JAGUAR XE

XE DEFINĒ TERMINU ”SPORTA SEDANS” AUSTĀKA LĪMENĪ

XE

XE uzreiz ir atpazīstams kā Jaguar, tas dod Jaguar sajūtu, tas brauc kā Jaguar – XE ir caurcaurēm Jaguar.

XE ir dinamisks un aizraujošs jaunatnācējs. Tas ir arī mūsu visu laiku progresīvākais, efektīvākais un izsmalcinātākais sporta automobilis. Jūs varat izvēlēties savu veiktspējas un luksusa kombināciju no pieciem dažādiem modeļiem. Pieņemiet izmaiņas. Pieņemiet Jaguar XE. Jaguar Care, kas iekļauts visos Jaguar XE modeļos, īpašniekiem piedāvā unikālu pieredzi bez rūpēm.

NCAP PIECU ZVAIGŽŅU DROŠĪBAS NOVĒRTĒJUMS

Jaguar XE saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP 2015. gada drošības pārbaudēs.

XE guvis izcilus rezultātus visās - pieaugušo pasažieru, bērnu pasažieru, gājēju un drošības palīgsistēmu - kategorijās un ir viens no visaugstāk novērtētajiem modeļiem savā segmentā.

XE arī piedāvā virkni aktīvās drošības sistēmu, tostarp autonomo avārijas bremzēšanu, lai vēl vairāk uzlabotu satiksmes drošības līmeni.

Progresīvākais, efektīvākais un izsmalcinātākais sporta sedana automobilis, kādu Jaguar jebkad ir radījis. XE ir caurcaurēm Jaguar. Pirmais no jaunās paaudzes automobiļiem, kas tiks izlaists ar Jaguar modernāko, pilnīgi jauno progresīvo alumīnija arhitektūru; vieglā alumīnija konstrukcija veido neticami izturīgu virsbūvi, kā arī palīdz apvienot jaudu ar atsaucīgu vadāmību un izsmalcinātību – ar skaistu dizainu.

XE iemieso jaunākās inovācijas, tehnoloģijas un dizainu. Tas ir bagātīgi aprīkots ar sistēmām, kas sniedz atbalstu vadītājam un pilnveido braukšanas baudījumu. XE pārraksta likumus. XE ir modinātāja zvans ikvienam citam automobilim savā klasē.

PREMIUM HANDLING, PERFORMANCE AND REFINEMENT

IZCILA VADĀMĪBA, SNIEGUMS UN IZSMALCINĀTĪBA

XE ir pirmais no jaunās paaudzes Jaguar automobiļiem, kas balstīts uz pilnīgi jauno progresīvo alumīnija arhitektūru, nodrošinot izcilu vadāmību, sniegumu un izsmalcinātību.

FROM 106 g/km

NO 106 G/KM

XE vieglā konstrukcija samazina degvielas patēriņu un ļauj sasniegt tikai 106 g/km izmešu.

WELL CONNECTED

LIELISKS SAVIENOJUMS

XE ir aprīkots ar Jaguar pilnīgi jauno incontrol sistēmu, kas piedāvā virkni jaunāko tehnoloģiju, lai jūs un jūsu automobili savienotu ar ārpasauli.

ADVANCED AERODYNAMICS

UZLABOTA AERODINAMIKA

XE iespaidīgais sporta automobiļa izskats iedvesmu guvis no F-TYPE, un tas ļauj panākt visu laiku mazāko berzes koeficientu – tikai 0,26 μ.

XE MAKES SOUND FINANCIAL SENSE

XE IR FINANSIĀLI IZDEVĪGS

XE ir viens no efektīvākajiem automobiļiem savā klasē: tam ir garāks apkopes intervāls — līdz pat 34 000 kilometru nobraukumam, mazākas apkopes izmaksas un konkurētspējīgi apdrošināšanas grupas reitingi.

MORE CHOICE INSIDE

VAIRĀK IZVĒLES IEKŠPUSĒ

Plašā salona krāsu, ādas un apdares elementu izvēle ļauj jums radīt tādu XE, kādu vēlaties.

RADIET SAIKNI

Jums rodas saikne ar XE jau tajā brīdī, kad iesēžaties ērtajos sēdekļos. Jūs sēžat zemu. Tieši priekšā atrodas divas lielas sporta automobiļa analogās skalas un ziņojumu centrs – tos vistiešākajā veidā iedvesmojis F-TYPE. Jūs satverat drukno sporta stūri – arī tā ir no F-TYPE. Jums blakus esošā paaugstinātā viduskonsole pastiprina kokpita sajūtu, savukārt izteiksmīgais panelis aizrauj ar savu eleganci – tur atrodamas pašas jaunākās Jaguar skārienekrāna tehnoloģijas. Nospiediet iedarbināšanas pogu, un XE pamostas. XE šķiet kā dzīvs.

BENZĪNA DZINĒJI

Sniegums un izsmalcinātība. XE benzīna dzinēji piedāvā tīru braukšanas baudījumu, ko sniedz jaudas un ātras reakcijas apvienojums visā apgriezienu diapazonā, vienlaikus radot mazāk izmešu un CO2. Abi 2,0 litru i4 Turbocharged dzinēji piedāvā 6 cilindru izsmalcinātību ar visām 4 cilindru braukšanas priekšrocībām – mazāku degvielas patēriņu un mazākiem izdevumiem.

3,0 V6 340 ZS Supercharged benzīna dzinējam, kas ir F-TYPE klāsta pamatelements, ir Roots tipa divu cilindru turbokompresors, kas uzstādīts uz dzinēja trijstūrveida savienojuma, saglabājot tā kompakto izmēru un papildinot dzinēja pārsega zemās aerodinamiskās līnijas. Turbokompresora sistēma nodrošina lineāru jaudas padevi un tūlītēju piekļuvi augstam griezes momenta līmenim visā dzinēja apgriezienu diapazonā.

DĪZEĻDZINĒJI

XE ievieš Jaguar progresīvo, pilnīgi jauno Ingenium dzinēju saimi. Ingenium nodrošina lielisku sniegumu un izsmalcinātību, kā arī mazu degvielas patēriņu un zemu CO2 izmešu līmeni. XE modelim ir pieejami divi no šī neticamā jaunā klāsta dzinējiem – 2,0 litru i4 180 ZS Turbocharged dīzeļdzinējs* un 2,0 litru i4 163 ZS Turbocharged dīzeļdzinējs E-Performance**, kura CO2 izmešu daudzums mērāms no 99 g/km.

XE PURE SALONS

Jet auduma sēdekļi ar Jet paneli un Gloss Black apdares elementiem.

XE PRESTIGE SALONS

Latte ādas sēdekļi ar Jet kontrastējošu šuvumu, Jet augšējais panelis, Latte
apakšējais panelis, Brushed Aluminium apdares elements un Gloss Black konsoles apdares elements.

XF PORTFOLIO SALONS

Brogue ādas sēdekļi ar skujiņraksta perforāciju un Brogue toņa šuvums, Jet augšējais panelis ar Jet toņa šuvumu, Brogue apakšējais panelis ar alumīnija apdari un Gloss Black konsoles apdares elementu.

XE R-SPORT SALONS

Luxtec sporta sēdekļi ar Midnight Blue tehniskā sieta ielaidumiem un Blue kontrastējošu šuvumu,
Jet paneli, gravēta alumīnija apdares elementu un Jet Black konsoles apdares elementu.

XE S SALONS

Sarkanas ādas sporta sēdekļi ar Jety Suedecloth ielaidumiem un Jet kontrastējošu šuvumu. Jet panelis ar sarkanu kontrastējošu šuvumu, sietveida alumīnija apdares elementu un Gloss Black konsoles apdares elementu.

KONTROLE

XE komandcentrs ir tā skārienekrāns. Tieši šis centrs ļauj vadīt automobiļa galvenās funkcijas, tostarp audio, klimata kontroli un satelītnavigāciju. Tas nodrošina arī tālruņa savienojamību, kas ļauj jums sazināties. Viduskonsolē esošajam 8 collu skārienekrānam ir pilnīgi jauna grafiskā lietotāja saskarne un ātrs sistēmas reakcijas laiks, kā arī tādas zināmas planšetdatoru un viedo tālruņu funkcijas kā "izplest" un "pavilkt".

Jaguar Care

JAGUAR CARE

Jaguar Care– bezrūpīgs serviss 3 gadu laikā vai līdz nobraukumam 100 000 km.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible