SALONA DIZAINS

I-PACE no jauna atklāj klasiskā Jaguar sporta automobiļa iezīmju un augstas klases meistarības līdzsvaru.

Nemanāmi integrēta tehnoloģija, plašums un apbrīnojams miers. Salons izceļas ar skaidru un kārtīgu dizainu, ko akcentē skārienam tīkami materiāli un gludas līnijas.

GREZNA ATMOSFĒRA

GREZNA ATMOSFĒRA

Visā salonā atrodami skaisti un rokām veidoti akcenti, kas paspilgtina grezno salona atmosfēru. Augstas klases un izturīgas apdares ietver automobilī sēdošos, un dubultās nošuves vairo pielāgotas izsmalcinātības sajūtu. Dienas tumšajā laikā balti apgaismojuma elementi akcentē izsmalcinātos elementus.

HIDDEN SPACE

APSLĒPTA MANTU NOVIETNE

I-PACE salona vidū atrodas peldošā viduskonsole. Šis unikālais konsoles dizains garantē, ka, atverot I-PACE durvis, jūs pārņems plašuma izjūtu.

SPORTA SĒDEKĻI

SPORTA SĒDEKĻI

I-PACE profesionāli izstrādātie sporta sēdekļi nodrošina lielisku atbalstu katrā pagriezienā un ir pieejami plašā materiālu un krāsu klāstā. Lai sniegtu vēl lielāku komfortu, tie aprīkoti ar apsildes un dzesēšanas funkciju.

PERFORMANCE SEATS

PERFORMANCE SĒDEKĻI

Papildaprīkojumā pieejamie Performance sēdekļi ir projektēti, iedvesmojoties no sacīkšu automobiļu dizaina. To izstrādē izmantoti tikai augstākās kvalitātes materiāli, un sēdekļi ļoti labi balsta muguru, ja izvēlaties dinamiskāku braukšanas stilu.

QUIET REFINEMENT

NEMANĀMA IZSMALCINĀTĪBA

Salons ir vieta, kur patverties no ārpasaules. Īpaša izolācija samazina motora troksni, bet gludais virsbūves dizains samazina vēja radīto troksni, tādējādi nodrošinot nepārspējamu izsmalcinātību.

LAMINĒTS STIKLS

LAMINĒTS STIKLS

I-PACE garantē klusu un pilnveidotu braukšanas pieredzi. Lai nodrošinātu klusu un mierpilnu vidi, I-PACE vējstiklā un priekšējos logos izmantots laminēts stils, kas samazina salonā dzirdamo apkārtējās vides troksni.

IEPRIEKŠĒJA SALONA SAGATAVOŠANA

IEPRIEKŠĒJA SALONA SAGATAVOŠANA

Laicīgi uzsildiet vai atdzesējiet I-PACE salonu, izmantojot lietotni Jaguar Remote, lai pārliecinātos, ka pirms iekāpšanas automobilī ir sasniegta Jums vēlamā temperatūra. Izmantojot salona iepriekšējās sagatavošanas funkciju kamēr I-PACE lādējas, ideālo temperatūru iespējams sasniegt, nepatērējot akumulatora jaudu, tādējādi nesamazinot nobraucamo attālumu.

CABIN AIR IONISATION

SALONA GAISA JONIZĀCIJA AR PM2.5 FILTRU

Nanoe™ jonizācijas tehnoloģija uzlabo vadītāja un pasažieru labsajūtu. Aktivizējot savā automobilī pogu PURIFY, speciāli radītais filtrs piesaistīs un noslēgs no ārpuses iekļūstošās sīkās daļiņas, piemēram, PM2,5 un tādus gaisā sastopamos alergēnus kā putekļi un ziedputekšņi. Tehnoloģija jonizē sīkās daļiņas, kas atrodas salonā, piesaista tās un neitralizē jebkāda veida gaisa piesārņojumu.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible