MODERNIZĒTA TEHNOLOĢIJA

SISTĒMA ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

Jaguar unikālā All Surface Progress Control (ASPC) sistēma sniedz XF vadītājiem papildu pārliecinātību slidenos ceļa apstākļos – uzsākot braukšanu uz sniegota iebraucamā ceļa, braucot pa apledojušu nogāzi vai pat velkot piekabi pa slapju zāli.

ASPC ir maza ātruma kruīzkontrole, kas darbojas ar ātrumu no 3,2 km/h (2 mph) līdz 30,5 km/h (19 mph) un palīdz XF tikt galā ar mazas saķeres situācijām neatkarīgi no laikapstākļiem, kā arī ļauj vadītājiem koncentrēties uz transportlīdzekļa vadīšanu. ASPC ir standartaprīkojumā visiem dzinējiem ar automātisko pārnesumkārbu.

HEAD-UP DISPLEJS AR LĀZERA TEHNOLOĢIJU*

Koncentrējieties uz ceļu ar jaunā XF uzlaboto Head-Up displeja sistēmu, kurā izmantota lāzera tehnoloģija. Šī modernā papildaprīkojuma sistēma uz vējstikla projicē virkni svarīgas informācijas. Saglabājot skaidru lasāmību arī tiešos saules staros, asais, košais attēls var parādīt automobiļa ātrumu, navigāciju, kruīzkontroles paziņojumus un ceļazīmju atpazīšanas datus, kur tādi pieejami.

VIRTUĀLO INSTRUMENTU DISPLEJS*

XF papildaprīkojuma augstas izšķirtspējas virtuālo instrumentu displejs atdzīvina informāciju – ierasto instrumentu paneli aizstāj 12,3 collu TFT ekrāns. Šis jaudīgais virtuālais displejs apvieno izcilu dizainu ar pilnīgi jaunu grafisko saskarni un modernizētu funkcionalitāti, padarot braukšanu vēl baudāmāku. Varat izvēlēties no četriem iepriekš iestatītiem displeja motīviem vai pilnekrāna navigāciju, lai pielāgotos savām vajadzībām.

SKAŅU SISTĒMAS*

XF izcilās skaņu sistēmas iedzīvinās jūsu mūziku. Jaguar skaņu sistēma nodrošina akustisko diapazonu ar 8 skaļruņu palīdzību. Vēl plašāku sniegumu piedāvā papildaprīkojuma Meridian skaņu sistēmas. Radītas sadarbībā ar britu audiospeciālistiem Meridian, šajās sistēmās izmantotas inovatīvas audiotehnoloģijas un precīzs skaļruņu izvietojums, kas nodrošina izcili optimizētu skaņas kvalitāti.

Izvēlieties no audiosistēmu klāsta, kurā iekļauta arī jaunā digitālā 380 W skaņu sistēma un digitālā 825 W Surround Sound sistēma. Tās nodrošina to, ka, lai arī kur jūs vai jūsu pasažieri atrastos XF, ikviens izbaudīs bagātīgas, apņemošas skaņu izjūtas.

SOUND SYSTEMS*

XF’s superb sound systems bring your music to life. The Jaguar Sound System provides acoustic range through 8 speakers. Offering more breadth of performance are the optional Meridian Sound Systems. Designed in conjunction with the British audio experts Meridian, these systems use innovative audio technology and precise speaker placement to give perfectly optimised sound quality.

Choose from a range of audio systems, including the new digital 380W Sound System or the digital 825W Surround Sound System. All ensure that, wherever you or your passengers sit in XF, everyone will enjoy a rich, enveloping audio experience.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible