IZSKATĀS AGRESĪVS? PIERADINI VIŅU!

Jaguar jaunu iespēju laiks ar fantastisku ieguvumu līdz pat 24 000 EUR

JAUNAIS XF SPORTBRAKE

Izteikti Jaguar. XF pārliecinātais Jaguar dizains izceļas uz pārējo fona.

Jaunais XF Sportbrake

JAUNAIS XF SPORTBRAKE ir veidots uz Jaguar XF apbalvotā dizaina un snieguma pamatiem, piešķirot tam nepārspējamu praktiskumu un daudzpusību.

MŪSDIENĪGS SKAISTUMS, PROGRESĪVS STILS

Jaunais XF ir stingrs un sportisks. Skaisti izteiktie izliekumi piešķir dzīvību tā pārliecības garam. Izteiksmīgais, stāvais režģis un dziļais dzinēja pārsega izliekums pastiprina šo ieceri. Visā virsbūves garumā sniedzas eleganta arka, kas kulminē pie izteiksmīgajiem, izliektajiem LED aizmugurējiem lukturiem ar F-TYPE iedvesmotu grafiku.

 SEDANS VAI SPORTBRAKE

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties izteiksmīgo biznesa klases sedanu vai stilīgi daudzpusīgo Sportbrake, XF piedāvā dinamisku braukšanas pieredzi.

NCAP PIECU ZVAIGŽŅU DROŠĪBAS NOVĒRTĒJUMS

Jaguar XF saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP 2015. gada drošības pārbaudēs.

XF guvis izcilus rezultātus visās - pieaugušo pasažieru, bērnu pasažieru, gājēju un drošības palīgsistēmu - kategorijās un ir viens no visaugstāk novērtētajiem modeļiem savā segmentā.

XF arī piedāvā virkni aktīvās drošības sistēmu, tostarp autonomo avārijas bremzēšanu, lai vēl vairāk uzlabotu satiksmes drošības līmeni.

Jaguar Care, kas iekļauts visos Jaguar XF modeļos, īpašniekiem piedāvā unikālu pieredzi bez rūpēm. Jaguar Care aptver 3 gadus.

Jaguar Care

JAGUAR CARE

Jaguar Care– bezrūpīgs serviss 3 gadu laikā vai līdz nobraukumam 100 000 km.

Jaguar XF 2016 - LIGHTWEIGHT, INSTINCTIVE, RESPONSIVE

VIEGLS, INSTINKTĪVS, REAĢĒJOŠS

Pateicoties Jaguar arhitektūrai ar lielu alumīnija saturu, jaunais XF ir viens no vieglākajiem automobiļiem savā klasē. Tas padara to efektīvāku ar zemākām uzturēšanas izmaksām un samazina CO2 emisijas līdz pat 119 g/km. Jaunā XF vieglais priekšējais dubultais ķīlis un aizmugurējās integrālās sviras balstiekārtas sistēmas darbojas kopā, lai dotu izcilu braukšanas komforta un vadāmības līmeni. Adaptīvā dinamika uz ceļa instinktīvi pielāgo automobiļa iestatījumus, reaģējot uz apstākļiem un jūsu braukšanas stilu. Turklāt no F-TYPE atvasinātā konfigurējamā dinamika sniedz tālāku iespēju pielāgot jūsu jaunā XF nevainojamo gaitu.

Jaguar XF 2016 - INNOVATION FROM START TO STOP

INOVĀCIJAS NO BRAUKŠANAS UZSĀKŠANAS LĪDZ BEIGĀM

Esiet savienots un izklaidēts, izmantojot XF informācijas un izklaides sistēmu InControl Touch. Tā piedāvā ātru atbildes laiku un mūsdienīgu, grafisku saskarni papildaprīkojuma 10,2 collu skārienekrānā ar “izplešanas” un “pavilkšanas” funkcijām. Jaguar gudro tehnoloģiju klāsts palīdz uzlabot jūsu braukšanas pieredzi. Jūs varat izvēlēties parādīt svarīgāko informāciju, ieskaitot navigācijas vadību, tieši tur, kur to vēlaties, proti, sev priekšā, izmantojot kādu no mūsu papildaprīkojuma tehnoloģiskajām iespējām – Head-Up displeja sistēmu ar lāzeru tehnoloģiju vai konfigurējamo 12,3 collu HD TFT instrumentu paneli. Reaģējoša, intuitīva un viegli integrēta – Jaguar tehnoloģija piedāvā risinājumus, kas inovatīvi uzlabo jūsu braucienu.

Jaguar XF 2016 - CRAFTED TO PERFECTION

IZSTRĀDĀTS LĪDZ PERFEKCIJAI

Jaunais XF ir īpašas izvēles un luksusa mērķis. Vieta, kur izcili materiāli tiek eleganti iestrādāti dizainā, kas rada tīru, visaptverošu komfortu. Piespiediet pulsējošo sarkano Start pogu, un XF atdzīvojas. Ar izcilu horeogrāfiju gaisa atveres rotē uz jūsu pusi, JaguarDrive Selector plūstoši paceļas, dzinējs ierūcas, pa jūsu muguru pārskrien tirpas. Sajūsma turpinās XF aizmugures sēdekļos, kur pasažieri var visu izbaudīt ar klasē labāko vietu kājām. Lai arī kur jūs sēdētu, jaunā XF mūsdienīgais dizains, dabīgās gaismas pārpilnība un ekskluzīvā meistarība apvienojas, lai radītu plašu labklājības atmosfēru.

DESIGNED FOR LIFE

IZSTRĀDĀTS DZĪVEI

XF neierobežo ne pārliecinātu stilu, ne daudzpusību, ne drošību. Modernas vadītāja palīdzības tehnoloģijas nozīmē to, ka varat atslābināties, jo zināt, ka XF ir veidots, lai garantētu jūsu drošību, savukārt praktiskais bagāžas nodalījums un inovatīvu, ērtu funkciju klāsts atbilst jūsu dzīvesstilam.

Attēlotais automobilis: XF S Sportbrake ar papildaprīkojumu (atkarīgs no tirgus).

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible