PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS JAGUAR I-PACE

Iepazīstinām ar pirmo Jaguar pilnībā elektrisko SUV.

DVĒSELE

Laiks mainīties. Laiks palikt nemainīgam Jaguar.

Iepazīstinām ar pirmo Jaguar pilnībā elektrisko SUV

Laiks mainīties. Laiks palikt nemainīgam Jaguar.
Esiet viens no pirmajiem, kurš iepazīs uzlaboto Jaguar I-PACE.

Tagad Jaguar I-PACE ir iekļauta arī Pivi Pro informācijas un izklaides sistēma, kuru lietot ir tikpat ātri un viegli kā Jūsu viedtālruni.

Jaunais papildaprīkojumā pieejamais digitālais atpakaļskata spogulis ClearSight uzlabo redzamību un ir ērti lietojams.

I-PACE standartaprīkojumā tagad iekļauts arī iebūvētais 11 kW lādētājs.

Ir pieejama jaunā papildaprīkojumā iekļautā bezvadu uzlādes ierīce.

Virsbūves dizainu paspilgtina jaunā Atlas Grey stila režģa uzgaļa apdare un klienta guvums no uzlabotās krāsu paletes, jaunie riteņi un papildaprīkojumā iekļautā jaunā luksusa klases pakotne Bright Pack, kas pieejama visiem I-PACE modeļiem.

Jaguar I-PACE Latviju sasniegs rudenī.


Reģistrējieties un esiet pirmais, kurš saņems jaunumus par pēdējo I-PACE

Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar zvaigznīti

Personiskā informācija
SNIEGUMS

SNIEGUMS

I-PACE ir un paliek Jaguar – īstena autovadītāja automobilis. Tā elektriskā dzinēja un svara ideālais sadalījums sniedz 696 Nm tūlītēju griezes momentu un sporta automobiļa veiklību.

VIRSBŪVE

VIRSBŪVE

Uzsverot eleganto, izteikti aerodinamisko dizainu ar zemu pretestības koeficientu (0,29 Cd), I-PACE ir radīts, lai nodrošinātu efektivitāti, tīri šķeļot gaisu ar maksimālu diapazonu un stabilitāti. Pateicoties tā plūstošajai viduslīnijai, dramatiskajam dzinēja pārsega izcilnim un raksturīgajai aizmugurējai daļai, I-PACE raisa patīkamu satraukumu, lūkojoties uz to no jebkura leņķa.

SALONS

SALONS

I-PACE bez problēmām apvieno tehnoloģijas un plašumu. Salona dizains ir tīrs un kārtīgs, ar taustāmām detaļām un izteiktām līnijām. Elektriskā spēka piedziņas bloks sniedz papildu vietu, tā nodrošinot lielāku brīvības sajūtu, lai maksimāli palielinātu I-PACE salona dāvāto komfortu.

IEBŪVĒTĀS TEHNOLOĢIJAS

IEBŪVĒTĀS TEHNOLOĢIJAS

Mūsu jaunā viena pieskāriena informācijas un izklaides sistēma Pivi Pro ātri nodrošina Jums visa veida informāciju un izklaidi. Tā radīta iedvesmojoties no Jūsu viedtālruņa un ir tikpat intuitīva.

I-PACE DIAPAZONS

I-PACE DIAPAZONS

Izmantojiet mūsu Range Calculator, lai uzzinātu, kā Jaguar I-PACE var darboties atbilstoši Jūsu dzīvesveidam.

I-PACE SNIEGUMS

I-PACE SNIEGUMS

Tūlītējais griezes moments un visu riteņu piedziņa I-PACE sniedz sporta automobiļa paātrinājumu. 400 PS spēka piedziņas bloks sasniedz 100 km/h 4,8 sekundēs.

I-PACE AKUMULATORS

I-PACE AKUMULATORS

I-PACE 90 kWh akumulators ir izveidots no augsta enerģijas blīvuma litija jonu maisiņu elementiem. Tā dizains un mūsdienīgā termālās vadības sistēma nodrošina akumulatora ilgtspēju un ilgstošus maksimālās jaudas periodus.

I-PACE JAUDA

I-PACE JAUDA

I-PACE JAUDA tiek piedzīta no diviem permanentiem, magnētiski sinhroniem elektriskajiem dzinējiem. Līdzīgi tehnoloģijai, kāda atrodama I-TYPE E formulas sacīkšu automobiļos, šie dzinēji ražo maksimālo 400 PS un 696 Nm griezes momentu.

I-PACE PRAKTISKUMS

I-PACE PRAKTISKUMS

Tajā ir piecas pilnas sēdvietas, inovatīva uzglabāšanas sistēma, būtiska aizmugurējā kravas ietilpība, kas pārsniedz 1 453 litrus un 27 litrus – priekšējā uzglabāšanas nodalījumā.

I-PACE UZLĀDE

I-PACE UZLĀDE

Ar diviem iekļautiem uzlādes kabeļiem I-PACE var uzlādēt vai nu mājās, vai arī publiski pieejamos uzlādes punktos, kuru skaits arvien turpina pieaugt.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible