PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI — VISS, KAS JUMS JĀZINA

JAGUAR PIRMĀ ELEKTROMOBIĻA I-PACE LAIŠANA KLAJĀ PAVER CEĻU PILNĪGI JAUNAI TEHNISKO INOVĀCIJU JOMAI. PAR PIEMĒRU VAR MINĒT MŪSU JAUNI DATU PĀRRAIDES TEHNOLOĢIJU.

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

Mēs esam izstrādājuši jaunas iespējas, kas ļauj atjaunināt automobiļa programmatūru bezvadu rēžīmā "pa gaisu".

Papildu ērtībai programmas atjauninājumu funkcija ļauj lejupielādēt un ieinstalēt atjauninājumus bezvadu rēžimā pa gaisu, izmantojot SIM karti vai Wi-Fi savienojumu automobilī.

Kad atjauninājums būs pieejams, jūs automobilī saņemsiet attiecīgu paziņojumu ar jautājumu, vai vēlaties tos apstiprināt. Ja automobili izmanto vairāki cilvēki, piemēram, autoparku vai nomas automobiļu gadījumā, īpašniekiem, kuri nevēlas, lai programmatūras atjauninājumi būtu pieejami, ir iespēja izmantot vienkāršu bloķēšanas funkciju ar PIN kodu, lai ierobežotu pieejamību.

Programmatūras atjauninājumi nodrošina, ka automobilis ir optimālā stāvoklī un vienmēr vislabākajā darba kārtībā. Šī ir revolucionārā funkcija automobiļu nozarē un drīz tā kļūs tikpat izplatīta kā mobilajos tālruņos.

Programmatūras atjauninājumi

Kas ir programmatūras atjauninājumi?
Programmatūras atjauninājumi nozīmē, ka jūs varat atjaunināt automobiļa pamatprogrammatūrubezvadu režīmā un jums nav jāapmeklē Jaugar/LandRover izplatītājs.

Kā tas ietekmē manu automobili?
Ar programmatūras atjauninājumiem tiks atjaunināta automobiļa informācijas un izklaides sistēma, telemātikas bloks un atsevišķos modeļos arī akumulatora enerģijas pārvaldības modulis. Tas ļaus Jaguar piedāvāt jums informācijas un izklaides sistēmas atjauninājumus un nepieciešamības gadījumā pārvaldīt un optimizēt akumulatora uzlādes iespējas.

Kā es varu izslēgt programmatūras atjauninājumus?
Programmatūras atjauninājumus var ieslēgt/ izslēgt iestatījumu izvēlnes programmatūras atjauninājumu sadaļā.

Kā es varu zināt, ka ir pieejams atjauninājums?
Kad būs pieejams atjauninājums, jūs saņemsiet sistēmas paziņojumu, kurā jūs informēs par programmatūras atjauninājuma pieejamību jūsu automobilim. Pēc tam jūs saņemsiet lejupielādes pieprasījumu. To apstiprinot, tiks sākts lejupielādes process. Programmatūras atjauninājumu pieejamību var pārbaudīt arī iestatījumu izvēlnes programmatūras atjauninājumu sadaļā.

Vai programmatūras atjauninājumi ir bez maksas?
Ja atjauninājuma lejupielādēšanai Wi-Fi savienojuma vietā tiek izmantota SIM karte, jums var piemērot samaksu par datu lejupielādi.

Cik ilgi notiek instalācija?
Instalācija ilgst līdz 35 minūtēm, un tās laikā automobili nevar izmantot.

Ko man darīt pirms atjauninājuma instalēšanas?
Automobiļa akumulatora uzlādes līmenim ir jābūt lielākam par 60%, un tas nedrīkst būt pieslēgts uzlādes stacijai. Automobili nedrīkst izmantot, kamēr programmas atjaunināšana nav pabeigta.

Skārienekrānā parādījās ziņojums „Pieejams programmatūras atjauninājums“. Ko man darīt?
Šis ziņojums tiek attēlots, kad ir pieejama jauna programmatūra. Jūsu automobilī programmatūras atjauninājumus var veikt neapmeklējot izplatītāju. Ievērojiet ekrānā sniegtos norādījumus, lai sāktu procesu.

Mana lejupielāde neizdevās. Ko man darīt?
Jūs varat izmantot automobili kā parasti, jo neizdevusies lejupielāde nekādā veidā neietekmē automobiļa darbību. Iestatījumu izvēlnes programmatūras atjauninājumu sadaļā atjauninājumu ir iespējams atkārtot vēlreiz. Ja lejupielāde joprojām neizdodas, mēs iesakām apmeklēt izplatītāju, lai noskaidrotu problēmu.

Skārienekrānā parādījās ziņojums „Instalāciju nav iespējams sākt“. Ko man darīt?
Šis ziņojums tiek attēlots, kad programmatūras instalāciju nav iespējams sākt. Iemesls tiek norādīts ziņojumā (piemēram, nav aizslēgtas durvis, nav pieejams mobilais tīkls, nav izpildīti priekšnosacījumi). Ievērojiet ekrānā redzamos norādījumus, lai turpinātu.

Skārienekrānā parādījās ziņojums „Programmatūras instalācija neizdevās“. Ko man darīt?
Šis ziņojums tiek attēlots, kad programmatūras instalācija nav izdevusies. Tiek atjaunota automobiļa programmatūras iepriekšējā versija. Automobili var izmantot kā parasti. Programmatūras atjauninājumu var veikt izplatītājs. Ziņojumā būs norādīts, vai programmatūras atjauninājums ir steidzams. Nospiediet "Labi", lai izietu no programmatūras atjauninājumu sadaļas.

Vai instalāciju var kaut kādā veidā pārtraukt?
Nē. Kad tā ir sākta, to nav iespējams pārtraukt. Taču tā nenotiek ilgāk par 35 minūtēm. Šajā laikā jūs varat brīvi iekāpt un izkāpt no automobiļa.

Es nejauši atcēlu atjauninājumu, bet tagad vēlos to ieinstalēt. Ko man darīt?
Atjauninājumu var sākt automobiļa iestatījumu izvēlnes programmatūras atjauninājumu sadaļā. Šajā sadaļā jūs varat pārbaudīt automobilim vai informācijas un izklaides sistēmai pieejamos atjauninājumus.

Vai programmatūras atjauninājumi ir vienīgais veids, kā atjaunot automobiļa programmatūru?
Nē. Jūs tik un tā varat doties pie izplatītāja, kurš atjauninās automobiļa programmatūru, izmantojot servisa sistēmu.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible