JAGUAR XE

XE DEFINĒ TERMINU ”SPORTA SEDANS” AUSTĀKA LĪMENĪ

Drošība un aizsardzība

Jaguar inovatīvās tehnoloģijas padara XE par līderi savā klasē. Modernākās sistēmas rūpējas par drošību, informē, brīdina un sazinās. Tehnoloģijām palīdzot un sniedzot jums atbalstu, XE atdzīvojas, sajūt pasauli un riskus jums apkārt. XE garantē aizraujošu braucienu, vienlaikus sniedzot jums drošību.

HEAD-UP DISPLEJS

Izmantojot tehnoloģiju, kuras aizsākumi meklējami militārajās lidmašīnās, XE aprīkots ar Head-Up displeju (HUD), kas svarīgāko informāciju ataino uz vējstikla tieši jūsu redzes laukā. Izmantojot jaunākās, spilgtākās lāzera displeja tehnoloģijas maksimālas skaidrības nolūkā, tas ļauj jums saņemt norādes par ātrumu, redzēt navigācijas vadību līkumu pēc līkuma, kā arī pārnesumu stāvokli.

DINAMISKĀ STABILITĀTES KONTROLE

Dinamiskā stabilitātes kontroles sistēma (DSC) uzrauga XE dinamisko uzvedību un iejaucas, ja sistēma konstatē, ka transportlīdzeklis nereaģē uz vadītāja darbībām. DSC samazina dzinēja griezes momentu un/vai pielieto attiecīgo riteņu bremzēšanu, lai koriģētu automobiļa braukšanas virzienu, mazinot nepietiekamas vai pārliekas pagriežamības iedarbību. XE jaunākās paaudzes DSC sistēma ir uzlabojusi nepietiekamas pagriežamības kontroli, lai samazinātu ātrumu un efektīvāk atgūtu vadību.

PRETAPGĀŠANĀS STABILITĀTES KONTROLE

Pretapgāšanās stabilitātes kontroles sistēma (RSC) izmanto borta datora sensorus, lai uzraudzītu apgāšanās leņķa izmaiņu ātrumu līkumos. Ja sistēma konstatē pēkšņu apgāšanās leņķa palielināšanos, tā nekavējoties bremzē ārējos riteņus, lai nodrošinātu nepietiekamu pagriežamību. Tas paplašina pagriešanās rādiusu un samazina apgāšanās iespējamību.

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL (ASPC)

Jaguar unikālā All Surface Progress Control (ASPC) sistēma sniedz XE vadītājiem papildu pārliecinātību slidenos ceļa apstākļos – uzsākot braukšanu uz sniegota iebraucamā ceļa, novietojot automobili uz apledojušas nogāzes vai pat velkot piekabi pa slapju zāli. XE ASPC ir maza ātruma kruīzkontrole, kas darbojas pie ātruma no 3,6 km/h līdz 30 km/h un palīdz XE tikt galā ar mazas saķeres situācijām neatkarīgi no laikapstākļiem, kā arī ļauj vadītājiem koncentrēties uz transportlīdzekļa vadīšanu. ASPC ir pieejama visiem dzinējiem ar automātisko pārnesumkārbu.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible