JAGUAR XE

XE DEFINĒ TERMINU ”SPORTA SEDANS” AUSTĀKA LĪMENĪ

XE BRAUKŠANAS DINAMIKA

XE piedāvā nepārspējamu Jaguar automobiļa dinamiku, izsmalcinātību un braukšanas kvalitāti. Daļēji to nodrošina progresīvā alumīnija arhitektūra, daļēji – virkne izsmalcinātu tehnoloģiju.

UZLABOTA BRAUKŠANAS DINAMIKA

XE augstākās precizitātes šasija un uzlabotās braukšanas dinamikas sistēmas nodrošina izcilu sportisku sniegumu nemitīgi mainīgos apstākļos, no lieliskas saķeres līkumos līdz nevainojamai stājai uz visiem ceļiem. XE ir vieglākā virsbūve savā klasē, un tam ir sporta automobilim līdzvērtīga virsbūves stiprība – 22 kNm/deg.

NĀKAMĀS PAAUDZES EPAS

XE nākamās paaudzes elektroniskais stūres pastiprinātājs (EPAS) piedāvā izcilu reakciju un kontroli, kā arī attiecīgu jaudas līmeni vajadzīgā brīdī. Sistēma palielina vadītāja pārliecinātību, paziņojot par saķeres robežu asos līkumos. Aktīvs tikai pēc pieprasījuma, taupot jaudu brīžiem, kad tā tiešām ir nepieciešama, kā arī degvielu, – EPAS nodrošina precīzu datora vadību, lai pielāgotu stūrēšanas atbalsta līmeni, sniedzot labu vadāmību pie liela ātruma, kā arī vispusīgu palīdzību lēnas manevrēšanas laikā.

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

Adaptīvā dinamika instinktīvi pielāgo XE reakciju uz apstākļiem un jūsu braukšanas stilu. Tā analizē paātrinājumu un bremzēšanu, līkumu izbraukšanu, droseles un bremžu pedāļa darbību.

NĀKAMĀS PAAUDZES BREMZES

XE nākamās paaudzes bremžu sistēma ir optimizēta izcilam sniegumam un masas ekonomijai. Gaisa uztvērēji, kas ierīkoti pie priekšējās balstiekārtas, efektīvi novada gaisu, lai atdzesētu bremzes un samazinātu nodilumu enerģiskas braukšanas laikā. Savukārt jauna bremžu kluču tehnoloģija samazina putekļus, uzlabojot stabilitāti, paildzinot disku darbmūžu un saglabājot riteņu tīru izskatu.

JAGUARDRIVE VADĪBA

JaguarDrive vadība ļauj izvēlēties Standard, Eco, Dynamic vai Winter režīmu, no kuriem katrs nedaudz maina stūrēšanu un droseles darbību. Eco režīms veicina degvielu ekonomējošu braukšanu, piedāvājot informāciju par pārnesumu pārslēgšanu un atgriezenisko saiti attiecībā uz degvielas ekonomiju. Dynamic režīms padara asāku droseles reakciju un palielina stūres pretestību. Automātiskajām pārnesumkārbām Dynamic režīms nodrošina ātrāku pārnesumu pārslēgšanu pie lielāka ātruma. Izvēloties Winter režīmu, sistēma automātiski amortizē paātrinājumu un piemēro pakāpeniskāku saķeri slidenos ceļa apstākļos.

GRIEZES MOMENTA VEKTORIZĀCIJA BREMZĒJOT

XE griezes momenta vektorizācija bremzējot palielina vadāmību asos līkumos. Griezes momenta vektorizācijas tehnoloģija ļauj veikt kontrolētu bremzēšanu ar aizmugurējo iekšējo riteni, nodrošinot izcilu sporta automobiļa dinamiku un vēl lielāku vadītāja pārliecinātību.

EKSTREMĀLOS APSTĀKĻOS

Neatkarīgi no tā, vai braucat ar XE enerģiski vai vienkārši vēlaties pārliecību par automobili, kas saglabās stabilitāti sarežģītos apstākļos, Jaguar stabilitātes sistēmas nodrošina drošu XE līdzsvaru negaidītās braukšanas situācijās.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.