h 6,4 sekundēs (0 – 60 jūdzes stundā 6,1 sekundē). Pieejams ar XJ Premium Luxury un XJ Portfolio.

5,0 litru V8 385 ZS benzīna dzinējs ir V8 dzinējs bez pūtes, kas rada līdz 515 Nm lielu griezes momentu nepārspējamai, dinamiskai reakcijai. Jaudīgais dzinējs apvienojumā ar XJ vieglo alumīnija arhitektūru nodrošina iespaidīgu paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 5,7 sekundēs (0 – 60 jūdzes stundā 5,4 sekundēs), ar elektroniski ierobežotu maksimālo ātrumu 250 km/h (175 jūdzes stundā). Pieejams tikai ar XJ Portfolio.

5,0 litru V8 470 ZS Supercharged benzīna dzinējs ir būvēts uz stingra alumīnija bloka, kas ir izliets augsta spiediena veidnē, panākot lielāku precizitāti un vienmērīgāku, klusāku sniegumu. Tas var uzņemt ātrumu no 0 līdz 100 km/h 5,2 sekundēs (0 – 60 jūdzes stundā 4,9 sekundēs). Dzinējs ir būvēts uz stingra alumīnija bloka, kas ir izliets augsta spiediena veidnē, panākot lielāku precizitāti un vienmērīgāku, klusāku sniegumu. Pieejams tikai ar XJ Portfolio.
XJ Supersport 5,0 litru V8 510 ZS Supercharged benzīna dzinējs nodrošina augstu jaudas līmeni pie jebkādiem dzinēja apgriezieniem, lielisku paātrinājumu pie vidējiem apgriezieniem – 0 – 100 km/h 4,9 sekundēs (0 – 60 jūdzes stundā 4,7 sekundēs).

PILNPIEDZIŅA JEBKĀDOS APSTĀKĻOS

Instinktīvā Jaguar pilnpiedziņas sistēma (AWD), kas ir pieejama ar 3,0 litru V6 Supercharged dzinēju, ir viena no visātrākās reakcijas pilnpiedziņas sistēmām, kādas vien pieejamas. Parastos apstākļos tā saglabā XJ raksturīgo Jaguar aizmugurējo riteņu piedziņas sniegumu un veiklību, kā arī uzlabo degvielas ekonomiju un samazina izmešus, palielinot griezes momentu aizmugurējiem riteņiem. Ja aizmugurējie riteņi sajūt zemu saķeri, uz priekšējiem riteņiem tiek ātri un pakāpeniski pārnesti 50 % griezes momenta. Konstatējot visekstremālākos apstākļus, uz priekšējiem riteņiem var pārnest vairāk nekā 90 % griezes momenta.

JAGUAR SEQUENTIAL SHIFT™

Jaguar Sequential Shift sniedz iespēju izvēlēties Drive, Sport vai Manual pārnesumu pārslēga režīmu; aiz stūres ir izvietotas viena pieskāriena lāpstiņas izmaiņu manuālai kontrolei.

PĀRDOMĀTĀ STOP/START TEHNOLOĢIJA

Pārdomātā Stop/Start tehnoloģija uzlabo degvielas ekonomiju, konstatējot, kad dzinējs nav nepieciešams, un to izslēdzot – Eco Stop. Atlaižot bremžu pedāli, Eco Start nekavējoties no jauna iedarbina dzinēju; tas notiek uzreiz, vienmērīgi un saudzējoši pret vidi. Turklāt Jaguar 8 ātrumu automātiskā pārnesumkārba nodrošina vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu, dinamiskāku braucienu un degvielas ekonomiju.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible