I-PACE CONCEPT

Iepazīstinām ar I-PACE konceptauto, sniedzot ieskatu Jaguar pirmajā pilnībā elektriskajā piecvietīgajā sporta automobilī.

I-PACE konceptauto piešķirs elektriskajiem automobiļiem aizraujošo Jaguar sniegumu. Mūsu pirmais elektriskais automobilis būs pieejams no 2018. gada otrās puses un nodrošinās 700 Nm lielu tūlītējo griezes momentu, 400 ZS un paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h aptuveni 4 sekundēs. Nākamās paaudzes tehnoloģija un uz nākotni orientētais dizains kopā rada automobili bez izmešiem ar nepārprotamu Jaguar braukšanas pieredzi.

VĒLOS IEGĀDĀTIES VĒLOS SAŅEMT INFORMĀCIJU

PĀRLIECINĀTA VIRSBŪVE

Ar dramatiskām proporcijām, ko nodrošina elektriskās tehnoloģijas I-PACE konceptauto ieved Jaguar izteiksmīgo dizaina DNS jaunā laikmetā.

AVAILABLE FROM SECOND HALF OF 2018

PIEEJAMS NO 2018. GADA OTRĀS PUSES

Laikus iegūstiet jaunākās ziņas par I-PACE pilnīgo atklāšanu 2017. gada beigās.

Vēlaties būt starp pirmajiem, kas iegūst īpašumā I-PACE, kad tas būs pieejams 2018. gada otrajā pusē? Informējiet mūs, un Jūsu tuvākais pārstāvis ar Jums sazināsies.

I-PACE - DARBĪBAS ATTĀLUMS

Ar vienu uzlādi I-PACE konceptauto var mērot vairāk par 500 km.*

ES NEDC pārbaužu cikls

PERFORMANCE

Tā tūlītējais griezes moments, pilnpiedziņas spējas un aerodinamiskais dizains ļauj I-PACE konceptauto panākt sporta automobiļa cienīgu paātrinājumu, sasniedzot 100 km/h aptuveni 4 sekundēs*.

BATTERY

I-PACE darbības attālumu nosaka tā augsto tehnoloģiju litija jonu akumulators ar 90 kWh* jaudu.

POWER

Ar 700 Nm lielu tūlītējo griezes momentu I-PACE konceptauto divi elektromotori kopā saražo 400 ZS jaudu.*

DIMENSIONS

5 pilnizmēra sēdekļi
Aizmugurējais bagāžas nodalījums: 530 litri
Priekšējais bagāžas nodalījums: 36 litri
Izmērs: 4680 mm (G) x 1560 mm (A) x 1890 mm(P)*

CHARGING

I-PACE konceptauto var panākt 80% uzlādi 90 minūtēs, izmantojot 50 kW līdzstrāvas ātro lādētāju.*

* Visi paātrinājuma, jaudas, ātruma, darbības attāluma un uzlādes rādītāji ir ražotāja aplēses, balstoties uz publicēšanas brīdī pieejamo informāciju. Ražotie automobiļi pirms izlaišanas tiks pārbaudīti un sertificēti, un pirms pasūtījumu veikšanas būs pieejami oficiālie rādītāji.

I-PACE konceptauto ir kas vairāk par tikai koncepciju. Tas ir ieskats mūsu pirmajā sērijveida automobilī, kura jaudas apgādi nodrošina akumulators, parādot mūsu apņemšanos radīt elektriskos automobiļus, kas nodrošinās to vadītājiem patiesu aizrautību. Mēs ieguldām jaunākajās bezizmešu tehnoloģijās un palīdzam vadītājiem labāk izprast elektriskos automobiļus.

UZZINĀT VAIRĀK PAR ELEKTRISKAJIEM AUTOMOBIĻIEM VĒLOS IEGĀDĀTIES

JAUNIE NOTEIKUMI

I-PACE konceptauto ir konstruēts un būvēts, lai izmantotu elektrisko automobiļu piedāvātās jaunās iespējas. Viss ir radīts īstai aizrautībai – no inovatīvās alumīnija uzbūves proporcijām līdz dinamiskajai vadāmībai un ikdienas lietojuma praktiskumam.

SNIEGUMS UN TEHNOLOĢIJAs

I-PACE konceptauto ir veidots īstam vadītāja baudījumam, ko demonstrē gan tā aizraujošais paātrinājums, gan intuitīvā tehnoloģija.

PLAŠS SALONS

Iekšpusē I-PACE konceptauto ir vienlīdz plašs un sportisks. Zudusī vajadzība izvietot iekšdedzes dzinēju nodrošina īpaši daudz vietas salonā ar pieciem pilnizmēra sēdekļiem un bagātīgu vietu kājām aizmugurē sēdošajiem pasažieriem. Ikviens var izbaudīt Jaguar nepārprotamās dizaina un nevainojamās meistarības spējas.

RACE TO INNOVATE

INOVĀCIJU SACĪKSTES

Jaguar ir apņēmies radīt pievilcīgākos jaudīgos elektriskos automobiļus. Tādēļ esam pieteikuši dalību FIA Formula E čempionātā. Piedalīšanās Formula E sniegs labāko izmēģinājumu elektrisko tehnoloģiju standartu noteikšanai uz ceļiem.

Attēlos parādīts I-PACE konceptautomobilis. Ražošanas automobilis var atšķirties stila nianšu, apdares detaļu un vadītāja vadīklu pielāgojuma ziņā. Visi paātrinājuma, jaudas, ātruma, darbības attāluma un uzlādes rādītāji ir ražotāja aplēses, balstoties uz publicēšanas brīdī pieejamo informāciju. Ražotie automobiļi pirms izlaišanas tiks pārbaudīti un sertificēti, un pirms pasūtījumu veikšanas būs pieejami oficiālie rādītāji.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.