IZSKATĀS AGRESĪVS? PIERADINI VIŅU!

Jaguar jaunu iespēju laiks ar fantastisku ieguvumu līdz pat 24 000 EUR

F-TYPE

PATIESS BRAUKŠANAS BAUDĪJUMS

F-TYPE SALONS

F-TYPE salonā apvienota funkcionāla ergonomika un sportisks stils, pateicoties tā precīzi pārdomātajai kokpita arhitektūrai, vienkāršajai vadības sistēmai, kā arī saprotamajām mērierīcēm. Tas ir radīts, lai vadītājs būtu pirmajā vietā; plašais salona krāsu un tekstūru klāsts dod individuālas izpausmes iespējas.

SALONA DIZAINS

Vienots ar automobili, stūri un ceļu – saikne starp jums un F-TYPE rodas mirklī, kad nospiežat iedarbināšanas pogu un dzinējs sāk darboties.
Kabīnes arhitektūra ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu optimālu redzamību ar minimāliem traucēkļiem. Tā 1+1 konfigurācija ir vērsta uz vadītāju, kurš sēž zemu, pašā F-TYPE sirdī, tuvu smaguma centram.

UZ VADĪTĀJU ORIENTĒTA VADĪBAS SISTĒMA

Mērierīces ir vienkāršas, skaidras un ērti nolasāmas, pateicoties divām lielām, analogām skalām – kas ir tik būtiski sporta automobilim. Stūres trīsspieķu dizains ietver galvenās funkcijas, nodrošinot ērtu vadību. Aiz stūres uzstādītās lāpstiņas ļauj jums secīgi mainīt pārnesumus, nenoņemot rokas no stūres. Lai vadītājs varētu vēl vairāk iesaistīties, Jaguar SportShift pārslēgs viduskonsolē piedāvā pilnīgi automātisku režīmu, savukārt sporta režīms ļauj uzņemties pilnīgi manuālu vadību. Tas ļauj secīgi pārslēgt pārnesumua, pagrūžot pārslēgu uz priekšu, lai pārslēgtos uz mazāku ātrumu, un to pavelkot, lai pārslēgtos uz lielāku ātrumu. F-TYPE 8 collu krāsu skārienekrāns nodrošina daudzu funkciju intuitīvo vadību, tostarp navigāciju, informāciju un izklaidi, kā arī atsevišķos gadījumos Dynamic-i sistēmu.

PERSONALIZĒŠANA

F-TYPE sākas ar Jaguar būtisko britu raksturu, bet tā unikālā personība ir atkarīga no jums. Jūsu izdarītā izvēle rada automobili, ko mīlat. Veidojiet pats savu salona stilu, izvēloties no pieciem dažādiem sēdekļiem un nosakot faktūru un krāsu salikumus. Ar Jaguar neticamo stila komplektu, piederumu un iespēju klāstu jūsu F-TYPE kļūst patiesi personisks – jūsu ideālais sporta automobilis – jūsu ideālais F-TYPE.

ATJAUTĪGĀ VĒDINĀŠANAS SISTĒMA

Kokpita dizains nodrošina redzamību ar minimāliem traucēkļiem. Nekas nedrīkst aizšķērsot skatu uz priekšā esošo ceļu. Atjautīgā vēdināšanas sistēma, kas ietverta modernajā klimata kontroles sistēmā, slēpj dubultas centrālās gaisa atveres, kas automātiski izceļas no instrumentu paneļa tikai vajadzības gadījumā.

KONFIGURĒJAMS APGAISMOJUMS

Nospiediet Start pogu, lai F-TYPE atdzīvotos ar gaismas kaskādi no konsoles sadalnes. Konfigurējams apgaismojums, kas standarta aprīkojumā pieejams modeļiem F-TYPE S, F-TYPE V8 S un F-TYPE R, vēl vairāk papildina personalizāciju ar Phosphor Blue, Pale Blue, White, Coral vai Red krāsas izvēli, kas atbilst jūsu garastāvoklim vai stilam. Aktivizējiet Dynamic režīmu, lai durvju rokturu, viduskonsoles un instrumentu paneļa apgaismojums iedegtos Red krāsā.

LUKSUSA TELPA

F-TYPE Coupé modeļi piedāvā daudzpusīgu bagāžas nodalījumu, kas nodrošina plašu pielietojamību un praktiskumu. Ar 407 litru ietilpību tas ir pietiekami liels, lai tajā varētu ievietot pilnu bagāžas komplektu. Vienkāršākai piekļuvei un papildu ērtībai bagāžas nodalījuma durvis var atvērt un aizvērt, nospiežot pogu vai papildaprīkojumā – ar elektronisko funkciju.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible