NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN UZLĀDE

I-PACE ļauj jums doties tālāk.

PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS, ILGTSPĒJĪGA BRAUKŠANA

Apvienojot kaislību dizainam ar mūsu elektriskajām tehnoloģijām, esam radījuši bezizmešu automobili un arī saglabājuši patiesu Jaguar garu. WLTP ciklā* I-PACE ar vienu uzlādi var nobraukt 470 km (292 jūdzes). Tas ir iespējams, pateicoties kombinācijai, ko veido augsto tehnoloģiju 90 kWh litija jonu akumulators un I-PACE pretestības koeficients, kas ir vien 0,29 Cd.

*Rādītāji attēloti NEDC un jaunajiem WLTP braukšanas cikla testiem. Rādītāji atšķiras nevis tāpēc, ka samazinātos veiktspēja, bet gan tāpēc, ka atšķiras automobiļu testi. Reālie rādītāji un vispārīgie elektromobiļa veiktspējas dati var atšķirties atkarībā no braukšanas stila un mainīgajiem vides apstākļiem.

VAI JŪS ZINĀJĀT?

SALONA KLIMATS

Apsildes un gaisa kondicionēšanas sistēma patērē enerģiju, tādējādi var tikt samazināts nobraucamais attālums.
Šīs sistēmas pārsvarā izmanto brauciena sākumā, lai samazinātu ietekmi uz nobraucamo attālumu. I-PACE salona apstākļus iespējams pielāgot pirms izbraukšanas, kamēr norit automobiļa uzlāde. Tādējādi I-PACE salona uzsildīšanai vai dzesēšanai izmanto pieslēgumu elektrotīklam, nevis akumulatora jaudu.

EKSTREMĀLA TEMPERATŪRA

Ļoti aukstos vai karstos apstākļos tiek ietekmēta akumulatora spēja uzturēt uzlādes līmeni.
I-PACE ir aprīkots ar progresīvu temperatūras vadības sistēmu, kas palīdz uzturēt optimālu akumulatora temperatūru un samazina apkārtējās vides temperatūras ietekmi uz automobiļa nobraucamo attālumu.

BRAUKŠANAS STILS

Viens no būtiskākajiem nobraucamo attālumu ietekmējošajiem faktoriem ir autovadītājs. Biežs un straujš paātrinājums būtiski ietekmē automobiļa akumulatora uzlādes līmeni, bet, pārvietojoties vienmērīgā ātrumā, iespējams pozitīvi ietekmēt nobraucamo attālumu. Pakāpenisks paātrinājums var palīdzēt samazināt straujas bremzēšanas nepieciešamību, kas arī patērē vairāk enerģijas salīdzinājumā ar maigu bremzēšanu.
Pārvietošanās ar nemainīgu ātrumu palīdzēs saglabāt akumulatora uzlādes līmeni.

BRAUKŠANA INTENSĪVĀ SATIKSMĒ

Gan paātrinājums, gan bremzēšana patērē enerģiju.
Atkārtots paātrinājums un bremzēšana sastrēgumu laikā vienlīdz negatīvi ietekmē gan akumulatora uzlādes līmeni, gan autovadītāju.
Nemainīga ātruma saglabāšana intensīvas satiksmes apstākļos ļaus veiksmīgāk saglabāt akumulatora enerģijas līmeni.

TĪRI, ĒRTI, BEZ LIEKAS PIEPŪLES

I-PACE akumulatoru lādē, izmantojot automobiļa uzlādes pieslēgumu, kas atrodas aiz priekšējā riteņa arkas. Pēc uzlādes kabeļa pievienošanas I-PACE pats uzlādēsies. Automobilis automātiski pārstāj lādēties, kad akumulators ir pilnībā uzlādēts. Automobili var droši lādēt arī lietū un sniegā, jo uzlādes sistēma ir pilnībā noslēgta.

UZLĀDE MĀJĀS

UZLĀDE MĀJĀS

Lai panāktu optimālu uzlādes rezultātu mājās, Jūs varat uzstādīt Jaguar sertificētu mājas uzlādes staciju1 un izmantot Mode 3 uzlādes kabeli. I-PACE ir aprīkots ar 11 kW 3 fāžu AC (maiņstrāvas) iebūvēto lādētāju, kas nakts laikā var pilnībā uzlādēt automobili, bet vienā stundā – lai nobrauktu 65 km (40 jūdzes).

Komplektācijā ir arī daudzfunkcionālais uzlādes kabelis jeb Mode 2 kabelis, kuru var pieslēgt parastajai mājas kontaktligzdai. Lai arī uzlādes ātrums ir zemāks nekā izmantojot mājas uzlādes staciju (līdz 11 km / 6 jūdzēm stundas laikā), tomēr tas ir pietiekams, lai ar to pietiktu vidēji 60 km (38 jūdzes) gariem ikdienas pārbraucieniem, ja automobilis tiek lādēts visu nakti.

UZLĀDE PUBLISKAJĀ UZLĀDES STACIJĀ

UZLĀDE PUBLISKAJĀ UZLĀDES STACIJĀ

I-PACE ir komplektācijā ar publisko uzlādes staciju kabeli jeb Mode 3 uzlādes kabeli, ko var pieslēgt AC (maiņstrāvas) publiskajām uzlādes stacijām un kas ir standarta lādētājs lielākajā daļā valstu. Jūs varat viegli atrast plašā tīklā pieejamās publiskās AC uzlādes stacijas, izmantojot lietotni Jaguar Remote vai Navigācijas sistēmu. Parastais 50 kW lādētājs stundas laikā automobili var uzlādēt, lai ar to nobrauktu līdz 270 km (168 jūdzēm)2.

Publiskās ātrās DC (līdzstrāvas) uzlādes stacijas, kas jau ir aprīkotas ar kabeļiem, kļūst arvien vairāk pieejamas, jo uzlabojas publisko uzlādes staciju infrastruktūra. I-PACE aprīkojums spēs atbalstīt līdz 100 kW līdzstrāvas uzlādes ātrumu, izmantojot ātrajās līdzstrāvas uzlādes stacijās pieejamos uzlādes kabeļus, tādēļ Jums nav nepieciešams vest līdzi savējo.

DAUDZFUNKCIONĀLAIS UZLĀDES KABELIS

DAUDZFUNKCIONĀLAIS UZLĀDES KABELIS

Daudzfunkcionālais uzlādes kabelis (pazīstams kā Mode 2 universālais uzlādes kabelis), kas ietverts I-PACE komplektācijā, ļauj uzlādēt automobili, izmantojot gan parasto mājas kontaktligzdu, gan rūpniecisko kontaktligzdu. Plašāka informācija par I-PACE izmantošanu citās valstīs ir pieejama pie jūsu Jaguar izplatītāja.

PUBLISKO UZLĀDES STACIJU KABELIS

PUBLISKO UZLĀDES STACIJU KABELIS

Izmantojot publisko uzlādes staciju kabeli (pazīstams kā Mode 3 uzlādes kabelis), I-PACE iespējams pieslēgt standarta maiņstrāvas publiskajām uzlādes stacijām, kuros tiek izmantots Eiropas 2.līmeņa (Mennekes) savienotājs. Šo kabeli var arī izmantot, lai automobili pieslēgtu mājas uzlādes stacijai. Publiskās ātrās līdzstrāvas uzlādes stacijas jau ir aprīkotas ar kabeli, tāpēc jums nav jāizmanto savs kabelis. Plašāka informācija par vietējiem un valsts līmeņa uzlādes tīkliem ir pieejama pie jūsu Jaguar izplatītāja.

Publisko uzlādes staciju kabelis (Mode 3 uzlādes kabelis) ir ietverts kontinentālajā Eiropā pārdoto I-PACE modeļu standartaprīkojumā.

MĀJAS UZLĀDES STACIJAS UZSTĀDĪŠANA

MĀJAS UZLĀDES STACIJAS UZSTĀDĪŠANA

Mūsu sertificētie mājas uzlādes staciju piegādātāji un uzstādītāji pārliecināsies, ka visi darbi tiek veikti atbilstoši augstākajiem standartiem. Izturīgo mājas uzlādes staciju iespējams uzstādīt piebraucamā ceļa malā, garāžā vai citā jums ērtā un piemērotā vietā. Sazinieties ar savu Jaguar izplatītāju, lai saņemtu plašāku informāciju.

NOBRAUCAMĀ ATTĀLUMA SAGLABĀŠANA

NOBRAUCAMĀ ATTĀLUMA SAGLABĀŠANA

I-PACE ir aprīkots ar tehnoloģiju, kas ļauj saglabāt nobraucamo attālumu un aizsargāt automobiļa akumulatoru. Piemēram, pateicoties salona iepriekšējās sagatavošanas funkcijai, jūs varat uzsildīt vai atdzesēt salonu, kamēr norisinās I-PACE uzlāde. Šādā gadījumā tiek izmantots elektrotīkla pieslēgums, nevis akumulators. 

ECO REŽĪMS

ECO REŽĪMS

Eco režīms ļauj saglabāt I-PACE nobraucamo attālumu, samazinot enerģijas patēriņu un iedrošinot izvēlēties efektīvāku braukšanas stilu. Režīms arī ievieš nemanāmas izmaiņas salona temperatūrā, gaisa cirkulācijas sistēmā un vēl vairākās automobiļa funkcijās. Jūs varat atcelt šīs izmaiņas katras funkcijas iestatījumos vai izvēlnes iestatījumos.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible