IZSKATĀS AGRESĪVS? PIERADINI VIŅU!

Jaguar jaunu iespēju laiks ar fantastisku ieguvumu līdz pat 24 000 EUR

JAGUAR XJ

NEPARASTĀ GREZNĪBA

XJ ĀRĒJAIS DIZAINS

XJ satriecošo profilu un izteiksmīgo stilu papildina virkne funkciju jūsu komfortam un drošībai.

AIZSPOGULIJĀ

XJ gaisīgo, ietilpīgo un tomēr privāto salona telpu veido siltumu atstarojošs tonētā stikla panorāmas jumts. Tas plešas visa automobiļa platumā līdz pat aizmugurējo sēdekļu zonai, filtrē UV starus un pielej salonu ar dabisku gaismu. Un aizmugurējais logs līgani apvijas ap automobili, veidojot plūstošu jumta līniju, kas izceļ garo, zemo un plato XJ profilu.

Būtībā plūdlīnijās ieturētās XJ virsbūves estētika bija mūsu dizaineru galvenais apsvērums. Pirms tika izlieta pirmā skrūve, XJ tika uzbūvēts virtuāli – pasaules modernākajā automobiļu dizaina simulatorā Jaguar Virtuālās realitātes centrā. Katrs komponents tika modelēts vairāk nekā 43 000 atsevišķās 3D simulācijās. Virtuālajos braucienos pa visskarbākajiem un sarežģītākajiem ceļiem un apvidiem pasaulē tika nobraukti vairāk nekā 4 miljoni kilometru.

SATRIECOŠS STILS

Aplūkojot tuvāk, XJ dizaina līnijas papildina unikālas dizaina detaļas ar tādiem raksturīgiem stila elementiem kā kaķa nagiem līdzīgās XJ aizmugurējo LED lukturu kopnes.

Arī disku dizains ir iespaidīgs XJ stila apliecinājums; pieejama virkne dizaina variāciju 18 collu, 19 collu un 20 collu izmērā.

KOMFORTS UN KONTROLE

Jūs varat koncentrēties uz braukšanu jebkādos apstākļos, savukārt jūsu pasažieri var vienkārši atpūsties un priecāties par skatiem. Tas ir iespējams tādēļ, ka jūsu XJ ir daudzi logu un spoguļu uzlabojumi. Automobiļa stikls ir laminēts, lai samazinātu ārējo troksni un saules spilgto gaismu. Priekšējie un aizmugurējie logi un ārējie atpakaļskata spoguļi ir apsildāmi, lai novērstu kondensāciju un aizsalšanu. Uz priekšējā vējstikla esošie sensori sajūt pirmās lietus lāses un acumirklī aktivizē stikla tīrītājus atbilstīgā ātrumā.

ELEKTRISKI ATVERAMS/AIZVERAMS BAGĀŽAS NODALĪJUMA PĀRSEGS AR AUGSTUMA REGULĒŠANU

Bagāžas nodalījuma pārsegs ir atverams un aizverams elektroniski, nospiežot tālvadības atslēgu, slēdzi pārsega iekšpusē vai ārējo bufera slēdzi. Bagāžas nodalījuma pārsegu var viegli ieprogrammēt, lai tas atvērtos nepieciešamajā augstumā.

XJ SPORT EXTERIOR KOMPLEKTS

Radiet vēl sportiskāku stilu ar XJ Sport komplektu. Ekskluzīvo detaļu vidū ir priekšējais režģis, sānu gaisa savācēji un apakšējais siets ar melnu, glancētu apdari, kā arī 20 collu Venom vieglmetāla diski. Bremžu suporti ir sarkanā krāsā, un aerodifuzors pazemina automobiļa priekšpuses profilu, kā arī uzlabo kopējo snieguma dinamiku. Braucot lielā ātrumā, spoileris palielina spiedienu uz leju, sekmējot vadāmību. Arī salonu var papildināt ar unikālu sportisku stilu un vienu no diviem pievilcīgajiem krāsu salikumiem.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible