JAGUAR XE

XE DEFINĒ TERMINU ”SPORTA SEDANS” AUSTĀKA LĪMENĪ

XE SALONS

Iesēdieties augumu ieskaujošajos sēdekļos un baudiet sava automobiļa sniegumu. XE piedāvā baudu maņām. Nospiediet pulsējošo iedarbināšanas pogu, un automātiskajiem modeļiem precīzi izstrādātais Jaguar Selector maigi iegulsies jūsu delnā. Izrāde sākas.

Jums rodas saikne ar XE jau tajā brīdī, kad iesēžaties ērtajos sēdekļos – Jaguar automobilī jūs sēžat zemu. Tieši jums priekšā atrodas divas lielas, labi pazīstamas sporta automobiļa analogās skalas un ziņojumu centrs, ko vistiešākajā veidā iedvesmojis F-TYPE, – un tas viss skaistā ietvarā. Jūs satverat drukno sporta stūri – arī tā ir no F-TYPE.

Jums blakus esošā paaugstinātā viduskonsole pastiprina kokpita sajūtu, savukārt izteiksmīgais panelis aizrauj ar savu eleganci – tur atrodamas pašas jaunākās Jaguar skārienekrāna tehnoloģijas. Nospiediet iedarbināšanas pogu, un XE pamostas. Automobiļos ar automātisko pārnesumkārbu rotējošais pārslēgs iegulst jūsu delnā. XE šķiet kā dzīvs.

IZTEIKSMĪGS PANELIS

XE unikālais, izteiksmīgais panelis graciozi tiecas prom no jums, sniedzot eleganta plašuma sajūtu. Pieejams Gloss Black krāsā, vai arī izvēlieties no mūsdienīgas alumīnija vai koka apdares klāsta.

HROMĒTAS ĀRĒJO MALU GAISA ATVERES

Satin Chrome ārējās gaisa atveres, kas piekļāvušās durvju apšuvumam, akcentē instrumentu paneļa abus galus. Vairumam modeļu tās ir izgaismotas, tādējādi uzsverot XE salona platumu.

UZGLABĀŠANA

XE pārdomātais ergonomiskais izkārtojums ļauj jums novietot saulesbrilles konsolē virs galvas. Pārnesumu pārslēga priekšpusē esošais glabāšanas nodalījums ir kā radīts viedtālrunim, un turpat ir arī ietilpīga rokas balsta glabāšanas kaste. Pat pudeļu turētāji katrās durvīs ir paredzēti 500 ml pudelēm.

VISLABĀKIE MATERIĀLI

XE salons ir jūsu rīcībā – varat radīt savu unikālu izskatu un sajūtu. Mēs nodrošināsim augstākās kvalitātes mūsdienīgus materiālus un rūpīgu meistarību, savukārt jūs mums pateiksiet, kādu vēlaties savu ideālo salonu. Ir pieejamas vienpadsmit modernas apdares ar augstākās kvalitātes audumiem un ādu, sākot ar Suedecloth un Bond Grain un beidzot ar Soft Grain, papildinot krāsu tēmu klāstu.

Ādu saņemam no saviem labākajiem ādas piegādātājiem Apvienotajā Karalistē un Itālijā, sniedzot cimdiem līdzīgu mīkstu un dabisku sajūtu. Āda ar dubulto šuvumu ne tikai paildzina kalpošanas laiku, bet tiek piedāvāta arī kontrastējošās krāsās, lai izceltu XE izsmalcināto salonu.

Izcelieties vai iejūciet pūlī. Izvēlieties savas salona krāsas un materiālus no Jaguar apdaru un dekoratīvo elementu klāsta. Atkarībā no jūsu izvēles tie piešķir klasisku, sportisku vai mūsdienīgu sajūtu.

Klāstā ietilpst divas speciālās, četras alumīnija un piecas koka apdares: Gloss Black, Brushed Aluminium, Etched Aluminium, Embossed Aluminium, Meshed Aluminium, Carbon Fibre, Satin Ash Burl, Gloss Figured Ebony, Satin Grey Ash, Satin Grey Figured Ebony, Satin Fine Line Wood.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible