XE Pure

Cenas, sākot no: 38500,00 €

Vairāk par šo modeli

Komplektēt šo modeli

Galvenās iezīmes

XE Pure apvieno perfektas proporcijas sporta auto stilu, teicamu braukšanas dinamiku, efektivitāti un veiktspēju. Komplektējams ar kādu no trim dzinējiem - divi no Jaguar state-of-the-art Ingenium saimes un abi iespējami gan ar automātisko, gan ar manuālo pārnesumkārbu, nodrošinot XE Pure plašas izvēles iespējas.

Sniegums un ekonomija

XE Prestige

Cenas, sākot no: 40800,00 €

Vairāk par šo modeli

Komplektēt šo modeli

Galvenās iezīmes

Liekot uzsvaru uz augstāku luksusa līmeni, XE Prestige piedāvā satriecošu salonu ar Taurus ādu un kontrastējošu šuvumu. Tipiskais matētā alumīnija panelis un glancēti melnā viduskonsole atspoguļo XE Prestige mūsdienīgo un tehnoloģiski moderno raksturu. Komplektā ietilpst 17 collu 10 spieķu vieglmetāla diski. Tas ir pieejams ar visiem 2,0 litru XE dīzeļa un benzīna dzinējiem.

Sniegums un ekonomija

XE R-Sport

Cenas, sākot no: 41700,00 €

Vairāk par šo modeli

Komplektēt šo modeli

Galvenās iezīmes

XE R-Sport virsbūves papildinājumu klāstā ietilpst melns režģis ar Noble Chrome apmali, sporta priekšējais buferis ar Noble Chrome segmentiem, sānu sliekšņi virsbūves krāsā, bagāžas nodalījuma spoileris, Noble Chrome sānu atveres ar R-Sport emblēmām un 18 collu, 5 spieķu Star vieglmetāla diski*. Salons atspoguļo XE R-Sport dinamisko raksturu ar specializētiem sporta sēdekļiem sacīkstēm raksturīgās krāsās, kā arī sliekšņu apdares elementiem un stūri ar R-Sport marķējumu. XE R-Sport ir pieejams ar visiem 2,0 litru XE dīzeļa un benzīna dzinējiem.

Sniegums un ekonomija

XE Portfolio

Cenas, sākot no: 43400,00 €

Vairāk par šo modeli

Komplektēt šo modeli

Galvenās iezīmes

Visizsmalcinātākais XE. Jaunāko tehnoloģiju, elegances un izsmalcinātības iemiesojums. Sēdekļu ielaidumi ir veidoti no mīkstas Windsor ādas ar unikālu skujiņraksta perforāciju. Dubultais šuvums neuzkrītoši pieskaņotā krāsā uzsver XE Portfolio izsmalcināto luksusu. Ir pieejamas četras krāsu kombinācijas: Jet, Tan, Brogue un Light Oyster. XE Portfolio īpaši izceļas ar glancēti melnu priekšējo režģi, hromētu apmali, kā arī 18 collu vieglmetāla diskiem.

Sniegums un ekonomija

XE S

Cenas, sākot no: 57000,00 €

Vairāk par šo modeli

Komplektēt šo modeli

Galvenās iezīmes

Šis ir vispilnīgākais XE sporta sedans ar F-TYPE līdzvērtīgu jaudu un veiktspēju, ko nodrošina neticamais 3,0 V6 340 ZS benzīna dzinējs ar mehānisko kompresoru. Tā virsbūve neuzkrītoši liecina par iespaidīgo jaudu, kas slēpjas zem tās. S priekšējam buferim ir glancēti melni ielaidumi, sānu sliekšņi ir divos toņos, aizmugures bufera panelis arī ir glancēti melns, bet bagāžas nodalījumam jaunu formu piešķir izskatīgs spoileris. Ar iespaidīgu salona krāsu klāstu un viskvalitatīvāko materiālu izvēli XE S ir tiešām izcils. Standarta aprīkojumā ietilpst 19 collu vieglmetāla diski, bet papildaprīkojumā ir pieejami 18 un 20 collu modeļi.

Sniegums un ekonomija

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.