PRAKTISKUMS UN DROŠĪBA

XF piedāvā daudzpusīgu plašumu, praktiskas funkcijas un 5 zvaigžņu Euro NCAP drošības līmeni.

PRAKTISKĀS DETAĻAS

XF daudzpusīgais salons palīdz jums maksimāli izbaudīt savu dzīvesstilu. Tā praktiskums un modernās vadītāja tehnoloģijas padara ikvienu ceļojumu vieglāku un relaksējošāku.

AKTIVIZĒŠANAS ATSLĒGA

AKTIVIZĒŠANAS ATSLĒGA

Aktivizēšanas atslēga, kas pieejama tikai XF Sportbrake papildaprīkojumā, padara pilnīgu dzīves izbaudīšanu vienkāršāku. Izturīgā un pilnībā ūdensdrošā aproce ļauj jums iesaistīties dažādās aktivitātēs – no izpletņlēkšanas līdz peldēšanai –, jebkurā laikā nodrošinot jums tūlītēju piekļuvi automobilim. Parastā tālvadības pults var palikt automobilī, jo drošības iemeslu dēļ tā tiek deaktivizēta.

BAGĀŽAS NODALĪJUMS

BAGĀŽAS NODALĪJUMS

XF Sportbrake daudzpusīgais salons ir veidots tā, lai ļautu jums maksimāli izbaudīt savu dzīvesstilu. Tā bagāžas nodalījums piedāvā 565 litru plašumu ar nenolaistiem aizmugurējiem sēdekļiem. Nolieciet aizmugurējos sēdekļus, un iegūsiet divus metrus garu un vairāk nekā metru platu (šaurākajā vietā) telpu ar 1675 litru bagāžas nodalījuma tilpumu un neuzkrītošu glabāšanas nodalījumu zem grīdas.

IZBĪDĀMS SAKABES ĀĶIS

Papildaprīkojuma elektriski izbīdāmais sakabes āķis tiek diskrēti glabāts aiz bufera, nodrošinot pievilcīgu izskatu. Apstiprināts piekabju noslodzei līdz 2000 kg.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible