IZSKATĀS AGRESĪVS? PIERADINI VIŅU!

Jaguar jaunu iespēju laiks ar fantastisku ieguvumu līdz pat 24 000 EUR

F-TYPE

PATIESS BRAUKŠANAS BAUDĪJUMS

F-TYPE ĀRĒJAIS DIZAINS

F-TYPE virsbūve, kas veidota dinamiskam sniegumam un uz kuru nevar neatskatīties, ir spēcīga un vienlaikus – jutekliska. Tā vieglā, izturīgā alumīnija konstrukcija nodrošina dinamiskumu, un tā ideālās proporcijas ļauj panākt precīzu vadāmību un līkumu veiklu izbraukšanu.

F-TYPE spēcīgā forma un skaistās proporcijas atklāj tā izcelsmi, atgādinot par jaunā Jaguar senčiem – ikoniskiem, izcili jaudīgiem sporta automobiļiem. Daļēji to radījis pats vējš, un tas izveidots, pateicoties Jaguar izcilajai aerodinamiskās modelēšanas tehnoloģijai. Virsbūvē ir nemanāmi iestrādāts aerodinamisks sniegums, lai nodrošinātu zemu spiediena uz augšu līmeni un neticamu stabilitāti, braucot ar lielu ātrumu.

Priekšējais difuzors zem režģa un aizmugurējais "Venturi" virza gaismas plūsmu apakšdaļā, savukārt izbīdāms aizmugurējais spoileris, braucot lielākā ātrumā, automātiski paceļas, lai par līdz pat 120 kg samazinātu spiedienu uz augšu. Pat durvju rokturi tiek ievilkti, kad nav vajadzīgi, ar plūdeno dizainu radot F-TYPE sānos nepārtrauktu gaisa plūsmu.

VIRSBŪVE UN AERODINAMIKA

IZBĪDĀMI DURVJU ROKTURI

F-TYPE durvju rokturi tiek ievilkti, kad nav vajadzīgi, ar plūdeno dizainu radot sānos nepārtrauktu gaisa plūsmu.

PANORĀMAS STIKLA JUMTS

Pilnizmēra panorāmas stikla jumts, kas sniedz vēl vairāk dabiskās gaismas un rada plašuma iespaidu automobiļa salonā, ir pieejams papildaprīkojumā F-TYPE Coupé modeļiem. Ja vēlaties lielāku noslēgtību, šim papildaprīkojumam ir pieejams salona saulessargs, ko var aizvērt manuāli.

CABRIO JUMTS

Pat jumta stāvokli var mainīt ātri – to var pacelt un nolaist tikai 12 sekundēs pie ātruma līdz 30 jūdzēm stundā (48,2 km/h). No kompozītmateriāliem izgatavotais vieglsvara auduma jumts, kas ir radīts ar mērķi samazināt vēja un ceļa troksni, papildina F-TYPE veiktspēju.
Cieši piegulošais apsildāmais aizmugures logs un kompaktais glabāšanas nodalījums padara F-TYPE aizmuguri zemu un slaidu, tādēļ nav nepieciešams bagāžas nodalījuma pārsegs, kas vēl vairāk samazina svaru.

F-TYPE PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Gatavi uzklupienam, F-TYPE uz aizmuguri novirzītie priekšējie lukturi saglabā kaķisku intensitāti. To izstieptā forma saplūst ar F-TYPE aerodinamiskajām līnijām, lai tie būtu redzami gan no priekšpuses, gan no sāniem. Biksenona HID priekšējie lukturi vienā ierīcē nodrošina intensīvu, baltu tālo un tuvo gaismu, savukārt LED gaismu vadība rada izteiksmīgu iespaidu tumsā.

On Off

ELEKTRISKI DARBINĀMS BAGĀŽAS NODALĪJUMa vāks

F-TYPE Coupé modeļu papildaprīkojumā tiek piedāvātas elektriski darbināmas bagāžas nodalījuma durvis. Vienkāršākai piekļuvei un papildu ērtībai bagāžas nodalījuma durvis var atvērt un aizvērt, nospiežot pogu.

PĀRDOMĀTS APGAISMOJUMS

Redziet tālāk un brauciet tumsā drošāk ar F-TYPE papildaprīkojuma adaptīvo priekšējo apgaismojumu. Šī modernā sistēma mēra F-TYPE ātrumu un stūres leņķi, pagriežot lukturus par līdz 14 grādiem uz āru un par līdz 7 grādiem uz iekšu, tādējādi uzlabojot redzamību pagriezienos. Papildaprīkojuma atjautīgā tālo gaismu funkcija automātiski pēc vajadzības pārslēdzas no tuvajām uz tālajām gaismām un otrādi.

AIZMUGURĒJIE LUKTURI

Aizmugurējie lukturi tiecas uz automobiļa sāniem, īpašu vieglumu tiem nodrošina elegantā LED tehnoloģija. Aizmugurē tie piešķir F-TYPE platuma iespaidu un pievilcīgi dinamiskas proporcijas.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible