I-PACE KONCEPTAUTO DIZAINS

Kā jau īsts Jaguar, I-PACE konceptauto pārstāv elektrisko automobiļu nākotnes celmlaužus.

Veidojot elektriskos automobiļus, varat neskatīties uz ierastajiem noteikumiem. I-PACE konceptauto ir satriecošs ieskats nākotnes Jaguar.

DRAMATISKS STILS

"Mūsu izaicinājums bija konstruēt un uzbūvēt elektrisko automobili, kas ir nepārprotami Jaguar – automobili, kas parādīs, ka elektriskais automobilis var būt autobraucēja automobilis, un iepriecinās maņas."

Aiens Kallums (Ian Callum), dizaina nodaļas direktors 

AERODYNAMICALLY STUNNING

SATRIECOŠA AERODINAMIKA

I-PACE konceptauto dramatiskais, izteiksmīgais izskats ar aerodinamisko dzinēja pārsega gaisa savācēju, vienlīmeņa durvju rokturiem un pārliecinošajiem gaisa kanāliem maksimāli palielina elektriskā automobiļa darbības attālumu un palīdz tam efektīvi šķelt gaisu.

AVAILABLE FROM SECOND HALF OF 2018

PIEEJAMS NO 2018. GADA OTRĀS PUSES

Laikus iegūstiet jaunākās ziņas par I-PACE pilnīgo atklāšanu 2017. gada beigās.

Vēlaties būt starp pirmajiem, kas iegūst īpašumā I-PACE, kad tas būs pieejams 2018. gada otrajā pusē? Informējiet mūs, un Jūsu tuvākais pārstāvis ar Jums sazināsies.

STRIKING AND SOPHISTICATED

SATRIECOŠS UN IZSMALCINĀTS

Ar piecvietīgo salonu, kas ir gan izsmalcināts, gan sportisks, pateicoties ekskluzīviem materiāliem un attīstītām tehnoloģijām, I-PACE konceptauto nodrošina īpašu atmosfēru jau tajā brīdī, kad atverat durvis. Tā nefiksētā viduskonsole un panorāmas jumts apvienojas, lai radītu gaišu un gaisīgu salonu, kas izceļ īpašo salona pakotni.

A SPACIOUS PRACTICAL INTERIOR

PLAŠS, PRAKTISKS SALONS

Elektriskajiem automobiļiem nav nepieciešams izbrīvēt vietu iekšdedzes dzinējam vai pārnesumkārbas tunelim. I-PACE konceptauto plašais salons un pagarinātā garenbāze piedāvā dāsnu vietu kājām 5 pieaugušajiem un plašus, inovatīvus uzglabāšanas risinājumus bagāžai un citām būtiskām lietām.

Attēlos parādīts I-PACE konceptautomobilis. Ražošanas automobilis var atšķirties stila nianšu, apdares detaļu un vadītāja vadīklu pielāgojuma ziņā.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.