IZSKATĀS AGRESĪVS? PIERADINI VIŅU!

Jaguar jaunu iespēju laiks ar fantastisku ieguvumu līdz pat 24 000 EUR

F-TYPE

PATIESS BRAUKŠANAS BAUDĪJUMS

F-TYPE DROŠĪBA UN AIZSARDZĪBA

F-TYPE izsmalcinātās vadītāja palīdzības sistēmas sniedz pārliecību, informāciju un kontroli, ļaujot jums koncentrēties uz brauciena baudīšanu.

ATPAKAĻSKATA KAMERA

Tajā ietilpst atpakaļskata kamera un skārienekrāna informācija. Šī funkcija ietver krāsainus attāluma indikatorus un vadības līnijas uz ekrāna, kas kustās līdzi stūres leņķim un parāda vietu, kur automobilis tiks novietots.

AKLĀ PUNKTA UZRAUDZĪBA UN TUVOJOŠOS TRANSPORTLĪDZEKĻU UZTVERŠANA

Papildaprīkojumā pieejamā aklā punkta uzraudzības ierīce ir radīta ar mērķi brīdināt vadītāju par transportlīdzekļa atrašanos blakus joslā ar vizuālu brīdinājumu durvju spogulī. Turklāt tuvojošos transportlīdzekļu uztveršanas sistēma jums pasaka, vai no aizmugures netuvojas transportlīdzekļi tādā ātrumā, kas varētu joslas maiņu padarīt bīstamāku.

PRETAPGĀŠANĀS DROŠĪBAS STIEŅI

Šī būtiskā drošības funkcija Cabrio modeļiem palīdz aizsargāt pasažierus apgāšanās gadījumā. Tiem ir Satin Chrome apdare F-TYPE un F-TYPE S modeļos, kā arī Gloss Black apdare F-TYPE V8 S modelī; papildus tiem ir pieejama arī oglekļa šķiedras vai hromēta apdare.

1. ATJAUTĪGĀ TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Papildaprīkojumā pieejamā inteliģentā tālo gaismu funkcija automātiski pēc vajadzības pārslēdzas no tuvajām uz tālajām gaismām, izmantojot atpakaļskata spoguļa priekšpusē uzstādītu sensoru.

2. ELEKTRONISKA BREMZĒŠANAS SPĒKA SADALE (EBD)

Elektroniska bremzēšanas spēka sadales sistēma (EBD) mēra svara sadalījumu un sadala bremzēšanas spēku starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, maksimāli palielinot vadību bremzēšanas laikā.

3. PASAŽIERU DROŠĪBA

Divi priekšējie drošības gaisa spilveni un divi sānu drošības gaisa spilveni palīdz nodrošināt papildu pārliecību jums un jūsu pasažierim. Pirms tiek attiecīgi aktivizēti priekšējie gaisa drošības spilveni, sensori nosaka vadītāja un blakussēdētāja augumu un svaru. F-TYPE progresīvie drošības jostu spriegotāji automātiski nospriego drošības jostas strauja paātrinājuma gadījumos.

4. GĀJĒJU SASKARES NOTEIKŠANAS SISTĒMA

Palīdziet aizsargāt gan tos cilvēkus, kas ir iekšpusē, gan arī tos, kas ārpusē. Ja automobilis nonāk saskarē ar kājāmgājēju, Jaguar nozarē vadošā gājēju saskares noteikšanas sistēma (Pedestrian Contact Sensing System™) automātiski paceļ dzinēja pārsegu, tādējādi palīdzot izvairīties no gājēja galvas saskares ar cietiem objektiem zem pārsega.

5. ATPAKAĻGAITĀ BRAUCOŠU TRANSPORTLĪDZEKĻU UZTVERŠANA

Atpakaļgaitā braucošu transportlīdzekļu uztveršanas funkcija ar radara sistēmas palīdzību brīdina par transportlīdzekļiem, kas tuvojas F-TYPE atpakaļgaitas zonā, piemēram, izbraucot atpakaļgaitā no stāvvietas.

6. AUTO NOVIETOŠANAS PALĪDZĪBA

Papildaprīkojumā pieejamie priekšējie un aizmugurējie auto novietošanas palīgi ir izstrādāti, lai brīdinātu vadītāju ar skaņas signālu par automobiļa tuvumā esošiem objektiem. Bultiņas viduskonsoles skārienekrānā sniedz papildu informāciju par to atrašanās vietu attiecībā pret automobili. Papildu drošībai un ērtībai atpakaļgaitas novietošanas kamera pārraida attēlus uz 8 collu skārienekrānu.

7. STĀVBREMZES PALĪGSISTĒMA (EBA)

F-TYPE stāvbremzes palīgsistēma uzrauga ātrumu, ar kādu jūs nospiežat bremžu pedāli, lai iejauktos ārkārtas situācijās, palielinot mehānisko bremžu spiedienu un tādējādi nodrošinātu īsāku bremzēšanas ceļu. Tas var arī palīdzēt saglabāt labāku vadības kontroli negaidītās situācijās.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible