PRAKTISKUMS

I-PACE dizains atklāj iespējām bagātu pasauli. Nemanāmi integrētās tehnoloģijas, bezvadu ierīču uzlādēšana un tālruņa signāla pastiprinātājs atvieglo I-PACE funkciju pārvaldīšanu.

I-PACE ir kompakta virsbūve, bet ļoti ietilpīgs salons. Elektromobiļa uzbūve ļauj radīt jaunu salona plānojumu, kas lieliski piemērots gan autovadītājam, gan pasažieriem.

PLAŠS DIZAINS

PLAŠS DIZAINS

Pateicoties I-PACE uzbūvei, priekšējos sēdekļus iespējams novietot tuvāk automobiļa priekšpusei, kur parasti atrastos dzinējs, tādējādi uzlabojot braukšanas pozīciju. Šādi arī tiek palielināts attālums starp priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem, tādējādi paplašinot vietu kājām un uzlabojot aizmugurē sēdošo pasažieru komfortu.

BAGĀŽAS NODALĪJUMS

BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Aiz aizmugurējiem sēdekļiem atrodas 967 mm garš bagāžas nodalījums ar 656 litru ietilpību. Arī I-PACE priekšpusē atrodas 27 litru bagāžas nodalījums, kas izvietots zem dzinēja pārsega.

GLABĀŠANAS IESPĒJAS AUTOMOBILĪ

GLABĀŠANAS IESPĒJAS AUTOMOBILĪ

Pateicoties tam, ka automobilī nav ierastā spēka pārvada, zem priekšējā centrālā rokas balsta izvietota 10,5 litru mantu novietne. Mantas iespējams novietot arī zem aizmugurējiem sēdekļiem visā to platumā. Tā kā elektromotoriem nav nepieciešama parastā pārnesumkārba, mēs viduskonsolē esam izveidojuši ideālo vietu tālruņiem un atslēgām.

AKTĪVĀ DZĪVESVEIDA ATSLĒGA

AKTĪVĀ DZĪVESVEIDA ATSLĒGA

Izbaudiet iecienītākos brīvdabas pasākumus un atstājiet automobiļa atslēgu salonā. Papildaprīkojumā pieejamā aktīvā dzīvesveida atslēgas sistēma ietver ūdensnecaurlaidīgu aproci, kas ļauj piedalīties dažādās aktivitātēs, kurās parasta atslēga sagādātu neērtības.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible