JAGUAR XF

Izcila kvalitāte un meistarība kopā ar mūsdienīgu britu dizainu – XF ir automobilis ar izteiksmīgu pievilcību un dinamisku izsmalcinātību.

ĀRĒJAIS DIZAINS

Aplūkojiet spēcīgo un sportisko virsbūvi. Skaisti izteiktie izliekumi piešķir dzīvību tā pārliecības garam. Izteiksmīgais, stāvais režģis un dziļais dzinēja pārsega izliekums pastiprina šo ieceri. XF izcili proporcionālo profilu izceļ eleganta arka, kas sniedzas visā virsbūves garumā un kulminē pie izteiksmīgajiem, izliektajiem LED aizmugurējiem lukturiem ar F-TYPE iedvesmotu grafiku.

Priekšējais profils

 • Jaunā XF pašpārliecināto stāju vainago stāvais priekšējais režģis.
 • Raksturīgie J-Blade LED dienasgaismas lukturi piešķir jaunajam XF izteiksmīgu stilu.
 • Priekšējos lukturos izmantota LED tehnoloģija ar drosmīgu lukturu kopņu dizainu.
 • XF mērķtiecīgo stāju vēl vairāk izceļ dramatiskā dzinēja pārsega virsma un tā dziļais izliekums.

SĀNU PROFILS

 • XF pludenās, sportiskās un progresīvās aprises kopā ar precīzo balstrāmja arhitektūru ir radītas, domājot par aerodinamikas snieguma pilnveidošanu. Tas palielina degvielas ekonomiju un uzlabo stabilitāti.
 • Pateicoties jaunā XF aerodinamiskajai formai frontālās pretestības koeficients ir 0,26 Cd, kas ir viens no zemākajiem rādītājiem savā klasē.
 • Ikviena jaunā XF aprišu daļa ir optimizēta aerodinamikas efektivitātes nolūkā. No integrētās priekšējā bufera formas līdz bagāžas nodalījuma pārsega uzliekamās malas neuzkrītošajai apmalei visi elementi darbojas saistīti, lai lielākā ātrumā samazinātu frontālo pretestību.
 • Jaunā XF izsmalcinātais salona dizains apvieno izteiksmīgu vizuālo arhitektūru un lielu stiklu platību, papildinot svaiguma un plašuma sajūtu salonā.

AIZMUGURĒJAIS PROFILS

 • Viena no jaunā XF izmeklētajām apdares niansēm ir izliektais šaurās svītras zīmējums uz raksturīgajiem aizmugurējiem LED lukturiem.
 • Aizmugurējiem lukturiem ir izteiksmīgs F-TYPE iedvesmots dubultais aplis un šķērseniskas, horizontālas detaļas.
SKAISTUMA LĪNIJA

SKAISTUMA LĪNIJA

XF sedana izcili proporcionālo profilu izceļ eleganta arka, kas sniedzas visā virsbūves garumā un kulminē pie izteiksmīgajiem, izliektajiem LED aizmugurējiem lukturiem ar F-TYPE iedvesmotu dubulto apli. 

PĀRDOMĀTI PRAKTISKS

PĀRDOMĀTI PRAKTISKS

XF Sportbrake ir pat vēl plašāks un praktiskāks par XF sedanu. Tā dizains atklāj Coupé stila profilu ar spēcīgu dinamikas sajūtu. Aerodinamiski smailie sāni, spēcīga viduslīnija, nevainojami integrēts spoileris un LED aizmugurējie lukturi nodrošina Sportbrake vienlīdz mērķtiecīgo un praktisko izskatu.

PANORĀMAS JUMTS

PANORĀMAS JUMTS

No viendaļīga stikla veidotais XF Sportbrake papildaprīkojuma 1,6 m2 fiksētais panorāmas jumts ir lielākais savā klasē un sniedz neierobežotu skatu uz plašumiem.

F-TYPE IEDVESMOTI AIZMUGURĒJIE LUKTURI

F-TYPE IEDVESMOTI AIZMUGURĒJIE LUKTURI

Viena no XF sedana daudzajām ekskluzīvajām niansēm ir unikāla šaurā svītra uz izteiksmīgajiem, F-TYPE iedvesmotajiem LED aizmugurējiem lukturiem.

SATRIECOŠA GAISMA

SATRIECOŠA GAISMA

XF Sportbrake LED aizmugurējiem lukturiem ir elegants F-TYPE iedvesmots aplis dizaina centrā. Tas padara tos uzreiz atpazīstamus gan dienā, gan naktī.


SALONA DIZAINS

Salona iekšienē jaunais XF piedāvā izcilu luksusa izvēli un plašuma pārpilnību – vieta kājām aizmugurē sēdošajiem ir labākā savā klasē. Gudrs dizains un mūsdienīga meistarība rada krāšņu un ērtu vidi. Nospiežot sarkano, pulsējošo pogu Start, jums apkārt viss atdzīvojas. Izcilā horeogrāfijā gaisa atveres pagriežas atvērtā pozīcijā, JaguarDrive pārslēgs plūstoši izvirzās, dzinējs ierūcas – it viss aicina jūs ar prieku iztēloties braucienu.

2016 XF - Design - 1

VADĪTĀJA SĒDEKLĪ

 • Jaunā XF teatrālā iedarbināšanas secība izraisa dramatiskas tuvojošās aizrautības izjūtas.

 • InControl skārienekrāna komandcentrs piedāvā daudz funkciju, kas padarīs jūsu braukšanas pieredzi daudz izklaidējošāku, savienotāku un drošāku.
 • Jaunā XF pielāgošanai pieejams plašs luksusa apdaru klāsts.
2016 XF - Design - 2

VIETA ATPŪTAI

 • Jaunajam XF ir klasē labākā vieta kājām aizmugurē sēdošajiem, kas piedāvā pasažieriem plašāku vietu un lielāku komfortu.

 • LED salona apgaismojums un lasīšanas apgaismojums sniedz jums un jūsu pasažieriem skaidru un personisku gaismu.

 • Papildaprīkojuma fona apgaismojums visā salonā izceļ XF eleganto interjeru. Izvēlieties savam XF konfigurējamo salona fona apgaismojumu, un jūsu rīcībā būs desmit krāsas, kas bagātinās jūsu noskaņojumu.
DOMĀJOT PAR SVAIGU GAISU

DOMĀJOT PAR SVAIGU GAISU

Lai uzlabotu gaisa kvalitāti, XF Sportbrake papildaprīkojumā piedāvā jaunu jonizēšanas sistēmu. Izmantojot šo sistēmu, gaiss tiek vadīts caur jonizētāju, kas filtrē un attīra gaisa plūsmu pirms tās cirkulācijas salonā. Tas neitralizē nepatīkamas smakas un samazina baktēriju daudzumu un piesārņojumu, lai salona vide būtu patīkamāka un veselīgāka.

VIEGLS MĀJIENS

VIEGLS MĀJIENS

Vēl vairāk salona dabiskās gaismas un gaisīguma – XF Sportbrake papildaprīkojuma 1,6 m2 fiksētais panorāmas jumts ir lielākais viendaļīgais stikla jumts savā klasē. Tāpat papildaprīkojumā pieejamas arī ar žestu darbināmas jumta žalūzijas, ko iespējams atvērt un aizvērt ar vieglu rokas mājienu, nenovēršot skatienu no ceļa.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible