JAGUAR XE

XE DEFINĒ TERMINU ”SPORTA SEDANS” AUSTĀKA LĪMENĪ

Multimediji

XE visaptverošā multimediju tehnoloģija un precīzās skaņas sistēmas ļauj jums sazināties, būt informētam un izklaidēties.

KONTROLE

XE komandcentrs ir tā skārienekrāns. Tieši šis centrs ļauj vadīt automobiļa galvenās funkcijas, tostarp audio, klimata kontroli un satelītnavigāciju. Tas nodrošina arī tālruņa savienojamību, kas ļauj jums sazināties. Viduskonsolē esošajam 8 collu skārienekrānam ir pilnīgi jauna grafiskā lietotāja saskarne un ātrs sistēmas reakcijas laiks, kā arī tādas zināmas planšetdatoru un viedo tālruņu funkcijas kā "izplest" un "pavilkt". Brīvroku vadības nolūkā XE ir aprīkots ar Jaguar Voice sistēmu, kas piedāvā audio, navigācijas un tālruņa savienojamības balss vadību.

KONCERTS

Divas izcilas XE audio sistēmas – un izklaide var sākties.

Jaguar skaņas sistēma XE salonā ienes akustisko diapazonu un jaudu ar 6 skaļruņiem, 80 W un 4 kanāliem. 380 W Meridian skaņas sistēma, kas ir augstākas specifikācijas sistēma un izveidota īpaši XE modelim sadarbībā ar britu audio ekspertiem – Meridian, piedāvā izcilu audio sniegumu, izmantojot 12 kanālus un 11 skaļruņus, tostarp zemfrekvences reproduktoru.

Tajā izmantotas progresīvas tehnoloģijas, piemēram, digitālā signālu apstrādes (DSP) tehnoloģija, kas optimizē katru sistēmas elementu un izmanto Meridian salona korekcijas uzlaboto algoritmu, lai muzikālo baudījumu pielāgotu automobiļa salona precīzajai akustikai.

JAGUAR 80W

80 W, 6 skaļruņi, 4 kanālu pastiprinātājs, Audyssey MultEQ skaņas ekvalizācija, dinamiskā skaļuma vadība.

MERIDIAN 380W

380 W, 11 skaļruņi, 12 kanālu D klases DSP pastiprinātājs, Audyssey MultEQ skaņas ekvalizācija, dinamiskā skaļuma regulēšana.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible