NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN UZLĀDE

I-PACE ļauj jums doties tālāk.

NĀKOTNES AUTOMOBILIS

Ar vienu uzlādi I-PACE spēj nobraukt 470 km WLTP ciklā*. Šādu rezultātu izdevies sasniegt, pateicoties progresīvas tehnoloģijas 90 kWh litija jonu akumulatoram. Jaunākās paaudzes elektromobiļu tehnoloģija un mūsu vēlme sasniegt dizaina izcilību iet roku rokā, lai radītu bezizmešu automobili, kas joprojām ir patiess Jaguar.

*Rādītāji attēloti NEDC un jaunajiem WLTP braukšanas cikla testiem. Rādītāji atšķiras nevis tāpēc, ka samazinātos veiktspēja, bet gan tāpēc, ka atšķiras automobiļu testi. Reālie rādītāji un vispārīgie elektromobiļa veiktspējas dati var atšķirties atkarībā no braukšanas stila un mainīgajiem vides apstākļiem.

VAI JŪS ZINĀJĀT?

SALONA KLIMATS

Apsildes un gaisa kondicionēšanas sistēma patērē enerģiju, tādējādi var tikt samazināts nobraucamais attālums.
Šīs sistēmas pārsvarā izmanto brauciena sākumā, lai samazinātu ietekmi uz nobraucamo attālumu. I-PACE salona apstākļus iespējams pielāgot pirms izbraukšanas, kamēr norit automobiļa uzlāde. Tādējādi I-PACE salona uzsildīšanai vai dzesēšanai izmanto pieslēgumu elektrotīklam, nevis akumulatora jaudu.

EKSTREMĀLA TEMPERATŪRA

Ļoti aukstos vai karstos apstākļos tiek ietekmēta akumulatora spēja uzturēt uzlādes līmeni.
I-PACE ir aprīkots ar progresīvu temperatūras vadības sistēmu, kas palīdz uzturēt optimālu akumulatora temperatūru un samazina apkārtējās vides temperatūras ietekmi uz automobiļa nobraucamo attālumu.

BRAUKŠANAS STILS

Viens no būtiskākajiem nobraucamo attālumu ietekmējošajiem faktoriem ir autovadītājs. Biežs un straujš paātrinājums būtiski ietekmē automobiļa akumulatora uzlādes līmeni, bet, pārvietojoties vienmērīgā ātrumā, iespējams pozitīvi ietekmēt nobraucamo attālumu. Pakāpenisks paātrinājums var palīdzēt samazināt straujas bremzēšanas nepieciešamību, kas arī patērē vairāk enerģijas salīdzinājumā ar maigu bremzēšanu.
Pārvietošanās ar nemainīgu ātrumu palīdzēs saglabāt akumulatora uzlādes līmeni.

BRAUKŠANA INTENSĪVĀ SATIKSMĒ

Gan paātrinājums, gan bremzēšana patērē enerģiju.
Atkārtots paātrinājums un bremzēšana sastrēgumu laikā vienlīdz negatīvi ietekmē gan akumulatora uzlādes līmeni, gan autovadītāju.
Nemainīga ātruma saglabāšana intensīvas satiksmes apstākļos ļaus veiksmīgāk saglabāt akumulatora enerģijas līmeni.

TĪRI, ĒRTI, BEZ LIEKAS PIEPŪLES

I-PACE akumulatoru lādē, izmantojot automobiļa uzlādes pieslēgumu, kas atrodas aiz priekšējā riteņa arkas. Pēc uzlādes kabeļa pievienošanas I-PACE pats uzlādēsies. Automobilis automātiski pārstāj lādēties, kad akumulators ir pilnībā uzlādēts. Automobili var droši lādēt arī lietū un sniegā, jo uzlādes sistēma ir pilnībā noslēgta.

UZLĀDE MĀJĀS

UZLĀDE MĀJĀS

Lai panāktu optimālu uzlādes rezultātu mājās, jūs varat uzstādīt Jaguar sertificētu mājas uzlādes staciju*. I-PACE ir aprīkots ar integrētu 7 kW vienas fāzes maiņstrāvas lādētāju**, kas nakts laikā var pilnībā uzlādēt automobili un vienā stundā automobili var uzlādēt, lai nobrauktu 35 km. Izmantojot parasto mājas kontaktligzdu, uzlādes laiks ir lielāks salīdzinājumā ar mājas uzlādes staciju (uzlādes ātrums līdz 11 km/h), bet ar to pietiek, lai ar automobili ikdienā nobrauktu 60 km, ja to lādē nakts garumā. Izmantojot rūpnieciskās kontaktligzdas (vai uzlabotas parastās mājas kontaktligzdas), automobiļa uzlādes ātrums ir 35 km/h.

*Jaguar ir sertificēti uzlādes infrastruktūras partneri visos tirgos, kuros pieejams I-PACE. Mūsu infrastruktūras partneri ir pieejami, lai sniegtu jums konsultācijas par labākajiem risinājumiem. Sazinieties ar savu Jaguar izplatītāju, lai saņemtu plašāku informāciju.
**7 kW elektrotīkla pieslēgums ir pieejams lielākajā daļā valstu.

UZLĀDE PUBLISKAJĀ UZLĀDES STACIJĀ

UZLĀDE PUBLISKAJĀ UZLĀDES STACIJĀ

Labākais ātras akumulatora uzlādes risinājums, lai pēcāk dotos ilgākā izbraukumā, ir līdzstrāvas lādētājs CCS Combo standarts: parasta 50 kW lādētāja uzlādes ātrums ir 270 km/h*. Ņemot vērā publiskās uzlādes infrastruktūras attīstību, I-PACE aprīkojums spēs atbalstīt līdz 100 kW līdzstrāvas uzlādes ātrumu. Tas nozīmē, ka, lai mērotu 100 km, automobili nepieciešams lādēt vien 15 minūtes. Maiņstrāvas jaudas var atšķirties atkarībā no pakalpojuma sniedzēja. Jūs varat atrast ērtas uzlādes stacijas vietās, kur varētu uzturēties vairākas stundas vai visu nakti, piemēram, vietējā tirdzniecības centrā, viesnīcās vai trenažieru zālēs. Vienkārši piestājiet, pieslēdzieties un turpiniet baudīt dzīvi.

Jaguar ir sertificēti publiskās uzlādes partneri visos tirgos, kuros pieejams I-PACE.
*Ātrais līdzstrāvas lādētājs nodrošina lielu enerģijas padevi īsā laika periodā. Uzlādes ātrums samazinās, akumulatora uzlādes līmenim pietuvojoties maksimālajai atzīmei, tāpēc vairumā gadījumu ātro lādētāju ir ērtāk izmantot, lai sasniegtu 80% uzlādi vai lai uzlādētu akumulatoru atbilstoši nobraucamā attāluma apjomam.

DAUDZFUNKCIONĀLAIS UZLĀDES KABELIS

DAUDZFUNKCIONĀLAIS UZLĀDES KABELIS

Daudzfunkcionālais uzlādes kabelis (pazīstams kā Mode 2 universālais uzlādes kabelis), kas ietverts I-PACE komplektācijā, ļauj uzlādēt automobili, izmantojot gan parasto mājas kontaktligzdu, gan rūpniecisko kontaktligzdu. Plašāka informācija par I-PACE izmantošanu citās valstīs ir pieejama pie jūsu Jaguar izplatītāja.

PUBLISKO UZLĀDES STACIJU KABELIS

PUBLISKO UZLĀDES STACIJU KABELIS

Izmantojot publisko uzlādes staciju kabeli (pazīstams kā Mode 3 uzlādes kabelis), I-PACE iespējams pieslēgt standarta maiņstrāvas publiskajām uzlādes stacijām, kuros tiek izmantots Eiropas 2.līmeņa (Mennekes) savienotājs. Šo kabeli var arī izmantot, lai automobili pieslēgtu mājas uzlādes stacijai. Publiskās ātrās līdzstrāvas uzlādes stacijas jau ir aprīkotas ar kabeli, tāpēc jums nav jāizmanto savs kabelis. Plašāka informācija par vietējiem un valsts līmeņa uzlādes tīkliem ir pieejama pie jūsu Jaguar izplatītāja.

Publisko uzlādes staciju kabelis (Mode 3 uzlādes kabelis) ir ietverts kontinentālajā Eiropā pārdoto I-PACE modeļu standartaprīkojumā.

MĀJAS UZLĀDES STACIJAS UZSTĀDĪŠANA

MĀJAS UZLĀDES STACIJAS UZSTĀDĪŠANA

Mūsu sertificētie mājas uzlādes staciju piegādātāji un uzstādītāji pārliecināsies, ka visi darbi tiek veikti atbilstoši augstākajiem standartiem. Izturīgo mājas uzlādes staciju iespējams uzstādīt piebraucamā ceļa malā, garāžā vai citā jums ērtā un piemērotā vietā. Sazinieties ar savu Jaguar izplatītāju, lai saņemtu plašāku informāciju.

NOBRAUCAMĀ ATTĀLUMA SAGLABĀŠANA

NOBRAUCAMĀ ATTĀLUMA SAGLABĀŠANA

I-PACE ir aprīkots ar tehnoloģiju, kas ļauj saglabāt nobraucamo attālumu un aizsargāt automobiļa akumulatoru. Piemēram, pateicoties salona iepriekšējās sagatavošanas funkcijai, jūs varat uzsildīt vai atdzesēt salonu, kamēr norisinās I-PACE uzlāde. Šādā gadījumā tiek izmantots elektrotīkla pieslēgums, nevis akumulators. 

ECO REŽĪMS

ECO REŽĪMS

Eco režīms ļauj saglabāt I-PACE nobraucamo attālumu, samazinot enerģijas patēriņu un iedrošinot izvēlēties efektīvāku braukšanas stilu. Režīms arī ievieš nemanāmas izmaiņas salona temperatūrā, gaisa cirkulācijas sistēmā un vēl vairākās automobiļa funkcijās. Jūs varat atcelt šīs izmaiņas katras funkcijas iestatījumos vai izvēlnes iestatījumos.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible