DROŠĪBA

Automobilis ir aprīkots ar plašu tehnoloģiju klāstu, un visas funkcijas ir paredzētas jūsu braukšanas pieredzes uzlabošanai, kā arī papildu drošībai.

I-PACE ir aprīkots ar dažādām drošības funkcijām, kas palīdzēs aizsargāt jūs, jūsu pasažierus, akumulatoru un citus ceļu satiksmes dalībniekus.

DROŠĪBAS KARKASS

DROŠĪBAS KARKASS

I-PACE drošības karkass ir veidots no alumīnija un tērauda kombinācijas un ietver arī akumulatoru, tādējādi garantējot papildu drošību visiem automobilī sēdošajiem.

ĀRĒJĀ SKAŅAS SISTĒMA

ĀRĒJĀ SKAŅAS SISTĒMA

Braucot ar ātrumu, kas mazāks par 20 km/h, I-PACE izdod skaņas signālu, lai gājēji varētu to sadzirdēt.

GAISA DROŠĪBAS SPILVENI

GAISA DROŠĪBAS SPILVENI

Visaptverošās gaisa drošības spilvenu sistēmas standartaprīkojumā ietverts autovadītāja un pasažiera gaisa drošības spilvens, sānu aizkarveida gaisa drošības spilveni un krūškurvja gaisa drošības spilvens. Visi šie elementi uzlabo automobilī sēdošo drošību.

ISOFIX

ISOFIX

Katrā aizmugurējo sēdekļu pusē ir izvietotas divas ISOFIX stiprinājumu vietas zīdaiņu/bērnu sēdeklīšiem. Stiprinājuma vieta nav pieejama vidējam aizmugurējās rindas sēdeklim.

INOVATĪVAS DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJAS

Standartaprīkojumā, papildaprīkojumā vai papildaprīkojuma komplektā ietverts plašs inovatīvu drošības tehnoloģiju klāsts, kas palīdzēs gan intensīvas satiksmes pārvarēšanā, gan braukšanai pa atklātu ceļu, kā arī garantēs papildu drošību jums un jūsu pasažieriem.

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE AR STŪRĒŠANAS PALĪGSISTĒMU

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE AR STŪRĒŠANAS PALĪGSISTĒMU

I-PACE ir aprīkots ar adaptīvo kruīza kontroli ar stūrēšanas palīgsistēmu, tādējādi vēl vairāk atvieglojot tālus pārbraucienus un pārvietošanos intensīvā satiksmē. Šī sistēma automātiski centrē un virza I-PACE pa izvēlēto joslu un saglabā noteikto distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

PAKOTNE DRIVER ASSISTANCE – STANDARTAPRĪKOJUMĀ PIEEJAMĀS FUNKCIJAS

AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

Izmantojot kameru, radaru un ultraskaņas sensorus, palīdz novērst sadursmes ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un riteņbraucējiem. Ja ir konstatēta potenciāla frontālā sadursme, sistēma izdod vizuālus un skaņas signālus. Ja autovadītājs nereaģē, sistēma aktivizē bremzes, lai samazinātu iespējamā trieciena sekas.

KRUĪZA KONTROLE UN ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS

KRUĪZA KONTROLE UN ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS

Kruīza kontrole ļauj saglabāt nemainīgu ātrumu, neizmantojot akseleratora pedāli. Pateicoties ātruma ierobežotājam, jūs varat iestatīt maksimālo automobiļa ātrumu.

ADAPTĪVAIS ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS UN CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA UN ADAPTĪVAIS ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma vienmēr informē un mērinstrumentu panelī skaidri attēlo informāciju par ātruma ierobežojumiem un apdzīšanas ierobežojumiem. Aktivizējot adaptīvo ātruma ierobežotāju, tas izmanto ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, lai attiecīgi pielāgotu Jūsu automobiļa ātrumu.

AUTOVADĪTĀJA UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

AUTOVADĪTĀJA UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

Pārraugot stūres kustības, kā arī bremžu un akseleratora pedāli, autovadītāja uzraudzības sistēma fiksē jūsu noguruma pakāpi un paziņo par nepieciešamību atpūsties.

JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA

JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA

Konstatē nepamatotu automobiļa virzīšanos ārpus konkrētās joslas un nemanāmi pagriež stūri, lai mainītu automobiļa virzienu.

PRIEKŠĒJĀ UN AIZMUGURĒJĀ PARKOŠANĀS PALĪGSISTĒMA

PRIEKŠĒJĀ UN AIZMUGURĒJĀ PARKOŠANĀS PALĪGSISTĒMA

Priekšējā un aizmugurējā parkošanās palīgsistēma izmanto sensorus, kas izvietoti priekšējā un aizmugurējā buferī, lai padarītu manevrēšanu mazliet vienkāršāku.

DRIVER ASSISTANCE: PAPILDAPRĪKOJUMĀ PIEEJAMĀS PAKOTNES

Katra pakotne piedāvā plašu funkciju klāstu, kas gādā par Jūsu drošību un informētību. Aklās zonas uzraudzības pakotne ir iekļauta modeļu I‑PACE SE un HSE standartaprīkojumā. Pakotne Driver Assist ir iekļauta I‑PACE HSE standartaprīkojumā. Pakotne Park Assist visiem modeļiem ir pieejama papildaprīkojumā.

AKLĀS ZONAS UZRAUDZĪBAS PALĪGSISTĒMAS PAKOTNE

AKLĀS ZONAS UZRAUDZĪBAS PALĪGSISTĒMA

AKLĀS ZONAS UZRAUDZĪBAS PALĪGSISTĒMA

Ja, uzsākot joslas maiņas manevru, Jūsu automobilis pamana citu transportlīdzekli, kas atrodas aklajā zonā, attiecīgās puses atpakaļskata spogulī iedegas brīdinājuma lampiņa un stūres rats tiek lēnām griezts, lai virzītu I-PACE prom no iespējamās sadursmes.

CLEAR EXIT MONITOR

IZKĀPŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Brīdina pasažierus, kas izkāpj no automobiļa pa aizmugurējām durvīm, par tuvojošos transportlīdzekli vai riteņbraucēju. Konstatējot tuvojošos objektu, sāk mirgot durvīs iestrādāta brīdinājuma lampiņa. Lampiņa izdzisīs, kolīdz situācija būs pietiekami droša, lai varētu atvērt durvis.

AIZMUGURĒJĀS SATIKSMES UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

AIZMUGURĒJĀS SATIKSMES UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

Sistēma ir īpaši noderīga, atpakaļgaitā izbraucot no stāvvietas. Aizmugurējās satiksmes uzraudzības sistēma brīdina, ja kādā no automobiļa pusēm izveidojusies bīstama situācija. Pat ja aiz automobiļa notiekošais nav redzams, sistēma izmanto vizuālus un skaņas brīdinājuma signālus, lai paziņotu, ka aiz automobiļa kaut kas atrodas.

PAKOTNE DRIVER ASSIST

AKLĀS ZONAS UZRAUDZĪBAS PALĪGSISTĒMAS PAKOTNE

AKLĀS ZONAS UZRAUDZĪBAS PALĪGSISTĒMAS PAKOTNE

Mūsu aklās zonas uzraudzības palīgsistēmas pakotne palīdz identificēt un droši reaģēt uz potenciālajām sadursmēm, ļaujot Jums justies vēl pārliecinātākam ikviena brauciena laikā. Ietver: aklās zonas uzraudzības palīgsistēmu, aizmugurējās satiksmes uzraudzības sistēmu un uzraudzības sistēmu Clear Exit.

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE AR STŪRĒŠANAS PALĪGSISTĒMU

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE AR STŪRĒŠANAS PALĪGSISTĒMU

Adaptīvā kruīza kontrole ar stūrēšanas palīgsistēmu atvieglo braukšanu pa autoceļiem un intensīvas satiksmes apstākļos, kā arī padara to ērtāku. Sistēma to panāk, uzmanīgi palīdzot stūrēšanai, paātrinājumam un bremzēšanai, vadot automobili pa joslas vidu un uzturot distanci starp priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem. Viegla iejaukšanās stūrēšanas procesā nodrošina fiziskās slodzes samazināšanu, kas rodas, lai noturētu automobili joslas vidū.

Visas automobiļa funkcijas autovadītājam ieteicams izmantot tikai tad, ja šāda rīcība neizraisa nekāda veida apdraudējumu. Autovadītājiem vienmēr jāpārliecinās, ka netiek zaudēta transportlīdzekļa vadība.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible