VIRSBŪVES DIZAINS

I-PACE revolucionārais dizains apvieno Jaguar būtību un I-PACE koncepciju.

AERODINAMIKA

Izteiktās priekšējo riteņu arkas un aizmugurējie izkliedētāji, kā arī citi I-PACE aerodinamikas elementi ļauj netraucēti šķelt gaisu, optimizējot nobraucamo attālumu un stabilitāti.

DZINĒJA PĀRSEGA GAISA IEPLŪDES ATVERE

DZINĒJA PĀRSEGA GAISA IEPLŪDES ATVERE

Izteiksmīgais režģis ir ieliekts uz iekšu, tādējādi samazinot pretestību, virzot gaisu no dzinēja pārsega gaisa ieplūdes atveres jumta līnijas virzienā, kas, lai uzlabotu efektivitāti, ir izliekta.

AIZMUGURĒJAIS IZKLIEDĒTĀJS

AIZMUGURĒJAIS IZKLIEDĒTĀJS

Noapaļoti stūri ļauj gaisam brīvi plūst pār automobili, tādējādi samazinot gaisa spiedienu, kas izraisa pretestību.

DURVJU ROKTURI

DURVJU ROKTURI

Lai gaiss plūstu brīvi ap visu virsbūvi, izbīdāmi durvju rokturi atrodas vienā līmenī ar automobiļa sānu daļu.

PLŪSTOŠA VIDUSLĪNIJA

PLŪSTOŠA VIDUSLĪNIJA

Salons atrodas zemu, un gludie sliekšņi rada kustības sajūtu un lieliski papildina virsbūves ātro un konusveidīgo viduslīniju.

STILA VEIDOŠANA

I-PACE šaurie un futūristiskie LED priekšējie lukturi, kas veidoti zīmolam raksturīgajā dubultā J formā, automobilim piešķir izteiksmīgu stāju, savukārt jumts izskatās pilnīgi gluds un pieejams virsbūves krāsā, kontrastējoši melnā krāsā vai aprīkots ar panorāmas stikla lūku.

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Lai vēl vairāk uzlabotu redzamību un drošību dienas tumšajā laikā, izvēlieties papildaprīkojumā pieejamos adaptīvos Matrix LED priekšējos lukturus. Šī sistēma pastāvīgi izmanto tālās gaismas, bet automātiski pielāgo stara formu, lai neapžilbinātu pretim braucošo automobiļu vadītājus.

LED AIZMUGURĒJIE LUKTURI

LED AIZMUGURĒJIE LUKTURI

Arī noapaļotie I-PACE aizmugurējie lukturi ir LED lukturi. Izvēloties adaptīvos Matrix LED priekšējos lukturus, arī aizmugurē tiek uzstādīti animētie virziena rādītāji.

JUMTA DIZAINS

JUMTA DIZAINS

I-PACE jumts pieejams virsbūves krāsā, kontrastējoši melnā krāsā vai ar panorāmas stikla lūku, kas salonā ļaus ieplūst dabiskai gaismai.

JAGUAR DISKI

JAGUAR DISKI

I-PACE pieejami 18”, 20” un 22” diski, kas lieliski papildina I-PACE revolucionāro dizainu.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.