AUTOMOBIĻA TEHNOLOĢIJA

Nemanāmi integrētas tehnoloģijas atvieglo I-PACE funkciju un jūsu pievienoto ierīču izmantošanu.

I-PACE garantē izcili vienkāršotu vadību gan salonā, gan ārpus tā. Visa nepieciešamā informācija un vadības elementi vienmēr ir pa rokai, un to garantē divi skārienekrāni, interaktīvais braukšanas informācijas displejs un projekcijas ekrāns, kā arī jūsu viedtālrunis.

TOUCH PRO DUO

TOUCH PRO DUO

Mūsu Touch Pro Duo informācijas un izklaides sistēma ietver 10” skārienekrānu, kas integrēts priekšējā panelī un 5” skārienekrānu ar daudzfunkcionālu dinamisko ciparnīcu.

SAVIENOJAMĪBAS FUNKCIJAS STANDARTAPRĪKOJUMĀ

REMOTE LIETOTNE

REMOTE LIETOTNE

Nezaudējiet savienojumu ar I-PACE. Remote lietotne ir savietojama ar lielāko daļu Apple un Android viedtālruņu un ļauj saņemt atjauninātu svarīgāko automobiļa informāciju par, piemēram, nobraucamo attālumu, uzlādes stāvokli, uzlādes ātrumu un kabeļa stāvokli.

NAVIGATION PRO

NAVIGATION PRO

Navigation Pro ļauj izvēlēties 2D vai 3D karšu atainojumu. Saglabājiet savus iecienītākos galamērķus un izmantojiet daudzfunkcionālus žestus, lai vienkārši pārskatītu karti. Navigation Pro arī ataino detalizētu informāciju par nobraucamo attālumu, ņemot vērā dažādus faktorus, piemēram, topoloģiju un ātruma ierobežojumus.

CONNECT PRO

CONNECT PRO

Pateicoties Connect Pro, I-PACE sniedz jums jaunāko informāciju. Uzziniet, kas notiek uz ceļa, tuvākajā stāvvietā un jūs interesējošos galamērķos. Pievienojot SIM karti, jūs varat automobilī izveidot 4G Wi-Fi tīklāju, lai nodrošinātu pastāvīgu savienojamību.

VIEDTĀLRUŅA KOMPLEKTS

VIEDTĀLRUŅA KOMPLEKTS

Viedtālruņa komplekts ir savietojams ar Apple CarPlay®, Android AutoTM un Jaguar InControl lietotni un padara dažādu lietotņu izmantošanu I-PACE skārienekrānā daudz vienkāršāku un intuitīvāku. Komplekts ietver pielāgotu Spotify un Tile® – lietotne, kas palīdz atrast nozaudētas lietas.

VIEDIE IESTATĪJUMI

Izmantojot autovadītāja atslēgu un tālruni, viedie iestatījumi automātiski identificē konkrēto autovadītāju, lai katra brauciena sākumā iestatītu sēdekli un spoguļus vēlamajā pozīcijā un atskaņotu iecienīto mūziku. Viedie iestatījumi var arī iemācīties un automatizēt šos iestatījumus, pamatojoties uz jūsu ieradumiem un iepriekšējām darbībām.

PROJEKCIJAS EKRĀNS

Lai uzlabotu autovadītāja koncentrēšanās spējas, papildaprīkojumā pieejamais projekcijas ekrāns uz automobiļa vējstikla attēlo svarīgākos automobiļa datus, piemēram, ātrumu un navigācijas norādījumus. Tas izceļas ar kristālskaidrām krāsām un augstu izšķirtspēju.

INTERAKTĪVAIS BRAUKŠANAS INFORMĀCIJAS DISPLEJS

INTERAKTĪVAIS BRAUKŠANAS INFORMĀCIJAS DISPLEJS

12,3” augstas izšķirtspējas interaktīvais braukšanas informācijas displejs attēlo svarīgu braukšanas informāciju, tostarp navigācijas norādījumus 3D kartē, tieši tur, kur jums tas nepieciešams. Augstā izšķirtspēja garantē attēla skaidrību, savukārt jaudīgais procesors nodrošina nevainojamu grafisko attēlojumu.

MERIDIAN SKAŅAS SISTĒMA

MERIDIAN SKAŅAS SISTĒMA

Atdzīviniet savu mūziku, pateicoties divām skaņas sistēmām, ko piedāvā skaņu sistēmu uzņēmums Meridian™. Izcilā Meridian visaptverošās skaņas sistēma ar Trifield™ tehnoloģiju garantē koncertam pielīdzināmu skaņas kvalitāti. Pateicoties 15 skaļruņiem, Meridian™ nodrošina labāko skaņas kvalitāti un ir ietverta I-PACE HSE un First Edition standartaprīkojumā.

Konkrēts aprīkojums var būt pieejams kā papildaprīkojums vai atkarībā no tirgus situācijas. Lai iegūtu informāciju par automobiļu pieejamību un noskaidrotu visus jūsu valstī piemērotos noteikumus, sazinieties ar vietējo Jaguar izplatītāju vai izmantojiet jūsu valstij paredzēto Jaguar tīmekļvietni. Dažām funkcijām nepieciešama atsevišķa SIM karte, par kuru ir noslēgts attiecīgs datu pārraides līgums, kas ietver noteikumus par abonēšanu arī pēc izplatītāja norādītā sākotnējā abonēšanas termiņa. Netiek garantēts pilnīgs mobilā tīkla pārklājums. Tīmekļvietnē attēlotā informācija un attēli, kas saistīti ar tehnoloģiju, tostarp ekrāniem vai sekvencēm, var tikt atjaunināti, mainīta to versija, kā arī var tikt ieviestas sistēmas/vizuālas izmaiņas saistībā ar atlasīto aprīkojumu. Visas automobiļa funkcijas autovadītājam ieteicams izmantot tikai tad, ja šāda rīcība neizraisa nekāda veida apdraudējumu. Autovadītājiem vienmēr jāpārliecinās, ka netiek zaudēta transportlīdzekļa vadība.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible