JAGUAR XE

XE DEFINĒ TERMINU ”SPORTA SEDANS” AUSTĀKA LĪMENĪ

Ārējais dizains

Maksimāli fokusēts, ar izteiksmīgām līnijām un sportisku stāju – XE šķiet instinktīvs, dzīvs un gatavs lēcienam. Visa XE virsbūve ir veidota, izmantojot Jaguar progresīvo datorizētās šķidruma dinamikas sistēmu, kas optimizē aerodinamiku un samazina berzi.

SĀNU PROFILS

Kā visiem mūsdienu Jaguar automobiļiem, XE ir paaugstināta viduslīnija, kas piešķir dramatiskumu un dinamiku, pat stāvot uz vietas. To nosaka izteiksmīgais dizaina elements, kas paceļas virs priekšējā bufera, turpinās gar malām un kulminē aizmugurē. XE hromētās sānu gaisa atveres, uz kurām iegravēts Jaguar vārds, apzināti veidotas pēc F-TYPE līdzības; arī ap sānu logiem redzama raksturīgā Jaguar iezīme. Virsbūves alumīnija paneļiem ir ieloces līnijas ar F-TYPE raksturīgajiem šaurajiem stūriem, skaidrību un precizitāti.

NEPĀRPROTAMI JAGUAR

Viens skatiens uz XE aizmuguri, un jūs zināt, ka tas var būt tikai Jaguar. Tikai Jaguar ir tehnoloģijas un zināšanas, kā radīt šos raksturīgos aizmugures izliekumus – Jaguar ir pasaules līderis automobiļu alumīnija konstrukciju ražošanā. Tas ļauj radīt izteiksmīgāku dizainu un asākas ieloces līnijas, pateicoties dziļākai, inovatīvākai štancēšanai; XE virsbūves sānu izliekums ir aerodinamiski izstrādāts līdz perfekcijai, lai gaiss nemanāmi plūstu uz aizmuguri.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible