AUTOMOBIĻA TEHNOLOĢIJA

Nemanāmi integrētas tehnoloģijas atvieglo I-PACE funkciju un jūsu pievienoto ierīču izmantošanu.

I-PACE garantē izcili vienkāršotu vadību gan salonā, gan ārpus tā. Nepieciešamā informācija vienmēr ir pa rokai, un to garantē vairāki ekrāni, kā arī Jūsu viedtālrunis. Viss, ko Jums vajag, vienmēr ir tuvumā.

SISTĒMA PIVI PRO

SISTĒMA PIVI PRO

Mūsu Pivi Pro infoizklaides sistēma ir tikpat pazīstama kā Jūsu viedtālrunis. Visa būtiskā informācija, piemēram, navigācija, plašsaziņas līdzekļi un kontakti ir vien skāriena attālumā.

SAVIENOJAMĪBAS FUNKCIJAS STANDARTAPRĪKOJUMĀ

PILNĪBĀ JAUNĀ NAVIGĀCIJAS SISTĒMA

PILNĪBĀ JAUNĀ NAVIGĀCIJAS SISTĒMA

Tā nodrošina reāllaika satiksmes atjauninājumus un dzīvo piekļuvi uzlādes staciju atrašanās vietu noteikšanai. Parkošanās un atrašanās vietas informācija ir pieejama pat tad, ja savienojums nav pieejams. Visa informācija tiek attēlota 2D vai 3D veidā, ar balss instrukcijām, kas automātiski apklust, braucot pa pazīstamiem maršrutiem.

SISTĒMA SECURE TRACKER

SISTĒMA SECURE TRACKER

Sistēma izmanto izsekošanas tehnoloģiju, lai brīdinātu Jūs par iespējamiem zādzības gadījumiem un lai Nozagto transportlīdzekļu izsekošanas centram (Stolen Vehicle Tracking Centre) nodrošinātu signālu no automobiļa atrašanās vietas. Papildaprīkojumā pieejamā sistēma Secure Tracker Pro3 ietver uzlabotas iespējas un nosūta šo brīdinājuma signālu attiecīgajām iestādēm, ja automobilis tiek nozagts, izmantojot nesertificētu vai viltotu atslēgu. Garantijas periodā ietver pakalpojuma abonēšanu.

REMOTE LIETOTNE

REMOTE LIETOTNE

Nezaudējiet savienojumu ar I-PACE. Remote lietotne ir savietojama ar lielāko daļu Apple un Android viedtālruņu un ļauj saņemt atjauninātu svarīgāko automobiļa informāciju par, piemēram, nobraucamo attālumu, uzlādes stāvokli, uzlādes ātrumu un kabeļa stāvokli.

VIEDTĀLRUŅA KOMPLEKTS

VIEDTĀLRUŅA KOMPLEKTS

Viedtālruņa komplekts ir savietojams ar Apple CarPlay®, Android AutoTM un Jaguar InControl lietotni un padara dažādu lietotņu izmantošanu I-PACE skārienekrānā daudz vienkāršāku un intuitīvāku. Komplekts ietver pielāgotu Spotify un Tile® – lietotne, kas palīdz atrast nozaudētas lietas.

VIEDIE IESTATĪJUMI

Kā daļa no sistēmas Pivi Pro, izmantojot autovadītāja atslēgu un tālruni, viedie iestatījumi automātiski identificē konkrēto autovadītāju, lai katra brauciena sākumā iestatītu sēdekli un spoguļus vēlamajā pozīcijā un atskaņotu iecienīto mūziku. Viedie iestatījumi var arī iemācīties un automatizēt šos iestatījumus, pamatojoties uz Jūsu ieradumiem un iepriekšējām darbībām.

PROJEKCIJAS EKRĀNS

Lai uzlabotu autovadītāja koncentrēšanās spējas, papildaprīkojumā pieejamais projekcijas ekrāns uz automobiļa vējstikla attēlo svarīgākos automobiļa datus, piemēram, ātrumu un navigācijas norādījumus. Tas izceļas ar kristālskaidrām krāsām un augstu izšķirtspēju.

INTERAKTĪVAIS BRAUKŠANAS INFORMĀCIJAS DISPLEJS

INTERAKTĪVAIS BRAUKŠANAS INFORMĀCIJAS DISPLEJS

12,3” augstas izšķirtspējas interaktīvais braukšanas informācijas displejs attēlo svarīgu braukšanas informāciju, tostarp navigācijas norādījumus 3D kartē, tieši tur, kur jums tas nepieciešams. Augstā izšķirtspēja garantē attēla skaidrību, savukārt jaudīgais procesors nodrošina nevainojamu grafisko attēlojumu.

MERIDIAN SKAŅAS SISTĒMA

MERIDIANTM SKAŅAS SISTĒMA

Atdzīviniet savu mūziku, pateicoties divām skaņas sistēmām, ko piedāvā britu skaņu sistēmu uzņēmums Meridian™. Izcilā Meridian 3D visaptverošās skaņas sistēma ar Trifield™ tehnoloģiju garantē īstam koncertam pielīdzināmu skaņas kvalitāti. Pateicoties 16 skaļruņiem un 1 subvūferim, Meridian™ nodrošina labāko skaņas kvalitāti un ir ietverta I-PACE HSE standartaprīkojumā.

1 Tiek piemērota Godīgas lietošanas politika. Standartā ietver 1 gada abonēšanu.
2 Ietver abonēšanas pakalpojumus, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.
3 Sistēmai Secure Tracker un Secure Tracker Pro pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja. Nepieciešama lietotne Remote un mobilā savienojamība.
Specifiskās iezīmes, kas šeit aprakstītas, var būt pieejamas papildaprīkojumā. Lūdzu, sazinieties ar vietējo Jaguar mazumtirgotāju, lai noskaidrotu to pieejamību. Dažām iezīmēm pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible