IZSKATĀS AGRESĪVS? PIERADINI VIŅU!

Jaguar jaunu iespēju laiks ar fantastisku ieguvumu līdz pat 24 000 EUR

JAGUAR XJ

NEPARASTĀ GREZNĪBA

KAS IR XJ?

XJ no jauna definē luksusa automobiļa koncepciju. Tas ir spilgts skaistuma, luksusa un jaudas apvienojums. Tas ir veikls un sniedz atsvaidzinoši dinamisku braukšanas piedzīvojumu. Pasažieru salons ir uzbūvēts tā, lai tajā varētu izstiepties un atpūsties.

ATKLĀJIET CITĀDU PASAULI

XJ ir ideāls neatkarīgi no tā, vai jums ir noskaņojums braukt pašam vai arī vēlaties, lai jūs ved. Tas izgatavots pēc īpaši augstiem luksusa standartiem, bet tajā pašā laikā piedāvā dinamisku braukšanas pieredzi, kādu jūs sagaidāt no Jaguar. Kā vadītājs vai pasažieris jūs atklāsiet tādu meistarības pakāpi, kas XJ izceļ kā īpašu automobili: to raksturo rūpīgi pārdomāta krāsu, materiālu un apdares elementu izvēle.

IEKŠĒJS MIERS

Izveidojiet XJ salonā savu ideālo telpu – mierīgu vidi, kas radīta tam, lai stimulētu visas jūsu maņas. Atpūtieties pilnīgā luksusā, kur jūs ieskauj mīksta, cimdu materiālam līdzīga āda, mūsdienīgas virsmas un virkne smalku detaļu, no kurām daudzas varat izvēlēties pats. Sāciet ar salona krāsu tēmu un kombināciju izvēli. Tad apsveriet dziļas, spožas koka apdares plašā elementu klāsta izvēli, kas izceļ telpas izjūtu.

Katrs apdares elements ir iestrādāts ļoti rūpīgi, lai faktūras visā salonā un abās tā pusēs saskanētu pilnībā. Varat arī izvēlieties modernākās Piano Black vai oglekļa šķiedras krāsas apdari elegantam, mūsdienīgam efektam. Uzlieciet punktu uz “i” ar rūpīgi izvēlētu ādu, kas visdažādākajās krāsās tiek pasūtīta no labākajiem ādas piegādātājiem.

XJ LUXURY SALONA APDARE

Cashew sēdekļi ar Truffle virsējo paneli no Soft Grain ādas un Canvas griestu tapsējumu

APDARE

Satin American Walnut

XJ PREMIUM LUXURY SALONA APDARE

Ivory sēdekļi ar Oyster virsējo paneli no Soft Grain ādas un Ivory griestu tapsējumu

APDARE

Gloss Burr Walnut

LUKSUSS KUSTĪBĀ

Braukšana ar XJ ir iedvesmojošs piedzīvojums. Tas piedāvā veiklu, dinamisku sniegumu, pateicoties izturīgajai, vieglajai alumīnija konstrukcijai un gandrīz ideālam svara sadalījumam. Intuitīvās salona tehnoloģijas padara braukšanu vēl patīkamāku – no ērtās Jaguar Drive Selector™ pārnesumu pārslēgšanas un uzlabotās Jaguar Drive Control™ vadāmības līdz Jaguar Sequential Shift™ zibensātrai pārnesumu pārslēgšanai, kas pielāgojas jūsu braukšanas stilam. Tajā pašā laikā adaptīvās dinamikas sistēma seko līdzi vadītāja darbībām un optimizē automobiļa piekares iestatījumus braukšanas komfortam un vadībai.

IZCILA JAUDA

Visi XJ dzinēji nodrošina dinamiskus, izcilus snieguma rādītājus un vadāmību. Visiem trim dzinējiem ir 8 ātrumu automātiskā pārnesumkārba dinamiskai, ideāli vienmērīgai pārnesumu pārslēgšanai un degvielas ekonomijai. Klāstā ietilpst izcilais 3,0 litru V6 275 ZS Turbocharged dīzeļdzinējs, 3,0 litru V6 340 ZS Supercharged benzīna dzinējs, kā arī 5,0 litru V8 510 ZS un 550 ZS Supercharged benzīna dzinēji, kas atrodami XJ Supersport un XJR modeļos.

IEKŠĒJAIS SPĒKS

XJ skaistums nav tikai ārējs. Tā vienlaidu alumīnija konstrukcija ir īpaši izturīga, taču viegla un ar gandrīz ideālu svara sadalījumu.

Tās nepārspējamā izturība sniedz drošāku, precīzāku vadāmību un amortizē lielāku trieciena spēku nekā tērauds. Tā var palīdzēt arī sasniegt labāku degvielas ekonomiju, kā arī samazināt CO2 izmešu daudzumu. Tas nav viss – 50 procenti izmantotā alumīnija ir iegūti no pārstrādātiem materiāliem.

KONTROLE UN SAVIENOJAMĪBA

XJ automobilī, pateicoties virtuālā instrumentu paneļa displejiem un mērierīcēm, jums vienmēr pa rokai ir nepieciešamā informācija, piemēram, cik tālu jūs esat no nākamā automaģistrāles krustojuma vai degvielas uzpildes stacijas. Jums ir arī pilnīga audio, navigācijas un telefona sistēmu balss vadība, izmantojot viduskonsolē esošo 8 collu skārienekrānu.

DZĪVOJAMĀ TELPA

Jūs ieskauj grezns komforts, tiklīdz iekāpiet XJ. Atbrīvojieties, izstiepiet kājas – XJ garās garenbāzes automobilī jums ir metru liela vieta kājām; vai arī, ja vēlaties, varat strādāt, atrodoties kustībā, pateicoties biznesa galdiem un lasāmajām lampām. Priekšējie sēdekļi ir apsildāmi un atsevišķām versijām vislabākajai vadītāja labsajūtai tie ir arī dzesējami, un tiem ir piecas dažādas masāžas programmas, ko var pielāgot jūsu vajadzībām.

Jaguar Care

JAGUAR CARE

Jaguar Care– bezrūpīgs serviss 3 gadu laikā vai līdz nobraukumam 100 000 km.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible